Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Само још једна ствар, за оне који хоће те старе албуме да набаваљају, на прва три није певао Анселмо

Da...trebalo bi da ih je otpevao Terrence Lee, a negde se pominje pod imenom Terry Glaze. icon_confused.gif

 

Inače, po mom ali i mišljenju većine, nema šta da radi pored tak'e legende kao što je Phil.

 

Svaka čast Anzelmu, da onako otpeva ''Power Metal'' sa tada nepunih dvadeset godina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

magnet - "seymor duncan dimebucker". Sad su napravili i negovu distorziju, ne znam tachno kako se zove...

 

To me baš i ne čudi, s obzirom da potiče iz buržujske porodice. icon_smile.gif

 

Uostalom, i prvi album Pantere je snimljen u studiju braće Abbot, tj. njihovog ćaleta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта је ово?

А уз то и не ради!

pa pise ti... nego menne zanima gde on to postavlja mikrofon koji snima taj mega zvuk... jer ovde koliko ja vidim je samo povezano 6 glava i kutija, a da pritom nijedna nije nijednoj predpojacalo...

Jer je bez svrhe da samo signal podeli na 6 delova i da tih novih 6 signala sallje ka glavama koje su identicno podesene... mislim isti bi efekat dobio samo sa jednom gl. ikutijom! icon_da.gif

mora da se ovo postavi na mestu za muz... da to malo dule objasni! icon_da.gif

 

sa kog si sajta to skinuo... mozda tamo pise?

poz! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene tu nista ne cudi i sve mi deluje ok jedino prica o glavama vezane na red otpada po ovoj slici. Mikrofon stavlja na bilo koju kutiju s obzirom da sve imaju isti zvuk a taj signal sa mikrofona ide u mix/razglas. Dime je pravi covek ima LOMOKOTIVU a ne opremu!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e odavno nisam ulazio na forume thrash-a i vodjeh ono za fila kao tema da je mrtav i vidjeh sto one picke sve pricaju o njemu kakav je to metalac koji ne voli fila i panteru koji kurac oni imaju pravo da ogovaraju i da govore da pantera ne valja nista i da je fill kreten jebo im svima pas mater kad tako misle ......... !!!

 

kreteni !!!!!!!! veze nemaju i nasli su na forume da seru !!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

Warhead 

Features:

 

Two channels

Independent gain and master volume

Dual 3 band active EQ's with midsweep on distortion channel

9 band graphic EQ

16 Digital EFX with Level Control

FX loop

Channel switching

Foot Switch

C.C. Solid State

300W power

 

izgleda da ipak ima distorziju na svakoj glavi i da svaka glava radi nezavisno od ostalih. Znachi, izgleda da je ona pricha o vezivanju glava u red netachna. Ma ustvari vidish i sam o chemu se radi.

9 band graphic EQ
- do jaja fora.

 

ovo je sve meni danas isprichao Mladen, nego sam ja zaboravio... shta cjes pijana glava... danas smo imali ispite pa smo se ochukali u nekoj kafani u BGD-u, i on mi je to prichao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Deathwish CFH
e odavno nisam ulazio na forume thrash-a i vodjeh ono za fila kao tema da je mrtav i vidjeh sto one picke sve pricaju o njemu kakav je to metalac koji ne voli fila i panteru koji kurac oni imaju pravo da ogovaraju i da govore da pantera ne valja nista i da je fill kreten jebo im svima pas mater kad tako misle ......... !!!

 

kreteni !!!!!!!! veze nemaju i nasli su na forume da seru !!!!!!!!

Tako je brate ja bih to sve ispresavijao ! FOREVER STRONGER THAN ALL ! violent.gifviolent.gifviolent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ko je to jos objavio/rekao?

Ено, имаш читаву посебну тему са неколико страна где су људи разглабали да ли је рикнуо или не.

Само једну ствар. Читао сам пажљиво поруке на тој теми и морам рећи да се слажем са онима који су рекли да кад је неко такав кретен и потпуно неодговрно приступа свом животу и није штета ако умре, јер се то могло и очекивати. Мени је жао кад људи као Чак Шулдинер умру стицајем несрећних околности, а не због своје неодговорности или непромишљености. Наравно да би ми Фил недостајао као певач и човек који је пуно урадио у металу, али ако се њему не живи, ја нећу бити ту да кукам за њим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ено, имаш читаву посебну тему са неколико страна где су људи разглабали да ли је рикнуо или не.

Само једну ствар. Читао сам пажљиво поруке на тој теми и морам рећи да се слажем са онима који су рекли да кад је неко такав кретен и потпуно неодговрно приступа свом животу и није штета ако умре, јер се то могло и очекивати. Мени је жао кад људи као Чак Шулдинер умру стицајем несрећних околности, а не због своје неодговорности или непромишљености. Наравно да би ми Фил недостајао као певач и човек који је пуно урадио у металу, али ако се њему не живи, ја нећу бити ту да кукам за њим.

Amin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...