Jump to content

Guns n' Roses

• Please log in to reply
2779 replies to this topic

#1 michelle

michelle

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 7676 posts

Posted 11 decembar 2001 - 04:34

Da li vam nedostaju?
Meni UZASNO!  images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_sad.gif

#2 Lucifer_666

Lucifer_666

Anonimus of Metal

• članovi
  • 802 posts

Posted 11 decembar 2001 - 22:49

Ne brini ... Slash ce sada svirati u Limp Bizkitu , ako je to neka uteha  images/smiles/icon_biggrin.gif

#3 Zen

Zen

God of Metal

• Administratori
  • 9254 posts

Posted 12 decembar 2001 - 00:35

Mnogo ih gotivim, ali mi je na neki nacin drago sto ih vise nema. Ne volim kada dobar bend napravi los album, a to bi im se vremenom desilo, kao i svima. Mada i nisam neki fan, volim da ih cujem i furam ih na radiju.

#4 scissors

scissors

Master of Metal

• članovi
  • 2639 posts

Posted 12 decembar 2001 - 04:55

aha, bili su carevi... prave rock zvijezde, ali kako to biva, nestanu na vrhuncu karijere...   images/smiles/icon_sad.gif

#5 Sinstrel

Sinstrel

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 14034 posts

Posted 12 decembar 2001 - 05:51

Gunsy su mi oduvek bili okay... zao mi je sto nisam bio u prilici da preslusam ceo njihov zadnji album ali ono sto sam cuo nije lose samo sto ne zvuci kao originalni oni pravi Gunsy! "Don't u cry"  images/smiles/icon_sad.gif  je pesma za sva vremena... imaju oni jos odlicnih pesama ali mi je ova najdraza mada volim i "November Rain" za nju sam nostalgicno vezan.

Lucifer666 >>> Ne brini ... Slash ce sada svirati u Limp Bizkitu , ako je to neka uteha

STA?!!!!!!!!!! Ne mogu da verujem, ovo prvi put cujem i moram da priznam da sam sokiran   images/smiles/icon_eek.gif   images/smiles/icon_eek.gif   images/smiles/icon_eek.gif
E ovo se zove blam... Slash gowno jedno!!!

#6 Lucifer_666

Lucifer_666

Anonimus of Metal

• članovi
  • 802 posts

Posted 12 decembar 2001 - 18:03

Najtotivnija pesma je Nightrain , a i Paradise City gotiva zesca , ma ima gomila gotivnih pesama ...

A cisto informacije radi pevac SoundGardena ce biti novi pevac Rage Against The Machinea

#7 lady_in_black

lady_in_black

Anonimus of Metal

• članovi
  • 69 posts

Posted 13 decembar 2001 - 04:24

Gunsi su genijalci,slusala sam ih mnogo puta i sve su pesme drage a posebno don't cry & civil war,imam jako lepe uspomene na njih...
images/smiles/icon_sad.gif Valjda sve sto je lepo brzo nestane,tako i oni.

#8 michelle

michelle

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 7676 posts

Posted 13 decembar 2001 - 04:31

Na zalost...  images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_sad.gif   images/smiles/icon_sad.gif  
Nikad ih necu prezaliti!

#9 Srki

Srki

Priest of Metal

• članovi
  • 1485 posts

Posted 13 decembar 2001 - 20:36

I meni mnogo ne dostaju, mada pre mislim da ce se ponovo okupiti, nego sto ce slash da pocne da svira u limpu!!!

#10 Hail Metal

Hail Metal

lord panjkovic of metal

• iskreni članovi
  • 11822 posts

Posted 13 decembar 2001 - 22:02

Gunsi su OK mada mi i ne nedostaju bas mnogo.

#11 DarkElf

DarkElf

Anonimus of Metal

• članovi
  • 306 posts

Posted 13 decembar 2001 - 23:58

"Simpathy for the devil" i " November rain" su najgotivnije pesme..  images/smiles/icon_cool.gif

#12 michelle

michelle

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 7676 posts

Posted 14 decembar 2001 - 00:53

A da li su vam bolji sa Izzyem ili bez?
Mnogi misle da su kad je Izzy otisao propali.

#13 Lucy

Lucy

Anonimus of Metal

• članovi
  • 59 posts

Posted 14 decembar 2001 - 02:31

Ja mislim da su Gunsi bili bolji sa Izzyem. Micdhelle, znam koliko ti nedostaju Gunsi i zato cu naterati Axla da ti iskace iz torte za rodjendan, sto ce on pokusati da odbije (jer je on izdrkan), ali imam ja svoje nacine!  images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_cool.gif   images/smiles/icon_cool.gif   images/smiles/icon_cool.gif   images/smiles/icon_cool.gif

#14 michelle

michelle

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 7676 posts

Posted 15 decembar 2001 - 00:49

Hvala Lu, ali znas da ja volim i Gilbya i to puuuuuno  images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif

#15 Nestvarna

Nestvarna

Master of Metal

• članovi
  • 1024 posts

Posted 15 decembar 2001 - 03:56

Pa i ne bas...oni su od onih "bilo pa proslo"
ali imaju stvarno slatkih pesmica...

#16 poison girl

poison girl

Anonimus of Metal

• članovi
  • 10 posts

Posted 16 decembar 2001 - 22:29

gn'r su nekada bili carevi ali su jednostavno nestali. po meni je za sve kriv axel. imaju divne pesme kao sto su don't cry i rocket queen! nisam bas dobro upucena u dve stvari o njima :
a)sta se desilo sa stivenom?
b)koje  dizzy?

#17 michelle

michelle

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 7676 posts

Posted 17 decembar 2001 - 03:20

1.Steven pise knjigu No bed of roses u kojoj ce ispricati svoju zivotnu pricu . Navodno vise na pati od depresije i cist je.
2. Dizzy je bio klavijaturista koji je od stare postave (Osim Axl-a) jedini svirao na Chinese Democracy. Ranije su za njega pricali da je samo clan za turneje.

#18 poison girl

poison girl

Anonimus of Metal

• članovi
  • 10 posts

Posted 17 decembar 2001 - 22:07

aha, a da li je stiven bio u zatvoru?  images/smiles/icon_confused.gif

#19 michelle

michelle

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 7676 posts

Posted 18 decembar 2001 - 05:54

Bio je uhapsen par puta. Medjutim ni jedanput nije proveo neko znacajnije vreme u zatvoru:
1989. Zbog krsenja javnog reda.
1997. Zbog napada na dve svoje bivse devojke je proveo 150 dana u zatvoru.
18. aprila 1998. zbog krsenja uslovne slobode, kucnog nasilja, nplacenih kazni u vrednosti od preko 50000 dolara uhapsen. Nemam pojma na  koliko je (i da li je uopste) bio osudjen.

#20 Sinstrel

Sinstrel

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 14034 posts

Posted 18 decembar 2001 - 22:03

E ja bih samo na listu omiljenih pesama od Gunsa dodao i "Dont' Dawn Me"...  images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif   images/smiles/icon_biggrin.gif

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )