Jump to content

Suffocation


Baja Car

Recommended Posts

Domination ufufuffff kakav je to jebeni album, a što više vreme prolazi sve mi je bolji i bolji. Razumem ja tebe, da jeste sporiji, malo vuče i na neke druge pravce, ali kakve blasfemične rifove poseduje, pa tek kakve vanzemaljske solaže, melodije, neponovljivo. A mogao bih čak reći da je jako bitno uticao na dalji razvoj DM-a, poslušaj samo one brže stvari sa njega (This means war, Domination..), te brze stvari nikada nisu zvučale furioznije, brutalnije. Mnogo bendova je kasnije prihvatilo takav vid komponovanja (čak celih) albuma. Ono što odvraća pažnju je to konstantno njihovo eksperimentisanje sa indastrijalom, i malo gruv ritmovima, ali meni na tom albumu nimalo ne smeta, jer je ipak ostao duboko u DM fazonu, samo malo drukčije obojen..

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма све то исто. Која година горе/доле. Ко да је битно :haha:

А кад спомињеш тај доминејшн, мене ту вокал највише иритира. Музика и није толко лоша.

Edited by Сале

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi loša, jedva čekam da ga konačno nabavim na originalu, umreću..

 

Pa da vokal jeste na nekim pesmama drugačiji, na Slajmu baš čudan, propušten kroz neki (vodeni :mhihi:) filter, takodje na nekim momentima više vuče na one hladne više indastrijal vokale, ali iskreno, iako je meni Stiv odličan (najveća metalčuga ovozemaljska) njegov vokal mi je tipičan ravni DM 1/1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај албум ми је сувише некако деформисан и блатњав. Ако га икада будем купио на диску, то ће ондак пре бити да га имам у колекцији поред она 3 неприкосновена него зато што је заиста толко добар.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Cezarova Palata epska pesma, a takodje Hatework onako mracna i namudjena.

 

I meni te dve vrhunske, uvek sam kod njih voleo što pored naravno brzih stvari, itekako umeju da uspore i naprave ultra teške pesmetine, gde se rifčine onako vuku i odvlače slušaoca u najdublje ponore beznadja.. i na kraju pakla :mhihi:

 

Ma kakvi, nisam ni sumnjao da i sa Takerom kidaju uživo, voleo bih i to da vidim, pa da uporedim sa ona dva što bejahu davno, a ostadoše neprejebivi do današnjih dana..

 

I meni je novi sasvim solidan, a baš se malo polemisalo o njemu na forumu, kad su izdali onaj, čije ime se ne spominje, kenjalo se o njima na dvaes strana, sad ljudi naprave proper DM, a niko da bekne..

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako može biti precenjen kada su baš podeljena mišljenja o njemu, oni zadrti DM puritanci ga smatraju izuzetno lošim (iliti izdajaaa), dok oni, malo otvorenijeg ukusa smatraju da je album odličan i logičan nastavak prethodna tri albuma, ali sa težnjom benda da ubaci i neke nove i svežije ideje.

 

Pogledaj samo kako je ocenjen na arhivama, lošiji skor ima od svih albuma, sem novog, i naravno Iluda.

 

LONG LIVE DOMINATIOOOOON!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj samo kako je ocenjen na arhivama, lošiji skor ima od svih albuma, sem novog, i naravno Iluda.

 

А оцене на тим архивама су меродавне у пичку материну. Све сам стручњак до стручњака. То је само мерило да оцене на том сајту не узимам као параметар за квалитет албума.

Ја лично не мислим да је нешто претерано лош ал није то више ни приближно оним претходницима. Мада је бољи од већине снимљених после њега. Има добрих момената ал далеко је то од неког супер албума. Овај задњи ми је рецимо 100х бољи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...