Jump to content

Symphony X


Recommended Posts

Ja bih voleo da cujem kombo Evolution - Fallen, to mi je ono omiljena pesma ikada od njih. Zapravo, bilo bi kul kada bi odradili turneju koja nije album turneja, vec tako da saberu hitove sa svih albuma i da teraju. Bar da prosaraju. Ovako smor sto sviraju samo kada izbace album i to forsiraju do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogli bi malo bar da promene te stare malo, kapiram da su hitovi, ali ima tu dosta hitove, bar su ibacili smoke and mirrors konacno :D

 

Nisu je svirali u Beču :/ Tako da ja nemam utisak da je overstejovala svoj velkom.

 

Meni najnejasnije što su im svirke uvek ovako kratke, kao Blackie Lawless da im sastavlja satnicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste i to. kad vec sviraju toliko godina i headlineri su, bilo bi lepo da sviraju duze. mogli bi ceo Divine Wings ili ceo Odyssey da opice realno kao sastavni deo setliste.

 

ali imam osecaj da su oni svi porodicni ljudi i da nemaju mnogo vremena da vezbaju zajedno, pa se fokusiraju na to sto im je najsvezije i pesme koje su milion puta svirali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i ja kontam da su porodicni ljudi i da to odrade samo da bi eto ispromovisali album, odradili ugovor koji im odrzava prinose konstantno, i to je to. Ne cimaju se previse. Doduse, mislim da je to samo za Romea i Pinelu, ovi ostali tezgare i rade druge bendove stalno. Tako da kontam da zbog ove dvojice nema poente. Btw, Rullo je sav nabijen nizak i ima stomacinu vecu od Romea :haha: Znas kakav je smesan, uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da meni neko objasni, kako je ovaj Russel onoliko debeo lik, ajd Romea razumem, lik se ne krece previse po bini, ne svira stalno, ne bavi se time. Al' ovaj jebote, nije stao 2 minuta da odmori na stejdzu, sve vreme se krece, skace, izvodi neke gluposti, pod svetlom, kako i dalje ima onoliku stomacinu a toliko je aktivan, sta taj covek jede kad je onoliki jebote :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, ali on meni nikad ne deluje kao debeo lik jer je ogroman, ima stomacinu, ali nije bas pravi debeljaner kao romeo.

 

izgledao kao neki rvac koji je otisao u penziju :D

 

a realno svi imaju dosta preko 40 godina, ne znam da li poznajem nekog u new jerseyu ko ima preko 40 i nema stomacinu :D

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu je svirali u Beču :/ Tako da ja nemam utisak da je overstejovala svoj velkom.

:haha:

 

Podržavam što forsiraju toliko nove stvari, u principu i treba tako, pogotovo s ozbirom na to da je Underworld dosta fino bio prihvaćen. Ja se ne bih naročito fenomenalno proveo, doduše, budući da bi mi Sea of lies i Out of the ashes bile jedine pesme kojima bih se iskreno obradovao.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je to forsiranje glupo ako imas iza sebe toliko albuma.

 

ok mi je 4-5 novih ali onda obavezno da se svaki album ispostuje bar sa jednom pesmom.

 

narocito mi glupo sto ne sviraju neku staru hitcinu za kraj.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tek proseravanje par excellence, nema vecih mudrosera od njih. Al' ajd da razumem njih nekako (da pokusam), hoce da prave neku operu kurac palac, ko su ljudi koji slusaju to sranje jebote ... 3 jebena sata muzike koja nidje veze. I ti da das 100+ eura za to. Ma ajde

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...