Jump to content

Muse


Dragon Lord

Recommended Posts

Origin of summetry je remek delo slazem se sa council A a ovaj novi nije los na prvo slusanje imam par favorita za sada, mislim da ovaj bend ceka mnogo svetlija buducnost...a posto mene glasovi stalno podsecaju, vokal muse me podseca na vokal radioheada, mada samo na momente, stvarno mnogo dobro peva co`ek specifiicno, bas uvek ima dobru boju, klavijature rasturaju, a cudni hvatovi na gitari i mocni rifovi i dinamika..ma genijalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi put sam ih chuo na pokojnoj viva II josh 98, proshle godine, mi, srecnici smo ih gledali uzivo na Szigetu i bolji zivi nastup moje ochi ne videshe... ali zamalo da se zaplachen od srece... "pleasure overload!"

muse su odlichni, ali poshteno, ako urade josh jedan ovao osmishljen album izgubice smisao... pesme pochinju da liche jedna na drugu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coldplay je odlican bend! Muse isto smile.gif

Mada... Od Travis dalje ne ide. Najjachi brit band tog fazona stvarno!

 

A Radiohead... ljudi znaju samo za uspon.

 

zakljuciti: skroz gay, dosadi mi brzo ali ne sporim kvalitet

 

Junior je u pravu za Travis, mada sam od poslednjeg malo vise ocekivao...Coldplay znaju da budu fin smor...crn li ce novi album da bude sa Gwyneth...generalno su odlican bend

Ja volim da apostrofiram da je Embrace - "The Good Will Out" najbolji album u zanru...uhhhh, al mi se slusa sad, bem ti kg! :wink:

Muse je potpuno drugaciji od svih i nema govora ni o kakvoj komparaciji sa pomenutima...

Kent je bolji od svih UK-ovaca zajedno! biggrin.gif

 

ch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali Radiohead nema apsolutno nikakve veze s Muse (da ne kazem da ga ima isto koliko Evanescence i Nightwish smile.gif :roll:).

A Coldplay je odvratan i smoran bend :mrtav:. Nemojte zagaditi ovu temu njima tongue.gif.

maksimalno se slazem sa svim pomenutim cinjenicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...