Jump to content

Antaeus


Grobodan

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Cut your flesh and worship satan je nikad jaci naslov albuma,cak je i pevac u tom tripu-sav je u oziljcima po rukama. icon_twisted.gif

Inace ,citao sam da su im koncerti pakleni,kao i to da su pre nekoliko godina isli na turneju sa Mystic Circle. wallbash.gif Ne bi bilo lose ponovo,da makar imamo neke vajde od toga sto nam ovi dolaze svake godine. icon_mrgreen.gif

Muzika Anteusa mi je sasvim ok,stavim ih ponekad u plejer. icon_da.gif

 

 

Ovo cisto da dignem temu:) pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Jao, pa bukvalno citav dan danas slusam 'De Principii Evangelikum'.

Ono je eksplicitan materijal, obavezno pod 'parental advisory'.

Sjecam se prvog puta kada sam odlusala 'Sanctus'. Od tada, MkM i njegovi bolesni povici ne napustaju moje usi.

Sa dva albuma, postigli su mnogo vise nego mnogi s bogatijom diskografijom. Na kraju krajeva, 'bitan je kvalitet, a ne kvantitet'.

 

Uz to, 'Blood War III' je apsolutno najbolji spot koji sam ikada pogledala.

 

user posted image

"For I know that my redeemer lives

A guarantor upon the dust will stand

Even after my skin is flayed

Without my flesh I shall see him"

Edited by ~Abigail~

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

News:

 

NEW ALBUM - BLOOD LIBELS OUT IN SEPTEMBER '06

 

AntaeuS has just finished the recording of the new album

+ BLOOD LIBELS +

To be released on September '006

Under the banner of Norma Evangelium Diaboli.

Digipack version first, then LP version.

IX tracks of Satanik Audio Violence in pure AntaeuS vein.

 

Track listing :

 

+ Rot +

+ Cyklik Torture +

+ Controle and Abuse +

+ Colliding in Ashes +

+ Words as Weapons +

[mp3 available on streaming here - unmastered version]

+ Here is Punishment +

+ Gates to the Outside +

+ Blood Libels +

 

 

Ajoj biggrin.gif Je suis heureuse. Je suis tres heureuse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo,sad sam preslusao ovaj treci svetski rat u obliku albuma,treci armagedon,treca blasfemija.

 

Konacno na kuci koja odgovara njihovoj elitnosti - Norma Evangelicum Diaboli.Ko ne zna o cemu prica,neka ode sto dalje odavde...Kult!

 

Novi korak u obozavanju kroz torturu,ko je voleo pre volece i dalje.

 

Sigurno jedan od boljih BM radova ove godine,ionako pune vrh izdanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, AntaeuS ce svirati s SotM i WATAINOM. I ne, naravno da nece nigdje blizu nas doci. Nakon sto sam vidjela Obituary, Morbide, Suffo, Dismember, Gorefest, Throwera, Necrophagist, Malevolent..uskoro i Deicide, sve svoje zelje usmjeravam ka koncertu jednog i jedinog: svetog, izravnog, surovog, mazohistickog francuskog bozanstva: AntaeuS.a.

 

Dosta je Evangelikuma na naovom, konzistentnost bubnjeva, opori MkM.ov glas, desecrating tekstovi i neobuzdana zelja za destrukcijom. Original uzimam cim naidjem na jedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

welcome back,Abigail pivopije.gif sta je,izvadili ti konacno 7 srebrnih siljaka? icon_smile.gif

Samo sam dosla po 'Revenge'. ^^

 

Hvala na dobrodoslicama, it's good to be back. Nisam, iskreno, ni znala da je forum ponovo u funkciji.

 

Uglavnom, ona LSK (bassistkinja) jos mi nije odgovorila na intervju. Sad ganjam Harve.a (MkM.a).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,forum je riknuo na dan svirke Morbida,16.avgusta(pa nismo imali gde da ostavimo impresije wallbash.gif ) i bio je offline do pre 7-10 dana.

 

Zanima me samo koliko ce taj covek da bude na licu zemlje.Ima dijabetes i to vrlo zajeban,i ne pije lekove...Da bi osecao bol koji ga nosi.Chitao sam 'vju gde kaze da je jednu svirku izgubio vid(retinopatija - klasican simptom).

 

A za koji zine radis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Symposium, Novosadski.

 

Da, htjedoh pitati, posto ne vidjeh temu na koncertima: Koliko ce biti upad na Slavic Swords i gdje se odrzava? POsto namjeravam da dodjem...

 

A Harve je lik samo takav. Citala sam hrpu njegovih intervjua, ono sto jako volim je cinjenica da obozava Nietzscheovog Zarathustru.

 

E morala sam iskopati samo ovaj dio:

 

Do you have a belief in living on in some way after material death? Where do you see such things?

 

MkM : I would give you an example.

 

If I want to remain eternal in some way, I'll go and find some people, kill and rape their family and only leave the youngest one to live on, so he will carry with him all the Hate I had, all that I gave to him, and hopefully he will get his wrath spread in the future. In my name, and he will hate me for some more decades.

 

enough said. biggrin.gif

Edited by ~Abigail~

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit:sympozium?Nikad cuo...to nesto novo?

Um, pa mislim da nije toliko novo, samo je relativno neexponirano. RAdi se o bm zine.u sa sasvim dobrom ekipom.

Ja sam dobila ponudu od prijatelja, pa sada konacno sebi dajem oduska u pogledu velicanja (sigurno ne bez razloga) Francuza ;P Ako jos bude stampano izdanje (a trebalo bi), moraju mi sacuvati primjerak cim dodjem u Ser. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad se nisam pretarano odusevlajvao ovim bendom,pa ni sad sa novim albumom.Jedini pomak u muzici su mozda malo slozenije pesme nego ranije,ali osnova je ostala ista.Cini mi se da su bubljevi malo brze odsvirani i voleo bih da je zvuk gitara malo "prirodniji".Vokal je ostao sjajan kao i pre.Odlican cover.

Utisak posle prvog slusanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

If I want to remain eternal in some way, I'll go and find some people, kill and rape their family and only leave the youngest one to live on, so he will carry with him all the Hate I had, all that I gave to him, and hopefully he will get his wrath spread in the future. In my name, and he will hate me for some more decades.

 

Aaaaaaaaaaaaaa,koji debil icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif :gokillyourself:

Edited by Akumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vidi, ja ne napisah nista o BL.u. Samo cu paste.ovi sta sam napisala na drugom forumu:

 

Apsolutno fantastican album. Rot-savrseno ekstaticna pjesma za zapoceti onakav masterpiece, oslikava svaku sliku artworka za album.

Obozavam zavrsetke pjesama i konceptualnost BL.a: 'linking thread' albuma.

 

Izdvojila bih i Here is Punishment, Gates to the Outside i naslovnu. Vjerovatno najbolja.

Iako Principii ostaje meni njihov najbolji album do sada, kao i monument BM.a, novi je mnogo mracniji i agresivniji.

 

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...