Jump to content

Islam


Wolf

Recommended Posts

???

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

daj budi ozbiljan ili odgovori coveku ili nemoj, sta ti znaci ovo "???"

 

ako nemas sta da kazes onda nemoj

icon_mad.gifno.gif

Edited by black_totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojam kuran koji sam ja chitao bio je vrlo sličan Bibliji, a ako se neko pita što sam ga čitao, čitao sam da bi što bolje upoznao neprijatelja  icon_da.gif  icon_da.gif  icon_da.gif  icon_da.gif

da, i meni je "neprijatelj" svako ko je pripadnik neke religije.

Evo naso sam negde kuran i cinio mi se veoma ekstreman, Ovo sam izdvojio iz poglavlja El - Enfal:

20. O vernici, Pokoravajte se bogu i Njegivu Poslaniku i nemojte se okretati od njega kad ga slusate!

21. Nemojte biti kao oni sto su rekli: "culi smo" a oni ne slusaju.

22.Najgora bica kod boga su gluva, nema i koja ne shvataju.

23. Da je bog u njima nasao nekoga dobra , dao bi da cuju. A da je dao a oni cuju oni bi se opet vratili neverstvu, okrecuci od vere.

 

Po ovome treba diskriminisati one koje imaju zdrav razum i odlucuju sami za sebe!! icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

P.S. herr_wolfe napisi i ti sta znas

Edited by Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, i meni je "neprijatelj" svako ko je pripadnik neke religije.

Izvini tu nedelimo isto mišljenje meni su generalno muslimani potencionalni neprijatelji jer mrze sve ne muslimane, ja naprimer nemam ništa protiv budista... icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

takodje će mi svako biti neprijatelj ako on misli da sam mu ja neprijatelj ili ako želi da me prvredi ili uništi oni to žele stoga jesu mi neprijatelji... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su nekad bili srbi, pa su se plasili da ih ne pobiju siptari i onda uzeli tu veru, imam najbolju drugaricu, ona je goranka, ali dobro to mu dodje jedno te isto. Veruj te mi, ona mi je ispala najbolji prijatelj od svih koje znam,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je to "goranka" ona je u mladim goranima icon_confused.gif sadi šume i tako to icon_confused.gif

i muslimani su ljudi ima ih dobrih ima i loših to je sasvim normalno no sam postavka vere je uviše extremna, posvećenici kojih je previše u njihovoj veri će dati i bilo šta za tu veru pa i svoje živote ne bi li ostvarili viši cilj a obično su ti viši ciljevi uništavanje nemuslimanskog življa...

Zato su oni moji potencionalni neprijatelji i znam da nisu svi loši, ali najgore od svega ukoliko zatreba mogu to da postanu... Toga se ja plašim...

ps. Miško nadam se da nisam uputio nikakve rech mržnje ako jesam slobodno cenzuriši, ja ih iskreno nevolim i to je to ovo je negde moja granica...

pps. Šiptari prave dobar sladoled, po tom pitanju su o.k ali se ipak plašim da ga jedem icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini tu nedelimo isto mišljenje meni su generalno muslimani potencionalni neprijatelji jer mrze sve ne muslimane, ja naprimer nemam ništa protiv budista... icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

takodje će mi svako biti neprijatelj ako on misli da sam mu ja neprijatelj ili ako želi da me prvredi ili uništi oni to žele stoga jesu mi neprijatelji... icon_da.gif

E, da. SEM budista njih gotivim, tacnije budisticku filozofiju. Religija (kao i svaka druga) je bevezna. A pod onim "neprijatelj" podrazumevam da cim je religiozan imam duznost da ga polako, ali sigurno oslobodim vere. mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je to "goranka" ona je u mladim goranima icon_confused.gif sadi šume i tako to icon_confused.gif

i muslimani su ljudi ima ih dobrih ima i loših to je sasvim normalno no sam postavka vere je uviše extremna, posvećenici kojih je previše u njihovoj veri će dati i bilo šta za tu veru pa i svoje živote ne bi li ostvarili viši cilj a obično su ti viši ciljevi uništavanje nemuslimanskog življa...

Ama opet, ne. To ti je cista politika. I hriscani su isli u krstaske ratove u ime vere kad je trebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...