Jump to content

Venčanja, svadbe, krštenja, slave, sahrane, parastosi, opela...


Zen

Recommended Posts

  • 7 months later...

ja se vratio sa iznenadnog rostilja. zeznula nas je kisa, pa smo sve pekli u...necemu sto ce uskoro biti supa. nagutasmo se dima posto su cevapi bili puni vode (ne kupujte ih u tempu!  ), ali ostalo je bilo kako valja. cak i orahovaca koju inace ne pijem :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije bila losa tema sa svom onom zajebancijom o govnovaci prosle godine,treba da se ozivi.

Elem juce kod druga svadba celog dana od jutra,svi obicaji po redu sto je meni oduvek bilo lepo i zanimljivo.Starojko pogodio jabuku lovackom puskom iz prve a i mladozenjski momci su odmah nasli jadnog petla sa vezanim nogama.

Uvece na veselju naravno sabanerije kolko volis.Najvise sam odlepio (kao i uvek) kad su pevali Sotu i naravno igrali svi i ludovali a ja hteo da povratim sve sto sam pojeo i popio.Takodje i kad sam video debelu kravu osisanu na cirokanu kao Seka Aleksic sa istim mindjusama i haljinom.A drugar koji je sedeo do mene me pita jel bih bio s njom da je jedina zena na svetu na sta mu ladno odgovorih da bih Ga pre iseckao na hiljade sitnih komadica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Bilo dobro majku mu...

Al smo zderali...

I lokali...

Samo krstenja, svadbe, sahrane itd...

Samo nek umire i nek se koti bagra...

I nek se krste ko im jebe mater...

 

svadba1.jpg

 

OMRSI SE ZA (PREDSTOJECI) VASKRS...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bilo dobro majku mu...

Al smo zderali...

I lokali...

Samo krstenja, svadbe, sahrane itd...

Samo nek umire i nek se koti bagra...

I nek se krste ko im jebe mater...

 

svadba1.jpg

 

 

Ovim je definisan kompletan Yum.

 

Ne mogu da prestanem da se smejem. Hvala ti, dobri Vožde. :haha: :haha: :haha:

 

 

 

[ali, slika...]

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest HEFEST

Ove godine do sada vec imam pozivnice za 7 svadbi, a ocekujem ih jos par najmanje. Svi su nasli bas ove godine da se zene. Neki u vezi mesec dana, neki godinu, a neki 10 i kusur i to sve clanovi uzeg drustva. Ako me do zime ne udari srcka od prasetine onda nikada nece.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

I ja 3 u maju. Mator vala i ono sto bi rodbina rekla zreo za zenidbu, ali se ne dam jos uvek. Ranije nisam imao srece, ali nadam se da cu sledeci put imati. Nasao sam svoju srodnu dusu pa cemo videti kako bude. U svakom slucaju ove godine necu imati para ni za semenke jer ce me ortaci izmusti skroz, ali neka im je sa srecom. :bigblue:

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Vec sam u minusu do kraja tako da neka hvala. Jedino da uletim u kredit, a to raditi zbog zenidbe je suludo. :mhihi:

 

Oteraste me u minus. Ali biti los momak foruma je mnogo lepse nego biti totalno moderan tupan. Sisajte ga!!!

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove godine do sada vec imam pozivnice za 7 svadbi, a ocekujem ih jos par najmanje. Svi su nasli bas ove godine da se zene. Neki u vezi mesec dana, neki godinu, a neki 10 i kusur i to sve clanovi uzeg drustva. Ako me do zime ne udari srcka od prasetine onda nikada nece.

 

Jebeš prasetinu, pazi ti da te ne udari srčka kad skontaš koliko para treba dati na sve te svadbe...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce bas racunali ko je ziv i u penziji. Porazavajuci rezultati. Stresan posao, dosta ljudi "ode" pred penziju :no: treba neki beneficirani radni staz. Moram za par godina kvalitetno pobeci odatle kako znam i umem. Mada volim posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...