Jump to content

Marilyn Manson


Recommended Posts

Posto ja prosla tema nestala, otvaram novu.

 

Htedoh zapravo da priupitam da li je neko slusao neko cudno MM izdanje po imenu "The Black Album" :)

 

Tracklist:

1. Marilyn Manson - mobscene (the overnight mix) (3:53)

2. Marilyn Manson - personal jesus (rude photo mot (5:52)

3. Marilyn Manson - this is the new shit (goldfrap (4:05)

4. Marilyn Manson - tainted love (re tainted inter (3:53)

5. Marilyn Manson - suicide id painless (m a s h t (3:46)

6. Marilyn Manson - mind of a lunatic (the geto bo (9:46)

7. Marilyn Manson - mobscene (rammstein remix) (3:19)

8. Marilyn Manson - paranoiac (para noir remixed) (3:58)

9. Marilyn Manson - newshitinvective (obiter dictu (4:25)

10. Marilyn Manson - mobscenereplet (mea culpa mix) (4:36)

11. Marilyn Manson - the la la song (1:33)

12. Marilyn Manson - the death song (with bible speach) (6:15)

 

Kontam da ovo nije zvanicno izdanje... :ph34r:

 

Inace ove godine bi trebao da se pojavi i dugo ocekivani film "Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll" u Mansonovoj reziji i tako.

O novom albumu se nista ne prica mada sam pre citao da vec imaju dosta pesama i da ih snimaju itd. Ali to je bilo pre pola godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marilyn Manson's sixth studio album is currently in production, with a likely release date in February 2007. The album is being recorded in multiple studios in California, by lead vocalist Marilyn Manson, guitarist and bassist Tim Skold, and keyboardist Madonna Wayne Gacy, along with "an assortment of other musicians".

 

da ne gusim, Wikipedia knows all

 

:rockdevil:

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pričala sam o Fantazmagoriji poodavno na temi o filmovima. Ima još jedan film, koji je (opet) u uskoj vezi sa Kerolom: Living Neon Dream, moderna adaptacija Alise, i koji se isto očekuje ove godine. Jonathan Pryce će glumiti u njemu, a da se ponovim još koji put, u Fantazmagoriji Alisu će igrati Lily Cole:

 

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona je extra, extra izgleda, zraci nekom nesvakidasnjom energijom i skroz je OK!!! A on... niej ruzan kad se nasminka, onako... Ali bez sminke je, buaaaahhhh...

Sto se tice njegove muzike, ne zanima me bas, odavno vec... :)

 

mada, jos uvijek "dodirne" "Coma White".

 

ali ne dotakne, vec bas, DODIRNE. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sinstrel cuo sam ja ;)

 

izaci ce famozitet od novog albuma u februaru, pa cemo videti sta nas ceka, mada sumnjam da ce biti ista posebno.

Gde si to video?

To je valjda trebalo da izadje jos davno? Od zadnjeg albuma sam skroz prestao da budem u toku.. Sta se desilo sa Gingerom?! Znam da se slomio nesto bio i onda ga je Dzoi menjao.. i sta posle? I sta je sa onim gitaristom umesto 5 sto je svirao na Against All Gods?

 

 

I jel vama radi lepo www.nachtkabarett.com?! Nece da mi prikaze ni jednu slicicu na stranici!

Edited by GothicWraith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lily nije lepa ali je zgodna i ima jako cudnu facu. Rekao bih cak da je glavata ali taj gigantizam njoj skroz ok stoji. :D Samo se nadam da jos zna da glumi jer je bash za ulogu Alise (u Mansonovoj reziji naravno).

 

IPB Image

 

^

Ovde je u Lolita fazonu.

 

Od novog albuma ocekujem da bude daleko bolji od proslog. Nadam se da ce se otresti nu metal manira koji su forsirali na Golden Age i vratitit u rock/industrial vode. Tim Skold ima super stvari. Trebao bi da pusti njega da vise komponuje. Imam neke stvari koje su snimili kao demo. Sve stvari su super i sve su Skoldove. :da:

John 5 je odavno otisao iz benda (sada svira u Rob Zombie) i zamenio ga je onaj lik (ne znam kako se zove) iz Fight-a. I Ginger se posvadjao sa Mansonom i on je izasao iz benda pa ga je zamenio bubnjar iz NIN (ne znam ni on kako se zove).

Sve u svemu ostali su samo Manson i Pogo iz stare postave i Skold. Bzvz... :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni prvi album bas i nije najbolji te tako ocekujem sigurno bolji album od prvog! :da:;)

 

ni ja nisam rekao da je najbolji, ali je to tipican rock/industrial koji si spomenuo u postu gde si nakacio sliku.

jebeno, kad god bi me neko pitao koji album mansona mi je najbolji, nikad ne bi znao tacan odgovor. znam samo da mi je smells like children najgori :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je na primer "Antichrisy Superstar" jedno estetsko savrsenstvo od albuma. Ceo omot i kompletna prica albuma su odlicno uradjeni. Ne znam, meni je taj album neprevazidjen. Pravi post rock/industrial...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...