Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kanibali su tate i tu nema sta da se raspravlja. Svakako da imaju svoj kalup ali ga uvek odrade kako treba.

Uzivo su masina za mlevenje, oseca se da je i to tezga ali oni tako hirurski precizno odrade da te raznesu.

Fiseru jeste malo oslabio glas, ali i dalje je super za razliku od danasnjeg Barnsa.

 

Pesma je skroz solidna, spot budalastina.

 

Doduse ocekujem jos bolje pesme na albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF??

 

Si ti bio uopšte na njihovom koncertu?

 

 

Ništa nisam rekao o tome da li su oni dobri ili loši uživo, niti da li je ovo što sad rade dobro. Ne zanimaju me. A obožavam death metal. Do Gallery of Suicide su zvučali drugačije nego sad i to volim da čujem i dan danas. Kad bi nekom klincu po prvi put pustio death metal da čuje, sigurno bi mi oni pali na pamet, a ne npr. Dead Congregation ili Teitanblood. A tek mi ovi albumi posle Gallery ne bi pali na pamet. Bio sam na koncertu. Dvaput. Nije bilo loše. Hvala na pitanju.

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot je standardan za njih. Niste valjda ocekivali nesto teatralno tipa Behemoth. Kanibali furaju svoj fazon 100% od pocetka.

 

Inace, cover art je odlican.

 

Ma konceptualno jeste njihov trip, ali je prejadno uradjen, Death Walking Terror je idejno( :bigblue:) sličan, ali je profesionalnije uradjen, tako da je mnogo bolji od ovog.

 

A ni omot mi se ne svidja baš nešto (jeste, i on je stoprocentno CC, ali jednostavno mi bzvze)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нисам ја ове обраде слушао никада. Да не почну и они ко њихове колеге из сикс фит андер :haha:

 

Ma kakvi ne mogu da se porede sa onim smehotresnim SFU obradama (mada su neke stare kul), obavezno preslušaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако мислиш на онај циркус грејвјард класикс,слушао сам то и нисам ни најмање одушевљен. Напротив. А од канибала сам једино слушао oне 2 са хамер смешт фејс сингла. Никада нисам ја био љубитељ тих обрада мада има неких ствари које су супер одрађене.

А ово горе сам преслушао и могу рећи да та но риморс јесте ок одрађена али креатор...брате оно је катастрофа хаха.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...