Jump to content

Deströyer 666


Stolet

Recommended Posts

Chini mi se da nisam video topic o ovom bendu,ako on postoji,ja se izvinjavam icon_wink.gif Pa,veoma zanimljiv bend sa Thrash uticajima,ali po meni je to chisti Black.I po textovima,i po vokalu,i po muzici uopshte icon_wink.gif Pa eto,valjda se slazhete...Mislim da ga sad dosta Black fanova pochinje slushati kod nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamiljivi momci, imam "unchain the wolves" i "terror..." ep i bio sam prijatno iznenađen već davno isfuranim black/thrash zvukom icon_da.gif nije neka extra nova muzika, ali imaju dosta dobrih momenata... znaju šta rade, to je sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam ih skoro. Sta znam, ne impresionira me ovo previse. Ima 2/3 pesme koje su vredne pomena ovo ostalo je goli prosek. Vec pomenuta "I am the War God" nije losa.

 

 

takvi su australski bendovi, uvijek solidni, ali nikada odlični... jedino astriaal prijete da naprave bum  a thrasha imaš svugdje ovdje... pola metalaca ima 30 i kusur godina 

 

Gospel Of The Horns su valjda iz Australije. Oni su dobar band.

Share this post


Link to post
Share on other sites

takvi su australski bendovi, uvijek solidni, ali nikada odlični... jedino astriaal prijete da naprave bum icon_da.gif a thrasha imaš svugdje ovdje... pola metalaca ima 30 i kusur godina icon_smile.gif

sta solidni icon_mad.gif

oz scena je trenutno mozda i najbolja od svih

hails to oz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 months later...

Najaca ubedljivo pesma od njih je SATANIC SPEED METAL!!! kako jebe keve, znaci atmosfera je nikad jaca, kao i nika gori OS rif u stilu starog Venoma i Black Metala...

 

nisam presliusao puno toga od njih, kada to uradim, pisacu vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Bas me cudi da tema o ovom kultu ima tako malo postova... no.gif

 

Destroyer 666 su kul kao omot albuma Pleasure to Kill

 

Destroyer 666 su kul kao frizura Trey Azagthotha

 

Destroyer 666 su kul kao helanke Bruce Dickinsona

 

Destroyer 666 su kul kao Darkthrone produkcija

 

Destroyer 666 su kul kao krstaca od kostiju na micu King Diamonda

 

Destroyer 666 su kul kao sam metal

 

Sto bi reko lik iz Hobbs - VIRGIN METAL!!! icon_rockdevil.gif Svaki njihov rif je nepogresivo metal - thrahs,black,heavy...ali to je to.

 

Sad su na evropskoj turneji sa Revenge,inace.Sto ih neko ne dovede ovde,pa da kosti ostavim. icon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od mojih top pet bendova s KK Warslutom na celu. Genijalna muzicka podloga, tekstovi u standardno nihilistickom stilu, bend ciji radovi podizu adrenalin na najvisi nivo, pogotovo 'Cold Steel For An Iron Age'. Izdvojila bih i 'Satanic Speed Metal', 'Unchain The Wolves' i 'Phoenix Rising'.

 

So the poor little bitch is taken as a witch to the dungeon

There she is stripped and beaten with a whip

And then they raped her

 

and...she...likes...it

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...