Jump to content

2017.08.15. *Dom omladine, Beograd* Devin Townsend Project, Fight The Fight


Night Prowler

Recommended Posts

Bilo sjajno! Krajnje opustajuci i meni interesantni koncert. Vrlo solidna poseta, dobar zvuk, ne previse toplo, bez pusenja. Devin vrlo raspolozen i nasmejan :) Smejali se ljudi odvalama :) Preskup merch, majica 5000, duks 6000, cini mi se...

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

3000 da. mozda je darko hteo onaj gymsuit da kupi :D

 

super svirka, devin isti boban rajovic, sto je za pohvalu.

 

nisam znao vecinu pesama, Night je jako tunjavo otpevao, bas sam bio u fazonu ako ce ovoliko da te boli kurac ceo koncert bolje da odem. Sreca pa je nenormalno otpevao Deadhead i sve je bilo u redu :)

 

Super koncert sve u svemu, do jaja ekipa i konacno da ima na koncertu klinaca i nekog koga ne poznajem.

 

Meni svakako cudan ovaj srecni devin na ekserima jer sam odrastao uz sjebanog devina, ali bas mi drago sto je toliko zdrav, prav i uspesan sa 45 godina.

 

heavy metal success story kakav se retko vidja rekao bih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto k'o Laza, prepoznao sam nekoliko pesama, ali je svejedno bilo sjajno

bilo nekih likova oko mene koji su znali sve tekstove, rispekt

odlična publika

 

Devin najzanimljiviji metalac

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel samo meni mnogo prirodnije izgleda kada se mršti i peva nego kada baca one zen "thank you so much" osmehe levo i desno? :D

 

Sve u svemu, lepo veče. Zamerke na zvuk, jebeni dom, i na uber-kratku listu. Meni i nisu toliko problem nove pesme, posbeno što mi je Transcendence super album, samo je realno moglo još bar 2-3 komada da ubaci. Al jebigica kad je gig usred festivalske sezone, ista fora kao sa Cattle Decapitation prošle godine.

 

Ali za ono što je bilo, bilo je fes, Deadhead i Hyperdrive meni highlights. Devin je jedan od onih ljudi koje ako ti ikada dosade da ga gledaš i slušaš, znači da si se umorio od života (da parafraziram Homer Simpsona).

 

I da, sasvim fina poseta, i mnogo dobra atmosfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se slozim sa svima, u pocetku malo skrnav zvuk ali se popravilo vremenom, publika sjajnu atmosferu napravila, puno dobih ljudi videh i naravno Devin car nad carevima, iako mi setlista ne odgovara u celosti on sve nadomesti, bas vece za dizanje raspolozenja i da se stavi prava tacka na leto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divna svirka, baš je sve bilo onako fino. Lista, kako kome po ukusu, većina stvari je bila strava, neke su malo udavile ("Failure", "Ziltoid Goes Home", "Higher", "March of the Poozers") al' dobro. Možda ne bi bilo loše da je negde uglavio "Storm" ili "Depth Charge", možda "Namaste". Nekako su mu pesme, ili ih stvarno mnogo voliš i baciš se u trans ili baš ne leže. Al' generalno, stvarno je bilo super, bio je i dobro raspoložen i ljudi se nakupili, baš iznenađujuće krcato.

 

Najjače kad je rekao za basistu Briana da se grli kao kad piton pokušava da zagrli košarkašku loptu, tako nešto. Ne pamtim kad sam se na svirci tako smejao. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prepoznao sam svega 3 pjesme i to one sa proslogodisnjeg albuma, zbog kojeg sam i odlucio da dodjem na koncert :zuba:

Bilo je dobro, ucinilo mi se da je duze trajalo, kad ono svega sat i po plafon.

 

 

Lista, kako kome po ukusu, većina stvari je bila strava, neke su malo udavile ("Failure",

 

"Failure" meni najbolja pjesma na albumu, i na koncertu je dobro legla, mada je studijski snimak ipak klasa vise. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok, meni više od hiperprodukcije njegovog materijala zvuči k'o neka njegova klasična "Deconstruction"/Periphery djentara uz tugaljivi refren. Mislim, nije da je "Stormbending" nešto fascinirajuće drugačija ali mi je ipak više prijala, malo više tog epik pozitivnog momenta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...