Jump to content

Obituary

1024 replies to this topic

#1 Breberina

Breberina

Anonimus of Metal

• članovi
  • 52 posts

Posted 16 januar 2002 - 00:09

Jednom "davno" postojao je dechak koji je u IPS-u kupio album Obituary-a images/smiles/icon_biggrin.gifead,jao bash je bio srecan, cim je dosao kuci pustio je CD i odmah primetio da na albumu ima 18 umesto 16 pesama koliko je na spisku..."hm dobro da vidim koje su to pesme" pomislio je dechak..."aaa znam ovo je solid state..."odusevljeno se odusevio ..."ali ovo ,sta bi to moglo biti?"I do dana danasjneg dechak nije saznao koja je "18 PESMA"i pored toga sto dechak misli da ima sve albume(Slowly we Rot,The End Complete,Cause of Death,Back from the Dead,World Demise)i dalje ne zna koja je to pesma ...Usrecite malog dechaka i otkrijte mu tajnu "18" pesme  images/smiles/icon_biggrin.gif

#2 DDT

DDT

Lord of Metal

• članovi
  • 649 posts

Posted 16 januar 2002 - 00:20

Slusaj ti, ja ne znam ima li ovde pedofila ali ja nameru nemam da usrecim tamo nekog decaka ............   images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif

#3 Breberina

Breberina

Anonimus of Metal

• članovi
  • 52 posts

Posted 16 januar 2002 - 00:27

DDT...ne se*i ...ti imash sopstvene nachine da ...usrechujesh...

[ 15 Januar 2002: Poruku izmenio Spirit Crusher ]

#4 DDT

DDT

Lord of Metal

• članovi
  • 649 posts

Posted 16 januar 2002 - 00:38

Znam ........ ali ne male nesrecne decake  images/smiles/icon_smile.gif

#5 Breberina

Breberina

Anonimus of Metal

• članovi
  • 52 posts

Posted 16 januar 2002 - 00:48

OK OK  shvatio sam...

#6 solicitor

solicitor

Penzioner Of Metal

• iskreni članovi
  • 4842 posts

Posted 16 januar 2002 - 01:41

CAuse Of Death je antologijski preterano fenomenalni kultni album. Sve ostalo mi se manje svidja...narocito 18. pesma sa nekog albuma tamo... images/smiles/icon_smile.gif Mali decace, ostani nesrecan!  images/smiles/icon_smile.gif

#7 Guest_(gost)

Guest_(gost)
  • Gosti

Posted 16 januar 2002 - 18:57

Hajde daj da je  cujem pa cu probati da provalim..Ako ja ne znam Maki ili Kole sigurno znaju...

#8 Breberina

Breberina

Anonimus of Metal

• članovi
  • 52 posts

Posted 17 januar 2002 - 02:27

Ok Moloche-chim se budemo videli...

#9 Nestvarna

Nestvarna

Master of Metal

• članovi
  • 1024 posts

Posted 18 januar 2002 - 23:25

Sve je to lepo ali trudite se da on otvarate teme koje su vec otvorene...Vec receno o njima dosta...za mene su isuvise dobri u odnosu na druge...dosta za chuti...

#10 Breberina

Breberina

Anonimus of Metal

• članovi
  • 52 posts

Posted 19 januar 2002 - 01:22

Ok nisam znao da je bila otvarana tema Obituary ali sam pretpostavljao...ova tema je vezana samo za jednu stvar-18-u pesmu!

#11 solicitor

solicitor

Penzioner Of Metal

• iskreni članovi
  • 4842 posts

Posted 20 januar 2002 - 06:10

E stvarno, ovakav bend nije za sprdanje , ipak sam ja uz njih odrastao  images/smiles/icon_smile.gif (vidi se na meni)

#12 Breberina

Breberina

Anonimus of Metal

• članovi
  • 52 posts

Posted 20 januar 2002 - 23:28

Ma ko se sprda...oni su moj omiljeni bend...

#13 Baphomet

Baphomet

Anonimus of Metal

• članovi
  • 487 posts

Posted 21 februar 2002 - 17:53

neki sam dan kupio njihov CD "anthology" koji sadrzi 20 stvarki...

pesmice kao demo "find the arise" ili "intoxicated" nikad nisu pogresne...  images/smiles/icon_biggrin.gif

#14 gollum junior

gollum junior

Anonimus of Metal

• članovi
  • 22 posts

Posted 26 april 2002 - 00:10

[/size]REST IN PEACE !!! TRUE METAL GODS !!!  :x  :x  :x [size=9]                    

#15 RNA

RNA

Priest of Metal

• Počasni Moderator
  • 24132 posts

Posted 26 april 2002 - 22:10

Imaju oni i jedan album iy '97 ili '98.
<a href="http://www.space-eater.com" target="_blank">
<!--coloro:#FF8C00--><span style="color:#FF8C00"><!--/coloro--><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->MUNICIPAL WASTE + SPACE EATER
11. СЕПТЕМБАР - ЖУПАЊА<!--sizec--></span><!--/sizec-->
<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo--><b><!--coloro:#00FF00--><span style="color:#00FF00"><!--/coloro-->SODOM + SPACE EATER & BOMBARDER & THE STONE
12. СЕПТЕМБАР - ДОМ ОМЛАДИНЕ<!--colorc--></span><!--/colorc--></b><!--sizec--></span><!--/sizec--></a>

#16 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32126 posts

Posted 22 septembar 2003 - 11:13

Stvar se zove Killing Victims Found i nalazi se na Dont Care EP-ju.
HAIL OBITUARY!                    

#17 atomant

atomant

Priest of Metal

• članovi
  • 1053 posts

Posted 22 septembar 2003 - 16:52

Ne znam da li vam se svidja novo ostvarenje Alena westa....zove se Lowbrow....kakav uticaj SFU smile.gif smile.gif

Meni je Alen West pravio mnogo dobru muziku kada je bio u obituary-u a posle...mada bilo je i dobrih stvari u SFU...ali Lowbrow je.....                    
atomant voli DEATH METAL

-=Sine ira et Studio=-

#18 moon_dust

moon_dust

Anonimus of Metal

• članovi
  • 55 posts

Posted 28 septembar 2003 - 10:32

Cause Of Death i The End Complete razvaljuju...... sigurno medju 10 najboljh death metal albuma .............?!!??....

slus'o neko Resurrction-Embalmed Existence (RIP).... bend veoma slican Obituary-u (posebno vocals i bubnjevi)...... za bubnjevima  Alex Marquez (Solstice)....                    

#19 Vintersorg

Vintersorg

Anonimus of Metal

• članovi
  • 510 posts

Posted 28 septembar 2003 - 15:22

Najbolji death metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati smile.gif.Al serem a?:)Ma ozbiljno Cause of Death je po mom misljenju njihov najbolji album a pesma Find the Arise(Demo) i Chopped in half smile.gif                    

#20 ZorGe

ZorGe

Anonimus of Metal

• članovi
  • 38 posts

Posted 30 septembar 2003 - 02:55

Imaju oni i jedan album iy '97 ili '98. ȩni mi se da se zove "Not Dead Yet" ili tako nešto. Možda je tu?!

`DEAD` `98                    

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )