Jump to content

Antaeus


Grobodan

Recommended Posts

 

Dosta je Evangelikuma na naovom, konzistentnost bubnjeva, opori MkM.ov glas, desecrating tekstovi i neobuzdana zelja za destrukcijom. Original uzimam cim naidjem na jedan.

Hm...Napisala si icon_smile.gif

 

Ali nema veze pivopije.gif

 

Jos samo da ljudi malo obrate paznju na bend i puna kapa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav album ne zasluzuje jednu recenicu ispisanu. icon_razz.gif

 

 

No dobro, pobogu, bolje je pisati stranice i stranice o Cradleu, Ancient Ritesu i hrpi melo bm bendova i o tome kako 'deru guzove', nego obratiti paznju na ono sto uistinu JESTE bm. oh well...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jao jao..can't wait da dobijem odgovore na svoj (nedavno sam mu poslala, pa sam jos u procesu iscekivanja).

 

Dobar int...artwork je fantastican! Moram doci do albuma cim prije. Ne znam da li je neko kod vas voljan da zbavi origije DPE i BL?

 

Onu sliku LSK sam vidjela na njenom spaceu. Mislim da je na posljednjoj ZVN il Set...ko god da je: JEBO MATER KAKO BIH GA SILOVALA! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, bre, fali Ancient Rites-u?

 

Ed: da ne bude totalni oftopik, nikad nisam slusao bend. Koliko sam provalio iz vasih postova, tesko je za svariti na brzinu, a ja nisam trenutno raspolozen za ovakve stvari. Doduse, ide zima, bice vremena...:)

Edited by Stribog

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Voljan za originale uvek,samo - oklen da ih nabavimo?

 

 

Ne znam..odakle inace nabavljas? Kod Rakica? Gle..najozbiljnije kazem...apsolutno mi nije bitna cijena...ako ikako moze bilo ko nabaviti origije DPE i BL pa i CYFAWS. Raspitaj se i javi..molim te. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam..odakle inace nabavljas? Kod Rakica? Gle..najozbiljnije kazem...apsolutno mi nije bitna cijena...ako ikako moze bilo ko nabaviti origije DPE i BL pa i CYFAWS. Raspitaj se i javi..molim te. :da:

 

Mrzim da narucujem iz inostranstva,mrzim cekanje,nabavljam po Srbiji - Rakic,Mordor...

Ajd bas sutra treba da idem do Mordora,pa cu da pitam jel mogu oni da naruce Antaeus,reci cu da cena nije bitna :) Ako vidim nesto,javicu ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam..odakle inace nabavljas? Kod Rakica? Gle..najozbiljnije kazem...apsolutno mi nije bitna cijena...ako ikako moze bilo ko nabaviti origije DPE i BL pa i CYFAWS. Raspitaj se i javi..molim te. :da:

 

 

sto ne narucis od no colours ili iron pegasus?oni su prilicno pouzdani, govorim iz sopstvenog iskustva

 

mislim da imaju diskove koji te zanimaju,ja vec dugo se kanim da narucim worship disk od njih

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Hohoho...

Sad baš slušam split Antaeus/Aosoth (courtesy of +Abigail+) i nikako mi nije jasno postojanje/formiranje Aosoth-a. Samo za split (pošto bend nema drugih izdanja)? Kao da slušam jedan bend. Or is it me xS

Eto malo da živne tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 6 months later...

Veceras sam 'prolazio' kroz njihovu diskografiju, obzirom da ih nisam slusao neko vrijeme. Esencija black metala - prljavo, mracno, satanisticki, morbidno.. Cisto da podignem malo temu, nema postova vise od pola godine.

Skoro izasao i album Aosoth-a, u kojem je MkM na vokalu. Isti rad, definitivno preporuka za svakog ko voli Antaeus zvuk.

 

Evo i linka za spot Blood War III, koji je pravi primjer kako se to radi. Potpuno u duhu njihove muzike.

Antaeus-WWIII

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...