Jump to content

Arch Enemy

940 replies to this topic

#1 Mr.Crowley

Mr.Crowley

Anonimus of Metal

• članovi
  • 53 posts

Posted 17 juni 2001 - 06:40

Ovaj bend ima cetiri albuma Black Earth, Stigmata, Burning Bridges i Wages Of Sin... i sva cetiri su odlicni albumi. Od Stigmate imaju dve gitare pa su im u pesmama prisutne terce... fanovi su Maiden-a i Slayer-a i predstavljaju spoj melodicnosti prvih i agresivnosti drugih.
Ako je neko slusao ovaj bend bio bih srecan da porazgovaramo o njima ... zanima me da li su svima tako genijalni kao meni?

#2 Svantevid

Svantevid

Anonimus of Metal

• članovi
  • 21 posts

Posted 21 juni 2001 - 01:13

ODLICAN BEND!!! Najbolja pesma je Seed Of Hate, inace novi album je fucking unbelievable, Pevacica me stvarno iznenadila.

pozdrav  images/smiles/icon_eek.gif   images/smiles/icon_rolleyes.gif   images/smiles/icon_wink.gif   images/smiles/icon_smile.gif   images/smiles/icon_rolleyes.gif

#3 Leviathana

Leviathana

Anonimus of Metal

• članovi
  • 14 posts

Posted 22 juni 2001 - 05:49

Nemam Album od njih, medjutim sam njih gledala live 1999, bas su bili genialni, moracu kupiti album, samo jos neznam koj   images/smiles/icon_biggrin.gif

#4 Katahazah

Katahazah

Master of Metal

• članovi
  • 1886 posts

Posted 21 juni 2001 - 18:33

Slusao sam neke pesme sa Stigmate! Uuuu, mnogo jak album! Samo dosta im stvari vuku ka Thrash/speed-u, mozda je to taj uticaj Slayer-a o kome se prica!?

images/smiles/icon_smile.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_smile.gif   images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_mad.gif

#5 Svantevid

Svantevid

Anonimus of Metal

• članovi
  • 21 posts

Posted 22 juni 2001 - 00:05

Stigmata je dobar album, ali Burning Bridges je mnogo bolji, kao Carcass.

#6 Katahazah

Katahazah

Master of Metal

• članovi
  • 1886 posts

Posted 22 juni 2001 - 03:12

Da, da... Jaoj, kako me rasplacete kad neko pomene Carcass! Pa zasto bas oni da se raspadnu??? Istina nisu imali da ponude nista novo i revoluciorno, ali ipak mnogo su mi drag bend!
Da se vratim na temu... Kol'ko su oni poznati! A kol'ko ih ljudi slusa, prosudite sami! Meni su negde u sredini po kvalitetu, ali po ideji i spoju u samom vrhu!

images/smiles/icon_smile.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_smile.gif   images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_mad.gif

#7 Mr.Crowley

Mr.Crowley

Anonimus of Metal

• članovi
  • 53 posts

Posted 23 juni 2001 - 21:01

I Stigmata i Bridges su super albumi...najlosiji je Black Earth, on je snimljen sa jednom gitarom... Ne lice bre na thrash, previse je melodicno za thrash. Ovaj novi album je super... ova devojcica bas peva...iz besike!

#8 Katahazah

Katahazah

Master of Metal

• članovi
  • 1886 posts

Posted 23 juni 2001 - 21:56

Devojcica!?
Mozda je ima na novijim albumima ali na Stigmati ja samo vidim muski bend!

#9 Mr.Crowley

Mr.Crowley

Anonimus of Metal

• članovi
  • 53 posts

Posted 05 juli 2001 - 06:52

Devojcica "peva" samo na najnovijem albumu Wages Of Sin... Zove se Angela Gossow i bila je u Morbid Angel-u. Cak i izgleda dosta lepo.

#10 lemmy sixx

lemmy sixx

Izdajnik Of Metal

• iskreni članovi
  • 29858 posts

Posted 14 mart 2002 - 00:42

Fantasticni su...najjaca pesma:"Sinister mephisto"!                    

Underkuruz said:

Играмо очајно, једина нада у дербију нам је комплекс који гробље има.
'Наш како, некима од нас је много битнија Звезда од квлтних бендова.
кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,
Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не.

Uskoro ce Partizan,nadam se da ce ih pobediti,iako navijam za Zvezdu.

#11 King Diamond

King Diamond

God of Metal

• Administratori
  • 2135 posts

Posted 14 mart 2002 - 01:16

Devojcica \"peva\" samo na najnovijem albumu Wages Of Sin... Zove se Angela Gossow i bila je u Morbid Angel-u. Cak i izgleda dosta lepo.

nazalost da "devojcica" je dobila rak grla  sad.gif  sad.gif
inace meni jedan od najdrazih death bendova!                    
U alkoholu mora da ima zenskih hormona jer kad previse popijem ne znam da vozim auto i stalno pricam gluposti....
:da:

"See, the problem is that God gives men a brain and a penis, and only enough blood to run one at a time."

#12 atomant

atomant

Priest of Metal

• članovi
  • 1053 posts

Posted 14 mart 2002 - 10:13

To sam i ja cuo..zalosno sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif                    
atomant voli DEATH METAL

-=Sine ira et Studio=-

#13 Dasdariel

Dasdariel

Anonimus of Metal

• članovi
  • 662 posts

Posted 14 mart 2002 - 13:14

uzas bre :cry:                    

#14 Baphomet

Baphomet

Anonimus of Metal

• članovi
  • 487 posts

Posted 14 mart 2002 - 20:28

fenomenalan bend ! smile.gif
prvoklasna svirka... smile.gif

ali jeste li sigurni u tu informaciju o pevacici (King i Atomant)...gde ste to culi ?

www.archenemy.net                    

#15 atomant

atomant

Priest of Metal

• članovi
  • 1053 posts

Posted 15 mart 2002 - 09:35

Ja sam procitao na nekom sajtu...ali ne mogu sada sa tacnoscu da ti kazem i link sad.gif                    
atomant voli DEATH METAL

-=Sine ira et Studio=-

#16 Baphomet

Baphomet

Anonimus of Metal

• članovi
  • 487 posts

Posted 15 mart 2002 - 11:13

Kiiiiiiiiing....gde si cuo da devojka ima rak ?                    

#17 Baja Car

Baja Car

Master of Metal

• članovi
  • 1280 posts

Posted 16 mart 2002 - 01:54

Dobro je sto je otis'o ovaj pevac posto je Burning Bridges upropastio sa svojim ocajnim vokalom. Odlican bend. Zelite da cujete jednu od najboljih solaza svih vremena, Beast of man 2:45-3:10. Izvol'te molim.                    
"Kada sam došla u austrijsku ambasadu da predam dokumenta za vizu, gospodja za šalterom me je odbila uz pitanje: ‚‚Zar zaista mislite da u EU možete ići sa platom od 400 evra?"

#18 scissors

scissors

Master of Metal

• članovi
  • 2639 posts

Posted 16 mart 2002 - 13:20

hmmm ja znam da sam vidio da ima rak grla na nekom web sajtu sa vijestima, koliko me sjecanje sluzi  :?  :?  sad.gif                    
FINALLY FREE! \m/

user posted image

Scissors webzine RIP! (1999-2005)user posted image

#19 azal

azal

Priest of Metal

• Moderatori
  • 21625 posts

Posted 20 mart 2002 - 01:10

nebrinite ljudi...oporavila se....mislim da nije imala rak neko je sjebalo grlo totalno sigurno zbog urlanja i morala na operaciju.

Inace.....oparavila se....sviraju na nekom festivalu u Los Angeles-u za mesec dana.

Ja obozavam Arch Enemy...video sam ih uzivo na Burning Bridges turneji......ubili su me!!!!

Svirka je velicanstvena.

Ako se pitate gde je stari pevac sa prva tri albuma....on ima novu grupu u istom stilu zvana NONEXIST

prvi album se pojavljuje uskoro. Grupa je sa gitaristom iz odlicne progressive grupe Andromeda.

azal                    

#20 Baphomet

Baphomet

Anonimus of Metal

• članovi
  • 487 posts

Posted 20 mart 2002 - 15:52

ma kakav crni rak...koji vam je ?
pa ne leci se rak penicilinom u bolnici za dve nedelje !

eventualno je sjebala krajnike ili sl.                    

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )