Jump to content

2017.10.13. *Dom omladine, Beograd* Paradise Lost, Pallbearer, Sinistro


Night Prowler

Recommended Posts

[font=Open Sans", "Lucida Grande", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif"MH Concerts i Serbian Hellbangers

ponosno predstavljaju:/span

span style="font-family: Open Sans", "Lucida Grande", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]PARADISE LOST + Pallbearer + Sinistro

Live – 13. 10. 2017. Dom omladine Beograda – 20h[/font]

Kao specijalni gosti isto veče nastupa sve popularnija doom metal četvorka Pallbearer iz Amerike. Bend je svoj novi studijski album Heartless objavio za Nuclear Blast Records a izdanje je dobilo odlične ocene kako štampe tako i fanova širom sveta. Bend se trenutno nalazi na svojoj headline turneji u sklopu koje takođe promoviše novi album.

Ulaznice u prodaji od 31. maja:

- akcija, prvih 100 ulaznica 2.200din

- pretprodaja 2.800din

- na dan koncerta 3.200din

18673209_1041376602660806_9152799838413604434_o.jpg?oh=87ffa26e349fc6459a650cc4956f9eb5&oe=59DBEA79

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super vest, samo se nadam da im novi album nece zapasti u jos veci glib doom/gothic zvuka. Ipak ih vecina nas voli iz perioda 1991-1997. godine. Na Exitu su imali lep nastup, ocekujemo isto i ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih najviše volim u periodu 1995 - 2005.

 

samo se nadam da im novi album nece zapasti u jos veci glib doom/gothic zvuka.

 

Isto, ali već su otprilike najavili da će biti baš tako.

 

Mada, kažu i da će biti 2 eksperimentalnije non-growl stvari.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зна ли неко да ли има још карата по цени од 2.200 динара? Капирам да је још далеко октобар, а ово баш није тип концерта где ће људи хрлити на благајне много раније.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Prodao me prijatelj, prodao me brat. U iskušenju sam da prvi put odem solo na cert, a tako nešto praktikujem samo u retkim situacijama u inostranstvu. :(

 

Sokantno

 

*Triggerd*

 

Brt do kolko si ti to godina izraso bez da odes sam na koncert? :D

 

JAAAA

Kacam iso iz Prokuplja u utorak na Exodus solo sa 16 ljeta i nazad busom u petnajs do 1, eee

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

masi rucicama ili ponesi tablu s natpisom "ja sam onaj sto sam solo na koncertu prvi put s 30+ godina" pa cemo da ti pravimo drustvo weeeee.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ne narocito dobro drstvo, ali sta sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam na koncerte uglavnom sam i isao.. jbg kad su mi 99% drugara pod neke seljanije/tuc tuc uglavnom :D

 

i gengsta rep razume se :blek:

 

Bolje i to nego neki metalci drugari kojima se interesovanje za koncert svodi na to da te pitaju kako je bilo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...