Jump to content

Tad Morose


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

kad sam pustio album mended rhyme i kad je krenula pesma circuit vision.. ne znam... bukvalno sam se najezio.. ono je... nemam reci.. trader of souls, time of no sun.. to su pesme za koje mi nije jasno kako ih je neko smislio... kad god treba da kazem nesto o tom albumu, zaveze mi se jezik. biggrin.gifa:

 

ti ljudi imaju toliko talenta da to nije normalno.. ili su bar imali, posto je sledeci album "undead" nekako monotoniji i jednolicniji.. ostale albume nisam slusao...

 

 

pozdrav! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj prvi, zaboravio sam mu ime...ali je pevao u Candlemass i sad ima neku krs power grupu Wuthering Heights je ok..al mu je glas malo dosadan.

 

a ovaj sto peva na A Mended Rhyme pa nadalje, Urban Breed, zvuci kao Dickinson dok kenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pljuvaci, Wuthering Heights ima cak dve odlicne pesme i obe su sa prvog! Hunter iN The Dark(ima i strofu i refen~!x smile.gif je super, a ima i jedna koja neodoljivo vuce na Amorphis...mislim da je 4.na albumu...to bi trebalo da je bend danskog0 avantgardnog umetnika Erik Ravna :wink:

 

E, a drugi album je vec krscina/...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ovaj sto peva na A Mended Rhyme pa nadalje, Urban Breed, zvuci kao Dickinson dok kenja.

 

sad ti zvucis kao da kenjas... :twisted:

 

ne znam sta slusas i sta je za tebe dobar vokal, ali ako ti je Urban Breed los, onda ili ne cujes dobro ili ti je ukus cudan.. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Jedan od mojih omiljenih bendova!!! Skroz imaju neku svoju atmosferu i uvek mogu da ih razlikujem od ostalih bendova upravo po kvalitetu i stilu sviranja koji je nešto originalniji u odnosu na ostale (ili barem ja nisam čula za neke bendove od kojih su "krali" mada sumnjam da jesu)

 

Omiljena pesma: Time of No Sun

 

Kakav je inače ovaj njihov "prethodni bend" Bedtime Circus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi ptut sam slusao paradigmu i najezio sam se. Stories Around A Tale je fenomenalna pesma. A tom sto kaze da je Tad Morosov vokal kao Bruce Dickinsonov dok kenja mogu da porucim samo ovo: Otkud ti znas kako Brus Zvuci dok kenja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...