Jump to content

Necrophagist


Mr.Torture

Recommended Posts

  • 1 year later...

Ne treba da izdaju nov album ako im se ne pravi ili ako nisu zadovoljni onim sto su napravili ako nije bolje od prethodnih stvari and stuff. Glupo je inace sto se napravila masovna fora oko neizdavanja novog albuma, mozda ih to smara i stvara neku presiju. Jedino steta sto nisu cesce koncertno aktivni.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

http://www.sevenstring.org/forum/showthread.php?t=88771

 

the 7 string has changed my writing a whole lot. it freed me of self-imposed restrictions on a 6 string due to a build up of habits and the way of looking at things while playing. it forced me to neglect the visual side of things and put more emphasis on developing my ear...

 

Malo kenja, baš će 7. žica da mu razvija uši, 7. žica ič ne oslobađa nego vuče na neku svoju stranu, što ne mora da bude loše, ali mislim da svaki štim vuče na neku stranu, a na koju tačnu, zavisi i od čoveka xD

 

Dovoljno govori da li vuče ili ne to što je 95% (neprog) metal pesama u tonalitetu štima u kom je gitara. A ni njegovi rifovi mi nešto ne zvuče preterano oslobođeno u tom smislu, možda malkice. :D

 

Ono što oslobađa je često menjanje štimova i korišćenje otvorenih štimova, kao Devin npr, zato između ostalog njegove stvari zvuče onako ludo, kome je dosadno nek overi njegov Wrong Side lesson pa će da mu se ukaže. Al' za to treba škilll

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, narocito MotoGP ne odustajem, mada mi se cini da se obistinjuje ono sto sam pricao prosle godine, Marquez kad ne osvaja, to je anomalija, nesto nije u redu s motorom, itd... Evo sad i sa slabijom Hondom od Yamahe on kida, stoka.

 

a za F1 se nadam sledece godine uz promenu pravila vise preticanja i Max da osvoji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno užas šta se dešava sa Yamahama u poslednje vreme, ali su same utrke uber zanimljive, mora se priznati!

 

Što se Maxa tiče, jedino ako potpiše za Mece, inače mali vozi besno, mada već razvijam blagi hate kad je on u pitanju, slično kao za Markeza :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sevenstri...ead.php?t=88771

 

the 7 string has changed my writing a whole lot. it freed me of self-imposed restrictions on a 6 string due to a build up of habits and the way of looking at things while playing. it forced me to neglect the visual side of things and put more emphasis on developing my ear...

 

Malo kenja, baš će 7. žica da mu razvija uši, 7. žica ič ne oslobađa nego vuče na neku svoju stranu, što ne mora da bude loše, ali mislim da svaki štim vuče na neku stranu, a na koju tačnu, zavisi i od čoveka xD

 

Dovoljno govori da li vuče ili ne to što je 95% (neprog) metal pesama u tonalitetu štima u kom je gitara. A ni njegovi rifovi mi nešto ne zvuče preterano oslobođeno u tom smislu, možda malkice. :D

 

Ono što oslobađa je često menjanje štimova i korišćenje otvorenih štimova, kao Devin npr, zato između ostalog njegove stvari zvuče onako ludo, kome je dosadno nek overi njegov Wrong Side lesson pa će da mu se ukaže. Al' za to treba škilll

 

sere bre muslimancina raspala

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"9th anniversary of original upload uber 480p version" Video of Necrophagist playing the Party.San festival 2005. 11 years ago. It's 12 years since they released an album, btw. The singer has short hair and doesn't look like your typical metalhead, the crowd is lame, he plays a Vigier Marilyn from 1995.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ne, ja više cenim držanje na toj visini, odma vidiš da čovek više razmišlja o poslu nego o stajlingu.

 

 

Hetfildu nema šta da se zameri, pravi položaj za svoj božanski downstroke, al' ne mož za tehnikaliju.

 

 

Zato kad vidim Trujilla kako drži na kolenu bas, prijedu mi se gomna.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...