Jump to content

Aura Noir


Denethor

Recommended Posts

A WALL OF VENOM

AMIDST THE JAWS

 

OVO JE TAKA ORGIJA FANTASTICNIH BUBNJEVA I VOKALA (x2), UZ PREGRST RIFOVA KOJIZAZIVAJU POVREDE VRATA

 

E to vam pricam leb mu jebem

 

Kad je neko umetnik covek nebitno je da li guli 1111111 ili vozi bolestije, vazno da jebe u mozak.

 

Mora obrnem i Inferno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ako se zanemare sentimenti, konteksti, istorijski znacaj i ostale kategorije koje kod ovoliko matorih i bitnih metal bendova uticu na rasudjivanje kada se ocenjuju njihovi novi albumi, koji su upravo zbog sentimenata publike i istorijskog znacaja ranijih albuma osudjeni da zive u njihovim senkama, ovaj novi bi lako mogao biti u top 2 ili 3 najboljih Aura Noir albuma - thrash/black primitivizam ispoliran i doveden do savrsenstva, odnosno tik do one granice posle koje bi prestao biti primitivizam kada bi se nastavilo sa poliranjem. E treba biti majstor pa tu granicu prepoznati i tu stati. Slusam ovo vec mesec dana u kolima bez pauze, pa kad stignem tamo gde sam krenuo, upalim sva cetiri da cujem bar jos jednu pesmu. Svaka im cast, pusa od mene za ova tri legendarna matora norveska kurajbera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Морам и ја да похвалим овај албум. Да будем искрен,нисам неки фан овог бенда али ми је овај албум лего ко ладно пиво на +35. Кратак али јебитачан. Тачно се види и чује стара школа без просеравања неким модерним трендовима и клавијатурама.

Сад сам се наложио,мораћу целу дискографију добрнем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra jebačina vaistinu, sviđa mi se što provejava dosta vešto sakrivenog Voivod duha ali negde prelaz Rrrrroaarrr-Killing Tech, Piggy koji otkriva svoju pomerenu genijalnost umešan sa primitivnim švabolikim tendencijama i neizbežnim Frostizmima. Produkcija je zaista bombon što reče gospon gore, najviše mi se sviđa što bas dere bubrege (što je vaistinu uvek do jaja čuti na metal albumu) ali svaki instrument i vokal ima mesta da se razmaše kao besan konj na livadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ijuuu al' si me napalio sad

 

Vazda Czral bio Voivod fan - jasno je ko dan!

 

I stariji od Aure Noir ubijaju sa tako ponekim ludim akordom here and there, cisto da se ne opustis previse :D

 

I produkcija, lele

 

Sacu i ja obrnem diskografiju :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao kredits za novi, ali recimo na BTA svira samo Blasphemer gitare a ova dvojica se menjaju vokal/bas/bubanj, na Deep Tracts uopste nema Blasphemera, a na Merciless mojem omiljenom <3 je B sve vreme na lead gitari, a ova dvojica se menjaju vokal/bas/bubanj/ritam gitara.

 

Manijaci, fantasticno xD

 

A rifove pisu svi, Blasphemer najmanje, on je egzekutor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е па то сам тео рећи. А између осталог,тешко ми је мало да замислим да неки млађани бенд може сад да сними овако нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne pratim mladjane dovoljno, mozda ima a da ne znamo. Al' svakako ovako disonantni black thrash nema da ja znam, ili se forsira dso klon disonanca ili se pici neki retro fazon.

 

Poslusah i ja, odlicno, da neverue covek (btw Grobe jes na novom samo Blasphemer gitara), zvuce bolje nego ikad

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

What is going to be the situation with Aura Noir? Are you going to keep on touring?

At this very moment there is not much going on. We have one show in Austria in August and that’s pretty much it. We have nothing scheduled. There is not going to be a new record, at least not for now. I have not much contact with the guys anyway. So now it’s pretty safe to say it’s pretty much on ice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...