Jump to content

Tad Morose


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Hm.. nisam znao, ja tek skoro cuo za njih... ali sta ces... deca icon_mrgreen.gifwallbash.gifpivopije.gif

Pa da i znas da jesi pravo dete, pobogu kako bre nisi znao, sram te bre bilo... icon_mrgreen.gificon_razz.gif

A boze, boze, pokri se usima... icon_smile.gificon_mrgreen.gificon_razz.gif

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jes vido si moj potpis eto gde si cuo icon_smile.gif

 

oni koji ne dolaze ne ovaj sajt uglavnom nisu culi ni za njih icon_mrgreen.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

E uopste nisam provalio sliku u tvom potpisu.... icon_mrgreen.gificon_redface.gif

Jos se cudim, sta potpis, sta mi sad ovaj prica??? icon_biggrin.gificon_cool.gif

 

poz!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Prvo sam slusao "Paradigma" koji me je poshteno zaintrigirao ali posto je samo EP , 5 hteo sam da chujem i neki album.

I tako uzeh "Modus Vivendi" , koji je jedna madafaking cepachina od albuma, sa odlichnim vokalima, nesmarackom atmosferom i sto je najbolje nije neka bedna kopija!

Ostale albume OBAVESNO nabavljam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, u "mom okruzenju", 30ak ih jeste slusalo Threshold, ali Tad Morose je mnogo veci underground. Recimo da je ovde vise ljudi slusalo Hornu, nego Morose-a... ali nema to veze nikakve.

 

Osrednji rad ovaj noviji period. Sva nada u Sender of Thoughts!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Valja "modus vivendi" i te kako! icon_da.gificon_da.gif Sve pjesme su snažne i energične. Odličan rad gitara pokriva sve, tako da su klavijature suvišne. to inače mi i najviše leži... Zato i gotivim ovaj tip bendova, zajedno sa Brainstorm-om i Nocturnal Rites-om icon_smile.gificon_wink.gif

Moderni power/thrash metal, ali za razliku od ova dva benda što sam pomenuo, Tad Morose su nešto melodičniji... Na novom albumu ima i nekih a la Judas Priest trenutaka icon_da.gif

 

pročitajte i interview na scissorsu icon_smile.gif reklama, reklama icon_wink.gif

http://scissors.freelinuxhost.com/int/tad_morose.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...