Jump to content

Skid Row


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 1 month later...

Skid Row su u svoje vreme imali status boys band-a/one (or two) hit wonder-a. Mnogima su bili dragi, klinke su se lozile maksimalno, a onda su izdali drugi album, pa su se klinke malo manje lozile, a prodaja isla malo losije, i onda su izdali treci i tu je kraj.

Prvi album je u stvari jako dobar u svakom smislu, i u odnosu na vecinu izdanja tog vremena pun energije i zivota.

Ne znam da li je neko pomenuo da su oni i Cinderella rezultat perioda u kome se Bon Jovi jako utripovao da je lovac na talente i da zeli da pomaze mlade neafirmisane bendove.

Ipak u to vreme ih niko nije smatrao uzasno bitnim. Bilo je ono kao "Dobar bend, sve super" ali je u to vreme izaslo toliko neverovatnih muzickih izdanja ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Skid Row su u svoje vreme imali status boys band-a/one (or two) hit wonder-a. Mnogima su bili dragi, klinke su se lozile maksimalno, a onda su izdali drugi album, pa su se klinke malo manje lozile, a prodaja isla malo losije, i onda su izdali treci i tu je kraj.

Prvi album je u stvari jako dobar u svakom smislu, i u odnosu na vecinu izdanja tog vremena pun energije i zivota.

Ne znam da li je neko pomenuo da su oni i Cinderella rezultat perioda u kome se Bon Jovi jako utripovao da je lovac na talente i da zeli da pomaze mlade neafirmisane bendove.

Ipak u to vreme ih niko nije smatrao uzasno bitnim. Bilo je ono kao \"Dobar bend, sve super\" ali je u to vreme izaslo toliko neverovatnih muzickih izdanja ...

 

Cuo sam nesto o tome.. Mada JBJ lovac na talente? :roll:

Ne znam da li znas da su Dave "Snake" Sabo gitarista Skid Row i Jon bili strava ortaci, cak je ovaj Snake trebao da bude gitarista umesto Richija, ali se pojavio Richie i Sabo je osnovao svoj bend.. ako se ne varam da ga je on osnovao a ne S. Bach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Jel cuo neko za njih?Hm ja znam samo jednu pesmu,mnogo mi se svidja-I REMEMBER YOU pa me zanima dal` imate da mi preporucite neku njihovu pesmu...? musik20.gifmusik20.gif

18 & Life i Slave To The Grind. Eto, to ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje vec dve teme.

 

Ja od Skid Rowa najvise volim prvi, iliti Skid Row, iako je mozda drugi album (Slave to the grind) bolji. Oba su sjajna albuma i svakako ih trebas preslusati. Subhuman race je sranje i to tesko osim mozda dve pesme, ali o tome sam vec nasiroko pisala na drugim temama. Thickskin (ili ti najnoviji album) je moderna djubretarija.

 

Takodje od ovih preporuka nista ne vazi ako je I Remember you koju si cula verzija iz 2003. a ne original iz '88, u tom slucaju poslusaj samo Thickskin

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm pre neki dan sam uzeo da ih slusam.nemam puno,jedno desetak pesama ali stvarno najboljih :I remember You , 18 & Life,Slave to the grind,beat yourself blind,...forever,da sad ne nabrajam.Sto se tice balada one su stvarnio fenomenalne a sto se tice tvrdjih stvari one su strasno dobre jezivo,majke mi samo poslusaj Slave to the grind i videces!stvarno klasika iz 80-ix!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Nebitno gde je tema - bend je fantastican !!!

 

Da nije bilo njih (i Gunsa) pitanje je da li bi metal postojao danas...

 

18 & Life, Youth Gone Wild, In a Darkened Room... sve sami klasici...

e ovo da bez njih i gunsa ne bi bilo metala si tako ODVALIO al ajde nema veze icon_smile.gif . Inace ja imam samo 2.album, Slave ti the Grind i stvarno album nema slabu tacku,obozavam ga! ps. Skid Row NIJE metal! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Gledala sam neki koncert nakome su svirali neke obrade,krsina

A jesi li videla kada je neko gadjao Sebastiana sa necim (ne mogu da se setim sta je bilo), i prekinu pesmu i kazem 'Who the fuck just threw that..?'... i publika pokazuje na neku jadnu devojku (koja je to uradila namerno), gde se ovaj 'kosarkas-konjina' Sebastinan baca sa bine, i drop-kickuje tu jadnicu!!!!!!!!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

NAJJACI MOMENAT!!!!!!!!!!!!!!!!!! mhihi.gif

 

(Posle je Baki isao na sud..) ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ne znam taj... Ove svirke su uglavnom mirne i svaki put najvljuju Youth Gone Wild istim tekstom- There`s some guy in an expencive suit who tells - why don`t you get a job?.... I tako dalje, jebeni svaki put isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...