Jump to content

Freak Kitchen


Recommended Posts

Dali je neko slusao ovaj prog bend....Nije bas da su skrooooooz prog metal, malko su mekshi, ali ipak....

 

Imam samo jedan album "Spanking Hour", s tim da cu i ostala dva skinuti

 

Je li slusao neko ostale....Pretpostavljam da su dobri posto je ovaj sto ja imam fenomenalan biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, da, vidim da su ti se svideli... hehe, pa rekoh ti ja! biggrin.gif

 

Dosad sam chuo samo "Move"... jebeno je dobro... Mattias ima strava tehniku, sve je hirushki precizno, a uz to do jaja peva, nekad me podseti na Jorna Lande-a... i ne sviraju bash metalchugu, pre bi ih u rock svrstao... mada jebesh te podele, mjuza do jaja je mjuza do jaja biggrin.gif

I sve to - samo sa tri choveka! smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam svih pet albuma i solo album Mattias-a "Freak Guitar" :mrgreen:

 

prog + power pop + Steve Vai

 

mislim da ne moze bolje smile.gif

 

meni je Dead Soul Men omiljeni.

 

5 8O

 

Ja skinuh Move i Junk Tooth biggrin.gifa: biggrin.gifa: Jos ih nisam slusao ali cisto sumnjam da cu se razocarati...

 

i ne sviraju bash metalchugu, pre bi ih u rock svrstao...

 

Uhh, pa jeste ono kao neki prog/hard rock recimo, ali stvarno ima mnogo metal deonica biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Sve u svemu Proud To Be Plastic biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 9 months later...
imam svih pet albuma i solo album Mattias-a "Freak Guitar" icon_mrgreen.gif

 

prog + power pop + Steve Vai

 

mislim da ne moze bolje icon_smile.gif

 

meni je Dead Soul Men omiljeni.

Uzeo si od Matije, a? icon_mrgreen.gificon_rockdevil.gif

 

Jel si uzeo i spotove?

 

Ne znam šta sam mu snimio tada, skinuo sam i neki sumanuti live u francuskoj gde tera raju da peva i ponvalja kako on "svira" sa vibratorom, i njegov gitar clinic u Parizu koji je nestvarno zabavan, jebo sviranje gitare, čovek priča 300 na sat bez prekida i užasno je smešan.

 

Dobri su svi albumi, jedino ona prva dva imaju mrljavu produkciju koja smeta.

Tekstovi su na momente odlični, mada kada pokuša da bude ozbiljan pišući ih ispadaju prilično loše, ovi sprdački su do jaja. icon_da.gif

 

 

Ja skinuh Move i Junk Tooth a: a: Jos ih nisam slusao ali cisto sumnjam da cu se razocarati...
Move i zadnji, Organic su sjajni, skini ovaj drugi, a imaš na filesharing mrežama i spotove, dva spota možeš skinuti i sa njihovog sajta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pazi interview sa Marchellom.

 

Zina: Sta volis da slusas? Sta pustas za svoju dusu?

 

Marchello: Pa, u poslednje vreme neki Neo Soul. Meni je to privatno super, mada to vise i nije toliko Neo Soul, ja bih to pre nazvao modernim Soulom, sada vec sasvim afirmisanim, znaci India Arie, Angie Stone, Erykah Badu, nesto tako. To mi je skroz super, inace kada sam u Bg-u volim da zablejim do Bitef Arta kada tamo svira

"Dildo funk band" koji su totalno neki jazz-funk fazon, ili do "Tramvaja" kod Vuka, uvek sviraju neki sjajni bandovi. I da, slusam gajbi "Freak kitchen", moj omiljeni rock-metal bend, toooooooooooooooooootalni carevi! Hop mi poslednjih metar dana smeta u plejeru, jer radim album i puna mi je glava toga:)

 

http://www.8nofillin.com/Intervju%20Marchellow.htm

 

hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeee, rasirio sam ja Freak Kitchen kult poodavno!

Nego i ja i Marchelo bi dali bulju za taj zadnji, a bogme i za Appetizer i Dead Soul Men... Lazo fegino, tebe vidim jednom u nedelju dana, a nikako to da te pitam, tako da me sledeci put podseti da to treba da te pitam... da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...