Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

nisam kompetentan za pedale i procesore ali mogu da kažem da je moja gitara odlična kopija lead stara i da ime fantastičan zvuk.....(to kažem ja koji sam po pitanju zvuka perfekcionista) :wink:

e jebi ga, problem je što vrat baš i nije nešto, al' da je i vrat dobar, ja bih bolesno mnogo para pukao.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

DEATH TO LES PAUL & TELECASTER!!!!!!! Anyway,ja imam Samick-a (to mu dodje kao neki strat samo sto nije strat ali ipak jeste strat iako se ne moze reci da je strat...)HSS sistem( :x :x :x :x :x :x SMRT SINGLE COIL-u),5 pozicija,2 potenciometra,tremolo koji kurcu ne valja,ali iznenadjujuce dobra tambura;Slammer by Hamer XP,2 Humbacker-a (AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! HUMBACKER!!),3 pozicije,4 potenciometra.Inace,ja se ne razumem mnogo u elektroniku...i naravno:DigiTech RP100!!!!!!!! i neki matori phaser-mo'sh konja ubit' njime...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice posedovanja instrumenata, posedujem Jackson KBX (bass naravno) i neko fender sidekick bass pojacalo koje umire. Moja bolja polovina poseduje Ibanez RG2550 Prestige i fender pojacalce (koje je znantno bolje od mojeg koje umire)

Od efekata su uskoro posedovati Behringer V-Amp za bass, a moja bolja polovina ce uskoro posedovati Boss GT-6 smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitara Epiphone Gibson Stratocaster,pedala Boss DS-1 i Marshall combo 75W

 

A :? ...da nisi mislio Epiphone Gibson Les Paul

 

ne nego sam mislio STRATOCASTER jer je gitara kopija stratocastera (po obliku i elektronici) a ima glavu kao Kramer ili Ibanez

 

za BLACK JESUSA: udji u profil i promeni avatar ili popravi komp :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...