Jump to content

2017.10.05. *Dom omladine, Beograd* Voivod, Earth Ship


VoivodBG

Recommended Posts

Infini je bas sklepan, ne znam jesu li za Katorz bili zavrseni aranzmani pesama itd ili su i tu samo klepali na Pigijeve rifove, oba su posthumno objavljena

i meni je taj dzejson njusted deo diskografije malo slabiji, TE najbolji album jos od Phobos sve se slazem

Nothingface naravno maika i otac, nikad mi nece biti jasno kako sam je uspeo da mi se svidi taj album u fazon petom osnovne

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno to, s obzirom da je bio nepoveziv s bilo čim iz tadašnje produkcije, a i mene je dobio na prvu. Džejson albumi definitivno slabiji, posebno ova dva komemorativna, Rrroooaaaarrr može da živi i samo na Ripping Headaches što se mene tiče, Phobos fantazija, Dimensions i KT klasici, ali Angel Rat i Outer Limits meni ništa manje nezaboravni. TE čudo neviđeno, već sam smarao s tim, kao i ulogom Mongrainea.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Znači ništa od Eric i Jason albuma na ovoj turneji. Sviđa mi se što će novi album da bude eklektičan. :meshuggah:

 

Ako je verovati set listama do sada - nista.

2011. i '12. su svirali Forlorn.

'12. je pikantna po tome sto su Jack Luminous

konacno ubacili u listu, mada je nisu svuda svirali.

U '11. su svirali "celu A stranu" Nothingface-a.

 

offtopic ali ista stvar sa Coroner - Grin

na prvu mi kao klincu bio ludnica, i dan danas omiljeni Coroner album verovatno

Tako i meni sa Nothingface-om. Odmah me kupio za sitnis, i naterao da se zainteresujem

za bend. Dan danas mi je najdrazi album, i smatram ga necim van bilo kakvih okvira.

Mislim da bi potpuno drugacija stvar bila da sam prvo cuo Rrroooaaarrr.

Znam dosta ljudi koje je ovaj album na prvu loptu "oducio" od Voivod-a, a koji mu se sada, tridesetak godina

kasnije pokajnicki dolaze na popravni ispit :)

Edited by fenster
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam negde u osnovnoj prvo probavao baš Roarr..i eventualno prvi album, i tad mi nije bilo ič specijalno :D

 

Tek pre par godina odlučio opet da probam, ali lagano redom. Već na "Killing Technology" sam se navukao samo tako, i još uvek mi to najomiljeniji album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uklapas se u ovo o cemu sam pricao.

Cetvrt veka slusanja Voivod-a, i dalje

drugi album nisam u stanju sebe da ubedim

da mi se dopada. Svi ostali pre odlaska Snake-a

su OK.

Ne pomenuh da je 2012. jos jedan pionirski

poduhvat bio, sviran ceo Dimension Hatross,

u Tliburgu, u aprilu, na petak 13.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...