Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

  • 1 month later...

Slusao sam ja jos kad je izleteo ali toliki mi je utisak ostavio da nisam ni iskomentarisao... totalno bez neke potrebe kao i svi re-recordovi, ruku na srce bolje su mi ove varijante best of rerecordova nego kad uzmu ceo album da presnime mada to je biranje da li vise volis sut u muda ili samar iz sve snage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jedan od omiljenih bendova al brate, poslednjih 2-3 albuma nikako da mi udju u usi, dosadni rifovi, a Axel zakla i sve stare solaze uzivo, gotivan je lik, i kontam nije svakom gitaristi cilj da iskopira solaze prethodnika, al brate, nemam pojma da sviram pa i pijanom mi solaze sa excalibura i knights of the cross zvuci pribliznije o rginalnim, znam da je namerno al meni uzasno zvuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Pa ako mu nije problem da kopira riffove prethodnika, kao na ovom novom albumu, ne znam što ne bi mogao i soloe da im ispoštuje x] Sve u svemu, obeshrabrujuće vesti za live....

 

Ja baš nikad Ritta nisam uspeo da privolim, i još uvek živim u nadi da će nekad da se ponovi da se i Hermann i Schmidt vrate u bend :haha: Dotle smo osuđeni na ovakvih meh albuma na svake 2-3 godine. "Hallelujah" je verovatno najgora Grave Digger pesma ikada, "Kill Ritual" mi najpozitivniji utisak ostavila, kanda zvuči kao nešto sa Balladsa, ostalo od budi-bog--sa-nama-pesma do kopija kvalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hallelujah ti najgora pored naslovne i Ten Commandments of Metal? Jebem ti kad Chris vikne WE ROCK svaki put pomislim da ce da izdahne. Meni su te dve bas tezak facepalm, izgleda da je neko pravilo postalo da kad svapski power hevijaneri udju u godine napisu odu metalu. U kos ove dve sa Are You Metal? i To The Metal.

Od boljih meni su tu When The Night Falls i Laughing With The Dead gde Chrisu nekako i stoji da bude star :haha: ali sve u svemu, vec cuto u dalako boljim izdanjima.

Jos su im omoti lepi doduse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni se (neočekivano) svidio novi Grave Digger album. Kompaktan, mahom brz i slušljiv, vuče te na headbanging i odvraća od onoga što radiš na računaru dok ga slušaš u pozadini. Generičko izdanje, naravno, ali sasvim pošteno urađeno. Album koji stvara potreban ugođaj dok ga slušam, a o kome opet neću puno razmišljati kasnije.

"Call for War" mi je trenutno najbolja :rockdevil:

 

Slažem se za naslovnu i onu "Ten Commandments..." da su najslabije na albumu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...