Jump to content

Toto


Recommended Posts

Ili sam corava ili ova tema stvarno ne postoji i prosto ne mogu da verujem.

 

 

ako je ima ja se izvinjavam,umorna sa m pa ako sam slucajno previdela pa preskocila...ako ne...onda je sramota da se jedan ovakav bend ne pomene.

 

Svi ste culi cuvene pesme Africa i Hold the line a pored toga ima jos mnogo ,s obzirom da imaju preko 10 izdatih albuma...vredi preslusati.

 

Pesme poput Mad about you ili Could this be love.Melanie i Lea i jos mnooogo druge stvarno su nevakidasnje...strava stvari za svirku. Slazete se!! icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Edited by lady_of_the_snow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo ljudi !

Dobro je da se neko setio i fenomenalne grupe TOTO.Ja ne znam nijednog muzicara koji svira hard rock ili klasican heavy da ih ne obozava,a mislim da i medju onim koji ne sviraju ima puno poklonika ove grupe .Moji favoriti su Africa i Hold The Line a od albuma svakako Tambu i IV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo ljudi !

Dobro je da se neko setio i fenomenalne grupe TOTO.Ja ne znam nijednog muzicara koji svira hard rock ili klasican heavy da ih ne obozava,a mislim da i medju onim koji ne sviraju ima puno poklonika ove grupe .Moji favoriti su Africa i Hold The Line a od albuma svakako Tambu i IV.

Da, npr. domaci Amadeus bend gotivi Toto. mhihi.gif

 

 

Inace, vec je bila tema, search poterajte malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Africa', 'Hold the Line' i ona balada sa imenom žene.

 

Gledao sam divx - koncert iz '91, Jeff Porcaro prisutan.

Steve Lukather je sa svojim izvođenjem 'Little Wing' onako mađioničarski zabijao mačeve u kovčege Hendrixa i SRV.

 

Ja sam mislio da je on gitarista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je si li siguran da je Porcaro živ? Kako se zove koncertni snimak?

 

Toto mi je u prvih 10 koliko god sa druge strane predstavljali u kontekstu američke scene najšlagerskiju moguću muziku.

 

Što se tiče Lukathera, kupio sam Valley Arts gitaru, ne samo zbog njega , ali jesam. Kako li mu tolika muda stanu u tako mali broj farmerki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravoučenije: Ne šmrkati pesticide. Smrtonosno je

 

Veoma simpatican bendic. bash ih gotivim, narocito Hold the Line....
Pa što "bendić" Majku Mu!? Prodaše ljudi ploča ko govana i to sa ozbiljnom svirkom, a ne nekim pokušajim muzike ničim izazvane kao većina onoga što se izdaje danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma simpatican bendic. bash ih gotivim, narocito Hold the Line....

Bendic ha ha prodali vise ploca neg sto ti mozes da zamislis proslavili 30 god postojanja izdali pre 3 godine best of koji razvaljuje - sve u svemu no-name bandic icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim ih izuzetno, narocito bubnjara ne znam mu ,nazalost ime,ali znam da je davno umro,i da je bio najbolji bubnjar za svoje vreme,da mu je u glavi ritam kucao neljudski tacno,

a i pratece vokale im pevaju neke ribe sa mnogo dobrim glasovima.

Svidjaju mi se njihovi koncerti,bar one koje sam cula, nazalost, ne mnogo nih, imaju mnogo perkusija, i klavijtura!

 

A ako su oni bendic, onda svakako ne postoji grupa koja bi se mogla nazvati bendom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve pesme su im sasvim ok ali ja izdvajam mad about you i album na kome je mad about you,Najlepsa pesma.

Mislim da je to sa albuma Mindfields, ali nisam sigurna pa da se ne blamiram. icon_redface.gif

Elem ok je sve to ali ja vise gotivim Isolation icon_mrgreen.gif

 

Inace, bila je tema... samo ne znam... sada mi sve se čini kao da je bilo davno, davno...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo nabavio koncerte iz 1990 i 2002. Al su omatorili... Ne samo zbog godina nego su nekako smoreni na ovom novijem koncertu. Ali ovaj iz 1990 je dojajan, gledao sam više od pola u par navrata na TV-u, ali ga nikad nisam celog pogledao.

Lukatera bi trebalo vratiti na kokain da svira kako je tada svirao icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je neko rekao da voli pesmu "I remember".Pesma bi trebalo da se zove "I will remember".Uostalom kako od njihovih brdo albuma svi pominju kako su im omiljene pesme: "Africa","Rosanna" i "Hold the line". Mozda su samo te pesme i culi. A sta je sa "Georgy porgy","Ill supply the love" ili "Goodbye girl" i ostalim fenomenalnim pesmama sa Toto-a i IV-ke?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...