Jump to content

George R. R. Martin "Pesma leda i vatre"


pennywise

Recommended Posts

Да постоји већ би била информација у Понију.

 

Излазак првог дела треће књиге су ови из Лагуне најавили за почетак августа,што је пребачено за средину септембра,али ће највероватније изаћи почетком или средином октобра,пред сајам књига.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Први део треће књиге је пуштен у продају.

Па ко воли нек` изволи...

Been there, done that...jos pre sedam, osam meseci..

 

Sve znate, ali it's getting better & better icon_da.gif !

Izlazak 4. dela (A fest for srows) je odlozen za januar '05.. Uh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Излазак српског издања ме је само потцетио где је прекинуо причу на крају другог дела треће.Што рече ортак још само фали да рикне па да сви заједно ...

 

O cemu ti pricas? Ajde sada lepo i polako navedi sta je sve izaslo kod nas!

Drugi deo trece?!

Fanovi vec godinama cekaju A Feast For Crows ali on nikako da izadje. Mada jedan deo knjige se moze naci na netu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

За оне неупућене и оне који нису баш похватали о чему ја то типкам овди.

 

Цео серијал се зове:

A Song of Ice and Fire или ти нашки Песма Леда и Ватре

 

Прошле године у ово доба је код нас изиш`о прва књига под називом:

Игра Престола(A Game of Thrones).

Крајем фебруара је избачена друга књига:

Судар Краљева(A Clash of Kings).

Недавно је избачен ПРВИ део ТРЕЋЕ књиге:

Олуја Мачева(A Storm of Swords).

 

То је код нас.

У свету су објављене све три књиге.Трећа књига је написана из два дела,и самим тим објављена засебно свуда у свету,осим код бра`е Хрвата који су генијално објавили оба дела у истом повезу.

 

Четврти део Мартин и даље пише и ко што рече Council A изаћи ће тек у јануару,ако и тад буде избачена.За то време Мартин на свом сајту избаци с` времена на време поједине главе из четврте књиге(А Feast for Crows).

 

Ко је хтео мог`о је да скине и прочита трећу књигу(оба дела) с` нета или да се дочепа папирне верзије.

Пошто сам ја прочит`о целу трећу,рек`о сам да ме је излазак ПРВОГ дела ТРЕЋЕ књиге код нас вратио размишљањима о томе шта ће бити у четвртој ако се има у виду како је окончао ДРУГИ део ТРЕћЕ књиге.Ко је читао јасно му је на шта циљам,ко није благо њему.

 

,,DID I MAKE MYSELF CLEAR?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам сигуран,али ми се чини да је непосредно после Џоновог бекства од Дивљана,али пре него је стиг`о у Црни Замак.Оно што је сигурно завршава се пре Црвене Свадбе.Не сећам се најбоље пошто сам чит`о у наставку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Rece mi ortak koji budno prati razvoj situacije oko cetvrte knjige da su se podaci sa Amazona pokazali kao nepouzdani...

Citao sam nocas onaj Arms of the Kraken, nije lose, nije lose...

Odoh da citam nastavak Hedge Knighta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je pouzdana ta informacija?

Nesto mi deluje poprilicno neverovatno da je to izaslo uopste...

Saznao sam (nazalost) da je informacija pogresna (totalno). Ortak mi je debil. Pomesao je Martina sa Dzordanom. Za to mu sleduje kazna! icon_evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ok, ako ima neko poglavlja iz 4 na kompu, mogao bi da mi posalje preko PP-a... thnx...

Inace ove godine treba da izadje 4 knjiga ( a nasi ce verovatno ne bili uzeli sto vise para, izdati je u 2-3 knjige... smaraci... mada opet cu kupiti.. )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...