Jump to content

Numerologija


Recommended Posts

BROJ SEDAM

 

To je najtajanstveniji i najinteresantniji broj. Broj Sedam, predstavlja mudrost, ravnotezu i trajanje. Smatra se da je to »muski broj«. Osobe koje imaju ovaj karakterni broj su izuzetno intuitivne, deluju povuceno i poseduju veliku duhovnu snagu i odvaznost. Kod njih je narocito izrazena zelja za saznanjem i obrazovanjem, cesto se po svojoj zivotnoj filozofiji i ubedjenjima nalaze ispred svog vremena u kome zive. Ponekad postaju veliki mislioci, inovatori ili savremenici koji iza sebe ostavljaju vredna i neprolazna dela. Njihove osnovne mane su: preterana zelja za izolacijom, posvecivanje individualnim potrebama, asocijativnost.

 

 

~~~

poprilicno tacno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo jedne zanimljive informacije u vezi Freddie Mercury-a, pevača grupe QUEEN. Ako je neko video njihovu krestu (grb...logo benda...) koju je Freddie dizajnirao, iznad slova Q se nalazi mitska ptica feniks. (Phoenix) Numerologija te ptice je 91/46. Freddie je rođen 1946 a umro je 1991. icon_sad.gif

Takođe numerologija gitariste Brian Maya je...ne znam za drugi broj ali uglavnom prvi je 39 a upravo on je komponovao pesmu Queena "39". icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...

BROJ DEVET

 

Broj Devet, predstavlja izrazene mentalne i spiritualne moci. To je jedini broj koji pomnozen sa ma kojim drugim brojem, uvek daje sebe – devet (sadrzava se u zbiru). Smatra se da je to »muski broj«. Osobe koje imaju ovaj karakterni broj, poseduju izuzetan intelekt, izrazeno razumevanje i sklonost ka perfekcionizmu, skoro uvek se oslanjaju na logiku i filozofiju. Deluju posteno i uvek su spremni da drugima priteknu u pomoc. Znaju da upotrebe svoje znanje i blistavi um u najrazlicitijim zivotnim situacijama. Vremenom treba da poboljsaju svoju koncentraciju i smisao za samodisciplinu, kako bi ostvarili vise zivotne radosi i svoj licni maksimum.

 

pfff...zanimljivo...sad sam josh i mushko icon_rolleyes.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numerologija je zaista nevjerovatna. Svudgje je prisutna. Npr. u Feng Shui-u. Ja sam broj 1, crno i plavo moje boje, a direction je voda. Postoji tzv. kompas zvani PaKua koji prikazuje ne samo tvoj Kua broj, već i način po kome tebi najviše prijaju određene stvari. Recimo, u mom slučaju, 1 je i North direkcije, a sam Sjever je pogodan za npr. priliv bogatstva, ne mora značiti i materijalnog naravno. To opet ne smije da se shvati ako si izuzetno siromašan (u bilo kom slučaju) da će ti ova kineska filozofija pomoći da se odjednom obogatiš na navjerovatan način, niti će ti na prvi pogled učiniti iole drugačijim. Nego,ono što je bitno jeste sam broj i od njega se prvobitno polazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ODHINN
pfff...zanimljivo...sad sam josh i mushko rolleyes.gifmhihi.gif

Nemoj se nervirati..broj 9 je najmocniji u mnogo vecem smislu nego sto ga predstavlja numerologija.To je univerzalan broj zivota i smrti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

30.01.1976.

 

9

 

Хм, хм...

Наравно да не верујем у ово, али не могу рећи да је објашњење за број девет далеко од мојих стварних карактеристика...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam 8..."zhenski broj" ph34r.gif

 

Broj Osam, je kod starih Egipcanja predstavljao simbol mudrosti ili vecnosti. Smatra se da je to »zenski broj«. Osobe koje se nalaze pod uticajem ovog broja poseduju sjajne organizatorske sposobnosti, izrazen poslovan duh i jaku volju. U svojim procenama deluju izuzetno pronicljivo i mudro, protive se svakom obliku lenjosti i neodgovornosti. Nedostatak maste ume da ih ucini neosetljivim ili grubim, te retko mogu da se strasno zaljube ili da izgube razum zbog ljubavi. Ipak, u ljubavi su vrlo odani i postojani. Vremenom treba da nauce da budu manje nemetljivi ili dominantni, a vise tolerantni da bi imali bolji odnos sa drugim ljudima i veci uspeh.

 

Bash mi neshto i nisu potrefili tumachenje.... icon_rolleyes.gifno.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gatanje po brojevima je od Djavola i nije nista manje nebogougodno od zvezdocitanija. Vernici to ne rade, tako da ne nasedate na podmetanja nekih od demona zavedenih koji to nude bozijem stadu. Is Satano!

Тако је, Гвидионе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj se nervirati..broj 9 je najmocniji u mnogo vecem smislu nego sto ga predstavlja numerologija.To je univerzalan broj zivota i smrti.

Naravno da se ne nerviram...savrsheno mi odgovara ono shto je napisano icon_da.gif

 

Gvidione, preterujesh...ovo je samo i iskljuchivo za ubijanje dosade icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam 3..mada gotivim i 9...3 sam po datumu rodjenja a po imenu necu ni da rachunam jer su mi dali pogreshno ime...trebala sam da se zovem Ragnar icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

icon_rockdevil.gif

 

Ja sam trebao biti Jovan posto sam rodjen na Svetog Jovana.. icon_rolleyes.gif

 

Sva sreca pa nisam.. icon_biggrin.gif

 

A po datumu ispadam glupa 6-ica.. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...