Jump to content

Toto


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Ne swidja mi se owo ljudi...Zapustili ste temu...A toto nichim to nije zasluzhio!!!

Njihow rad je za diwljenje. Swirao sam par stwari sa bendom od njih,ali jbg-a kad je Toto postao sinonim za Africu i Rossanu a i hold the line...

Jednog lepog dana,sedimo bubnjar (koji me je nawukao na toto) i ja,i padne mi na pamet kako bi mogli swirku da uwedemo sa Child's Anthem... Oduwek sam se pitao...Da li ta stwar mozhe tako dobro da zagrmi,kao kad je oni swiraju,kad je mi odswiramo...Potrpasmo se u garazhu,i... Bum! Razbija koliko je dobar osetjaj! A onda smo skinuli Kingdom of desire...Pesmetina,ajd zdrawo!Niko zhiw nije chuo...E pa,dragi moji poznavaoci kvalitetne muzike,Ne walja wam to nikako...

 

Inache,omiljeni album mi je Mindfields,i pesma Caught in the ballance. Pa posle idu: Mad about you,Melanie,Hydra,I will remember,I won't hold you back,I supply the love,Only the children,Last night,Cruel,Could you be loved(Bob Marley cover),Can't stop loving you... I josh mnogo mnogo dobrix stwari...Trebala bi mi mala wechnost da ih nabrojim...A sa nowog albuma prwih 5 pesama. Ostale me nekako...Ne smaraju,ali mnogo su duge...u nedogled jbt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Ne swidja mi se owo ljudi...Zapustili ste temu...A toto nichim to nije zasluzhio!!!

Njihow rad je za diwljenje. Swirao sam par stwari sa bendom od njih,ali jbg-a kad je Toto postao sinonim za Africu i Rossanu a i hold the line...

Jednog lepog dana,sedimo bubnjar (koji me je nawukao na toto) i ja,i padne mi na pamet kako bi mogli swirku da uwedemo sa Child's Anthem... Oduwek sam se pitao...Da li ta stwar mozhe tako dobro da zagrmi,kao kad je oni swiraju,kad je mi odswiramo...Potrpasmo se u garazhu,i... Bum! Razbija koliko je dobar osetjaj! A onda smo skinuli Kingdom of desire...Pesmetina,ajd zdrawo!Niko zhiw nije chuo...E pa,dragi moji poznavaoci kvalitetne muzike,Ne walja wam to nikako...

 

Inache,omiljeni album mi je Mindfields,i pesma Caught in the ballance. Pa posle idu: Mad about you,Melanie,Hydra,I will remember,I won't hold you back,I supply the love,Only the children,Last night,Cruel,Could you be loved(Bob Marley cover),Can't stop loving you... I josh mnogo mnogo dobrix stwari...Trebala bi mi mala wechnost da ih nabrojim...A sa nowog albuma prwih 5 pesama. Ostale me nekako...Ne smaraju,ali mnogo su duge...u nedogled jbt...

 

tema će sad verovatno živnuti, ali s bendom je gotovo:

 

steve lukather: ''toto is no more!''

no more toto

Edited by Guzzilla

Share this post


Link to post
Share on other sites

E u kurac! :( Sad mi je još više krivo zbog propuštanja koncerta! :udri: Bio sam totalno dekintiran, jedva i na Whitesnake odoh tog leta, ali lepo sam mogao da pokušam da se prošvercujem, imao sam neke varijante na umu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nastavili su da sviraju u drugoj polovini 90-ih pa do sada i prilično verovatno pokopali bilo kakvu mogućnost da postanu relevantni ponovo. Da su lepo ovo uradili tamo neke 95, posle Tambu koji je bio i vrlo dobar album, promenio bi se do danas stav javnosti i kritike o njima. Većina stvari koja je valjala 80-ih pa odležala je sad drugačije tretirana nakon vremenske distance, pa da su se sad reoformirali nakon više od deset godina pauze u originalnoj postavi, bili bi na naslovnim stranama časopisa, kao VAU, Toto ponovo jašu. Ovako, bilo je samo pitanje vremena da se ovo dogodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, od kad se bobi vratio bili su skoro neprestano na turnejama, a i to je oko 8-9 godina, ko zna šta će budućnost doneti???

 

elem, skinuo sam ovaj dvd poslednji, iako su znali da je to poslednji leg turneje,a možda baš zato, otprašiše ga samo tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 2 years later...

U medjuvremenu se ovi opet okupise, doduse bez Bobby Kimballa, u cast basiste koji je tesko bolestan. Elem, resih da se malo vise upoznam sa bendom, osim koncerta iz Amsterdama i nekog Greatest Hits albuma nista nisam slusao, koji mi album preporucujete?

 

Btw. moglo bi ovo komotno da se seli na prog rock podforum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U medjuvremenu se ovi opet okupise, doduse bez Bobby Kimballa, u cast basiste koji je tesko bolestan. Elem, resih da se malo vise upoznam sa bendom, osim koncerta iz Amsterdama i nekog Greatest Hits albuma nista nisam slusao, koji mi album preporucujete?

 

 

toto I - album i po

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...