Jump to content

Soulfly


Guest pogan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Cavalera postao je naime pravi srbijaner. Krenimo redom. Album sniman u Arizoni i Srbiji. Instrumente na pojedinim stvarima sviraju momci iz beogradskog hard-core reggae benda EyesBurn. U bookletu se Max naširoko zahvaljuje, pazite sad ovo, "ciganima i svojim frendovima Srbima". A pod special thanks došla je i zahvala pravoslavnom popu Filoteju Petroviću za "duhovno pročišćenje". Ali, ipak najveća pobjeda je posljednja stvar na albumu, uvrštenje originalnog 'Marša na Drinu', ovdje naravno pod nazivom 'March On River Drina'.

pa dodjavola, ćera mu se kod nas udomila

 

a hrvati su ionako pičke... vidi se i iz priloženog

 

mi smo bar samo idioti

a to bar prema ovom hrvatu i odgovara kavaleri

chini mi se da nije mnogo omašio, bar u tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sta ce Soulfly u nu-metal sobi? Nu-metal nije...

pa posto nije ni avangarda... ne znamo gde da se stavi...

 

kakav je novi album... ? meni je treci manje vise dosada,ne znam za ovaj novi!

 

ps ivan creed ima strasno iskren potpis...mozda i previse!

Edited by diamond73

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

soulfly nije nu? teške riječi icon_uhoh.gif ko je iole ima pojma o soulfly-evoj karijeri i onome što je max radio i koju je on ulogu imao u formiranju nu metal scene nikada ne bi izjavio ovakvu glupost... end of story...

da ... soulfly NIJE nu... icon_da.gif nego ima primese nua... i to malo... vec se vodila polemika kojoj kategoriji pripada i mislim da su se svi dogovorili da je to TRIBE METAL... tacnije nastavak "ROOTS"-a... a ogranicavati se toliko da se govori o tome da je sf nu ?! je stvarno na nivou debila... icon_wink.gif btw imati ulogu u formiranju nu metal scene... ne znaci svirati nu metal... ako koliko se JA secam... max nije ucestvovao u formiranju nu metal scene...vec je samo promovisao kvalitetne bendove... treba razlikovati te stvari... a to sto su deftonsi nu... a ajzbrn nije... jbg... i jedno i drugo su fantasticni bendovi... icon_wink.gif

Edited by deftonerrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...