Jump to content

Arch Enemy


Mr.Crowley

Recommended Posts

Guest kArLo

Dobro je sto je otis'o ovaj pevac posto je Burning Bridges upropastio sa svojim ocajnim vokalom. Odlican bend. Zelite da cujete jednu od najboljih solaza svih vremena, Beast of man 2:45-3:10. Izvol'te molim.

 

Liiva lose peva? Ti si poludeo nachisto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nabavio sam nedavno novi njihov album, "Wages Of Sin" i mogu reci da je sjajan. Ne znam kakvi su bili ranije, jer nisam jos slusao stare albume, ali ovaj mi se mnogo dopada. Da li je jos neko ovo slusao?

 

p.s. Atomac, kako ti se svidja interview sa Arch Enemy? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam nedavno novi njihov album, \"Wages Of Sin\" i mogu reci da je sjajan. Ne znam kakvi su bili ranije, jer nisam jos slusao stare albume, ali ovaj mi se mnogo dopada. Da li je jos neko ovo slusao?

 

p.s. Atomac, kako ti se svidja interview sa Arch Enemy? biggrin.gif

 

Super je...samo ....biggrin.gif JOKE odlicno saznao sam ensto novo 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se Burning Bridges najvise skidja.....mozda zato sto sam njega pro nabavio pa mi je tako drazi....

 

sve valja...i Stigmata, Wages of Sin i Back Earth.

 

Chris Ammot ima jos jednu grupu Armageddon..prvi album Crossing the Rubicon je u istm fazonu i odlican....drugi album zvuci kao smoreni malmsteen...izbegavajte ga smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

evo zbavih ovih dana malu kolekciju Arch Enemy-ja:

- Black Earth (ima dobar šmek, ranije sam slušao par pjesama sa njega... produkcija je malo lošija, ali vokal i gitare su odlične totale m/ )

- Burning Bridges (nije loš, mada me nije pretjerano oduševio, ali preslušavaću ga još, ima vremena biggrin.gif da mi se svidi )

- Stigmata (odličan album, hvala još jednom na preporukama. malo je neobičan za njih, ima neku atmosferu koju do sad još nisam čuo i dosta su experimentisali vidi se)

- Burning Japan (uh kako jebu uživo biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Čuo sam par pesama sa ribom i par starijih. Onaj prethodni vokal was pure shit, ali chick jebe keve. I to ne samo po izgledu :mrgreen:

Jebiga, slao sam mail da se uda za mene, al ko zna kome je to stiglo...

Sad, ako mi za koji dan dodje neki šveđanin geeky-fucking-webmaster koji je primio dotični mail i pogrešno ga protumačio... sam sam kriv :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angela ima odličan glas za jednu žensku osobu biggrin.gif i izgleda dobro, to stoji... dobro se uklopila u bend... ali nije nikako bolja od Johana! taj čovijek kako je otpjevao Burning Bridges, Stigmatu... to Angela neće moći uraditi nikad :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

jebote, dok sam ja nasao ovu temu....dupe sam odr'o.... smile.gif

 

Inace kada sam ih cuo prvo (album je Wages of Sin) nisam uopste provaio da je to death....jebote nesto su mi mlogo mekani :roll: biggrin.gifa:

 

nevermind, ostale albume nisam cuo (i nadam se da ce se neko smilovati i dati mi ih :mrgreen: ) ali WOS jebe kevu...svidja mi se sto ima istripovane klavijature ima i lepih solaza, ali su mnoooogo nesto mekani... smile.gifsmile.gif

 

Sve u svemu meni se do jaja svidjaju!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...