Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Saznao sam sad još jedno ime koje će ovde svirati i usrao sam se od uzbuđenja, moraću da idem. Ne smem ništa da pričam, ali sam morao ovo da nekako izbacim iz sebe. :haha:

 

Zbog ovo namesti sebi da mozhesh da dobijesh minus danas, pa cesh videti koliko se ostalima ne svidja shto si ovo napisao. ;)

 

MONGO NINJA

 

98% sam siguran da je jebeni Nightwish.

 

Meni ovakav Nightwish ne treba. Bez Tarje nije to-to.

 

Ajmo kladionicu, kvota na Nightwish 1.05. :mhihi:

 

Kvota 0.89. :haha:

 

 

EDIT: inace, nije mi jasna ova politika Avalona. Metal festival se kod nas ne isplati, kao sto smo i videli. I sad, umesto da otkazu koncert, oni odlce da naprave festival, i da povecaju cenu karata. A ako ne dovdu neko baas veliko ime, tesko da ce rasprodati Usce, realno. Dosuse, nisam upucen koliko ljudi dolazi na koncerte The Culta, ali Paradise Lost im nece dovuci bas nesto mnogo ljudi (na stranu kvalitet bendova).

 

Mozhda rachunaju na zagrizhene fanove pojedinih bendova. :lol:

Edited by Huszar
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al bez zajebancije, imajuci u vidu prilicno skupe karte (a bice i skuplje) za ove uslove, morace ubaciti bar jos jedan bas veliki bend ako misle da se odrzi ovo.

 

The Cult (da je solo koncert) moze dovuci 3.000 - 4.000 ljudi, ali imajuci u vidu da su svirali prije nekih 8-9 mjeseci i da je sada karta skoro duplo skuplja nego na njihovom koncertu, pitanje je.

 

Na proslom PL bilo 400-450 ljudi sa kartom od npr. 1800 dinara.

 

Znaci mora neko klince izvuci napolje (npr. Nightwish) i mora jos jedno starije veliko ime koje ce dovuci generalnu populaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zna se nista! Sram ih bilo, a vec smo usli u drugi deo dana, tog famoznog, dvadeset sedmog februara. Sad se organizator nesto pravi pametan, a koliko vidim u Becu samo svira Ozzy sa ekipom gostiju. Ma, otkaz je bio jedino pravo resenje, ne pada mi na pamet ni 100 dinara vise da dam!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...