Jump to content

Paradox


blackflash

Recommended Posts

Paradox su nemachki thrash metal bend ali ne svire teutonic thrash vech imaju utiske od bay area thrash bendove.

 

Albumi:

 

Product Of Imagination 1987

Heresy 1989

Collision Course 2000

 

Po 11 godina lider benda Charly Steinhauer (vocals/guitars) skuplja novi line-up i objavljuje album 'Collision Course'. Nakon shto, sastav benda se opet menja za da sad u njemu budu josh Kai Pasemann (guitars), Armin Donderer (bass), a trazhe bubnjara i vokala poshto Charly ne mozhe vishe da peva zbog odredzenih medicinskih problema.

One koje ih nisu chuli da kazhem da imaju moc Testament-a i uticaje Metallica-e. A, kad pishem Metallica onda i mislim na Metallica-u, ehhhehe!!! A, sve ovo mozhda ce vi izgledati i samo kao hvalenje benda sve dok ih en cujete. Ultra speed/thrash przhenje!!!

 

Inache, imam samo Heresy, pa ako neko ima neki od ostala 2 albuma nek se javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da se neko sjetio da otvori temu o ovom bendu,mada mi se cini da je istu ranije Bosko pokrenuo.Imam njihova dva albuma: "Product Of Imagination" i "Collision Course".Odlicni albumi,koje preporucujem svima koji vole tehnicki,melodicni thrash metal!Nabavite ih obavezno!Necete se sigurno pokajati.Koga zanima,moze ih poruciti od Maxa Butchera.Uopste mi nije jasno da jedan ovako kvalitetan bend nije zavrijedio vise paznje kod metal fanova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, dragon heart ima bash one albume koje trazhim. Znachi i ostala dva albuma su mocni kao Heresy-ja?? Strashno!!

 

Ako ima neke oficijalne distribucije kod vama javite mi koje su cene i shta sve ima po katalozima. Ili pa dajte mi mail adresu tog distributera.

 

Ako pa nema... ko mozhe ta 2 albuma da poshalje do Skoplja, neke se javi tu, na pp ili mail. Ili cemo razmeniti par albuma ili pa cu da platim koliko to koshta. Ali sve to bice izvodljivo od moje strane za 15-tak dana jer sada imam neke guzhve naokolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako zelis da nabavis ta dva albuma na originalu,preporucujem ti da posjetis sajt www.hard-boiled.net .Imaju odlican izbor metal albuma,cijene su dosta povoljne pogotovo za starija izdanja,i diskove salju za sve zemlje Evrope.Vec par mjeseci porucujem od njih,jer jednostavno albume koji mi se dopadaju volim da imam na originalu.A i bendovi koji nam daruju sjajnu muziku to zasluzuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da interesantno je da imaju u sastavu bivseg bubnjara Helloween-a Stefan Schwarzmann-a. Imaju dva albuma objavljenih josh osamdesetih, i josh jedan iz 2000-te godine. Stvarno ne znam kako je uopste moguce dopreti do njihovih radova :?

Štefan Švarcman je sada u Helloween, ranije je svirao u Running Wild i U.D.O. Inače, pre nego što se priključio Helloween bio je jedno kratko vreme u Paradox-u. Meni je Čarli kada sam uradio intervju sa njim poslao "Collision Course" sa bonus pesmom, onom obradom od Scorpions "Dynamite", koja je uz Tankard najbolja pesma na Scorpions tributu.

A prethodna dva albuma... Pa, šta reći kada je u nemačkoj štampi svojevremeno "Product of Imagination" proglašen najboljim debijem posle "Helloween" mini LP-ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Aha, izvinjavam se, verovatno mi je promaklo dok sam listao strane.

Uglavnom iskopiracu svoje misljenje:

Ja imam 3/4 ( icon_mrgreen.gif ) albuma Product Of Imagination (on je prvi, kao najbolji) i mogu da kazem da je odlican, sjajni rifovi odlicno soliranje i tako. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да те није заинтереовао, протерао бих те одавде, и тебе и све теби сличне. icon_wink.gif Зезам се, наравно, али не може онај ко дође овде да му се не свиђа Paradox. Може да није чуо, али ако јесте...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Тог човека баш неће, па неће. Прво срање са гласом, па онда таман крене на снимање новог албума, па се деси срање. Штета и што се ошишао и обријао. Много ми безвезе изгледа откако се ошишао и обријао бркове. Не изгледа ми као онај стари. Баш је био баја онако, прави Шваба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, то ми никад није пало на памет, видиш. Обично се ошишају много раније, он је већ матор. Ја сам мислио да то има везе са стиловима музике који данас преферира и са начином размишљања.

ОК, то је један од могућих одговора за косу, а бркови? Није ваљда да му и они опадају, па да их сачува?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Жена... прошлог пута кад смо радили интервју рекао ми је да има девојку од 18 година. Сумњам да се у међувремену оженио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...