Jump to content

Suicidal Tendencies


Avro

Recommended Posts

Slusala sam samo Join The Army, Suicidal for life i Suicidal Tendencies i svidjaju mi se ali u principu i nisam stekla neku konkretnu sliku o bendu. Ajde recite mi koje jos albume imaju a da valjaju. Vidim da su menjali jedno milion postava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec smo polemisali da li je thrash ili nije ... po meni je samo prvi istoimeni album bas HC, a vec Join The Army .... krece ka crossoveru ... vrlo su unique i nema bas previse potrebe svrstavati ih bilo gde. Ono sto su uradili ubelezice ih medju najbitnije bendove 80ih. Tema naravno zamire jer sto godina ne rade nista, a i ono sto su uradili u zadnjih 10 godina i nije nesto posebno. Mozda Mike i uradi nesto solo ili pod ST etiketom, ali ne verujem da ce vracati onom periodu koji mahom svi najvise volimo .. ostarilo se jebiga icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec smo polemisali da li je thrash ili nije ... po meni je samo prvi istoimeni album bas HC, a vec Join The Army .... krece ka crossoveru ... vrlo su unique i nema bas previse potrebe svrstavati ih bilo gde. Ono sto su uradili ubelezice ih medju najbitnije bendove 80ih. Tema naravno zamire jer sto godina ne rade nista, a i ono sto su uradili u zadnjih 10 godina i nije nesto posebno. Mozda Mike i uradi nesto solo ili pod ST etiketom, ali ne verujem da ce vracati onom periodu koji mahom svi najvise volimo .. ostarilo se jebiga icon_smile.gif

Word.

 

Pa i Mike je vishe drtina a i od tih side projekata ne nadam se mnogo. npr.Infectious grooves mi se nikad nisu dojmili...

 

P.S. Nikad nechu biti dovoljno mator da ne slupam neshto uz U can`t bring me down icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

ma svi su extra na svoj nacin...meni je omiljeni Ligths Camera Revolution zato sto je to prvi koji sam nabavio...ali po mom misljenju je najbolji debi album (to jest re-recording istog samo nazvan Still cyco after all this years).

lighta camera je strava. still cyco je do jaja. više mi se sviđaju verzije possessed to skate i a little each day i memories of tomorrow i institutionalized odatle nego originalne mada i originalne su dobre.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just leave me alone,ill figure it out myself...

Rekao bih da je ova prva, zato sto se u spotu javljaju kao roditelji. Nisam samo znao da je onaj crnja svirao i tada u Suicidal. Kakav je to gitarista postao kasnije... Mislim, solo za 'How Will I Laugh Tomorrow' je jedan od najboljih u metalu svih vremena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao bih da je ova prva, zato sto se u spotu javljaju kao roditelji. Nisam samo znao da je onaj crnja svirao i tada u Suicidal. Kakav je to gitarista postao kasnije... Mislim, solo za 'How Will I Laugh Tomorrow' je jedan od najboljih u metalu svih vremena!

slažem se za solo. rocky je stvarno genije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Long-running Venice Beach thrash/punk band SUICIDAL TENDENCIES has announced its first live show of 2007 to coincide with the release of the group's as-yet-untitled new album. The band will be playing at the Artefact Festival in Strasbourg, France on April 29, 2007. More festival appearances will follow.

 

A preview clip of the first-ever SUICIDAL TENDENCIES live DVD has been posted online at the group's official web site. Check out the song "War inside my Head", recorded on October 29, 2005 at the Grand Olympic Auditorium in Los Angeles, at this location.

 

SUICIDAL TENDENCIES is currently putting the finishing touches on its new studio CD with producer Paul Northfield.

 

SUICIDAL TENDENCIES' current lineup is as follows:

 

Mike Muir - Vocals

Mike Clark - Guitars

Dean Pleasants - Guitars

Ron Brunner Jr. - Drums

Steve Brunner - Bass

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockdevil: valjda ce da nalete i do nas 2007

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro izvinite...mrzi/ne voli...isto sranje drugo pakovanje...

 

Mada dobro ponovo on nije jedini organizator ovde tu su i ti hc likovi tako ako bog da gledacemo suicidal...

 

zanimljivost (bar meni):

 

video sam pre par godina tipa po gradu u full ST opremi...od onog smesnog kacketa do duksa do prisivaca...car..moram da nadjem negde takav kacket...

 

http://www.youtube.com/watch?v=-0kUTHvIoA0

 

i dalje jebeno kidaju...mnogo se promenio cyco mike od kada sam ga poslednji put video...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro izvinite...mrzi/ne voli...isto sranje drugo pakovanje...

 

Mada dobro ponovo on nije jedini organizator ovde tu su i ti hc likovi tako ako bog da gledacemo suicidal...

 

zanimljivost (bar meni):

 

video sam pre par godina tipa po gradu u full ST opremi...od onog smesnog kacketa do duksa do prisivaca...car..moram da nadjem negde takav kacket...

 

http://www.youtube.com/watch?v=-0kUTHvIoA0

 

i dalje jebeno kidaju...mnogo se promenio cyco mike od kada sam ga poslednji put video...

 

jebu kevu i dalje, ne mogu da zamislim koja bi krljacina bila na ovome :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...