Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Da, imam sve njihove albume, ukljucujuci i demo snimke i split sa Morbid-om...

Pesma koju svi toliko hvalite, Freezing moon, je meni, recimo, sasvim obicna.Ako je rec o "iskrenosti underground-a", istakla bih "Deathcrush".

No, ipak, i dalje ostajem pri tvrdjenju da je TGDOW najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

e jl slusao neko demo od Mayhema iz 85' znaci pre Pure Fuckin' Armaggedona - mislim da se demo zove Voice Of A Tortured Skull video sam tracklist i ima gomila pesama koje posle nisu nikada snimane ponovo

 

Jesam, imam ga, i veruj mi ne zhelish da ga chujesh! biggrin.gifa:

Goru produkciju nemaju ni Kamenjari, koliko god da oni to zheleli! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

e jl slusao neko demo od Mayhema iz 85' znaci pre Pure Fuckin' Armaggedona - mislim da se demo zove Voice Of A Tortured Skull video sam tracklist i ima gomila pesama koje posle nisu nikada snimane ponovo

 

Jesam, imam ga, i veruj mi ne zhelish da ga chujesh! biggrin.gifa:

Goru produkciju nemaju ni Kamenjari, koliko god da oni to zheleli! biggrin.gifa:

 

heh dogovoricemo se za to - moram da cujem!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nisam uspio da procitam sve porukne ne znam je li ko to spominjao ali mnogi ljudi u zadnje vrijeme mayhem nazivaju gayhem

...od kad je euronimusu varg skratio muke mayhem pocinje da truli... :cry::cry::cry:

nije mi ni malo milo zbog toga ali nazalost istina je

zato sad mislim da se sa radoscu treba sjecat starog mayhema ali i prevazici svake komentare kakvi su se mogli gore procitat

stvarno mi nije jasno kako neko ko sebe naziva metalcem moze da kaze za neki legendarni band da je sranje....reci da ti se ne svidja ili cuti bolje nego da pljujes po njemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleke '86-e MORBID je bio bend na koji su se svi ugledali i svima je bio uzor. Stav, muzika, paljenje crkava, sve te stvari kasnije je nastavio MAYHEM. Najbolji period ovih velikana je dok je Dead bio vokal. Medjutim misljenja su drugacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...