Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

O čemu vi pričate pa to su neki novi momenti i definicije tuge.

 

Elem, ovaj bend i dalje ostaje da biva verovatno najbolji live thrash bend u ovom trenutku. Verovatno mi i najbolji bend festivala sad na Mastersu u Češkoj. Lično je pomoglo što mi je Machine Messiah za sada jak pretendent za album godine, a sa istog su otpikali 5 komada, uključujući i "Iceberg Dances" :rockdevil: epski momenat. Štetica samo što i Alethea nije pala, a sviraju je generalno. Svako kome je Sepultura u glavi nebitan bend, treba da batali forum i sve što radi u ovom trenutku i da ode negde da ih vidi live.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno bi bilo da ih pozovu na Exit, zapravo je to odavno i trebalo da bude uradjeno, da je neke logike.

Ali kada sam to pomenuo ortaku koji zna kako otprilike ide bukiranje za Exit, rekao mi je da su male sanse, jer kao prvo bend po mogucnosti treba da bude sto jeftiniji, a kao drugo bendove bira "tru metal" ekipa kojoj Sepultura verovatno nije dovoljno pravoverna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno bi bilo da ih pozovu na Exit, zapravo je to odavno i trebalo da bude uradjeno, da je neke logike.

Ali kada sam to pomenuo ortaku koji zna kako otprilike ide bukiranje za Exit, rekao mi je da su male sanse, jer kao prvo bend po mogucnosti treba da bude sto jeftiniji, a kao drugo bendove bira "tru metal" ekipa kojoj Sepultura verovatno nije dovoljno pravoverna :)

 

Ista ta trve ekipa ih je dovela i 2014. a dovodi i Arch enemy, Machine head i sve te zajebancije.

Edited by Dekapitator_Prisoner

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sa te turneje postoji i pro shot sa Rock In Rio koncerta, ista godina. Tu je mix takav da je Maxova gitara jaca i lepo se cuje da on ipak nije potpuno beznadezan slucaj za sviranje iste :)

Sa iste turneje imas i mix dve kamere sa Doningtona, ali je ton opasno dobar FM, a neke pesme su sa MTV-i snimka. Taj koncert je ceo sniman za bend, ali nikada nije objavljen sem nesto malo na Chaos DVD-iju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko nakon ni 300 ljudi u Domu omladine pre tri godine.

Ipak treba uzeti u obzir da su par dana posle njih bili Mejdeni, to im je tad bila otezavajuca okolnost.

 

Je l' moguce da su oni poslednja dva puta ovde svirali u par dana razmaka sa Maidenima :haha:

 

2009. svirali dan pre Maiden, 2014. nedelju dana pre

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...