Jump to content

Vampire: The Masquerade


Sinstrel

Recommended Posts

Igram sa onom ultra-mega-giga-sexy zenskom Brujah!  icon_razz.gif

 

Ipak, je Ministry bio u pitanju, evo shta sam iskopao na netu za soundtrack.

 

Activision and Troika Games recently announced the details for the soundtrack to the upcoming Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Headlining the soundtrack is none other than Al Jorgensen of Ministry. His music will compliment the games setting, which depicts a dark, underground society that lies just beneath the surface of modern L.A.

 

Complete lineup of songs:

 

Aerial - Pound

Chiasm - Isolated

Daniel Ash - Come Alive

Darling Violetta - Smaller God

Die My Darling - Needles Eye

Genitortures - Lecher [Female Dog - Ed.]

Lacuna Coil - Swamped

Ministry - Bloodlines

Tiamat - Cain

 

Damn you upravo sam ja hteo da postavim playlistu! I ona pesma u "Last Round" nisu Ministry vec Genitorturers - "Lecher Bitch" (zanimljivi su upravo sam na njihovom sajtu)... a lista je stvarno iznenadjujuce dobra. Tiamat i Lacunu Coil nisam ocekivao! icon_rockdevil.gif

A ona naslovna pesma (vampire_theme) je ukradena skroz... Nenormalno lici na Massive Attack - "Angel"... a kontam te instrumentalne pesme (teme ili kako vec) su uradili Ministry.

 

Tip: C:\Program Files\Activision\Vampire - Bloodlines\Vampire\sound

 

...

 

Elem igras sa ribom... hmmm reci mi da li si probao da igras mozda i sa nekim muskim likom? Zanima me da li se prica isto odvija kod zenskog i muskog lika odnosno da li se karakteri u igri ponasaju isto bez obzira na pol (i klan) ili ipak ima razlike. Razmisljam kada zavrsim igru da opet pocnem samo sa drugim likom i da radim sve ono sto nisam sa ovim. Humanity mi je 8 sa tendecijom rasta (dosadna igra a?! icon_smile.gif ). mrred.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Damn you upravo sam ja hteo da postavim playlistu! I ona pesma u "Last Round" nisu Ministry vec Genitorturers - "Lecher Bitch" (zanimljivi su upravo sam na njihovom sajtu)... a lista je stvarno iznenadjujuce dobra. Tiamat i Lacunu Coil nisam ocekivao! icon_rockdevil.gif

A ona naslovna pesma (vampire_theme) je ukradena skroz... Nenormalno lici na Massive Attack - "Angel"... a kontam te instrumentalne pesme (teme ili kako vec) su uradili Ministry.

 

Elem igras sa ribom... hmmm reci mi da li si probao da igras mozda i sa nekim muskim likom? Zanima me da li se prica isto odvija kod zenskog i muskog lika odnosno da li se karakteri u igri ponasaju isto bez obzira na pol (i klan) ili ipak ima razlike. Razmisljam kada zavrsim igru da opet pocnem samo sa drugim likom i da radim sve ono sto nisam sa ovim. Humanity mi je 8 sa tendecijom rasta (dosadna igra a?! icon_smile.gif ). mrred.gificon_mrgreen.gif

Aham, znaci ipak nije Ministry bio u Last roundu, a tako neodoljivo podseca da ne mogu da verujem. Ortak mi je nesto pominjao da je i Massive radio neke numere za igru, tako da mislim da si u pravu. Meni se josh mnogo dopada numera kada furash kroz grad u Downtownu, kao i numera u Chinatown, iako ne znam shta je to.

Nisam probao s muskim likom, mada kapiram da je sve isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma muzika je vrh to smo rashchistili... nego evo ja stigoh u Chinatown!

Inace sto vise igram igru sve vise uvidjam silne nedostatke, bugove, falicnosti, nelogicnosti isl. Jebi ga igra nije bas savrsena kako se cinila na prvi pogled. icon_sad.gif Ali kako god ja se ne odlepljujem od nje dok je ne zavrsim! icon_da.gificon_mrgreen.gif

 

E samo jedna stvar. Ko prvi predje igru neka nista ne prica o kraju kakav je i sta se dogadja, ok?! ph34r.gif

violent.gif

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok predpostavljam da ima razlicitih zavrsetaka (u proslom delu je bilo tri cini mi se).

Al' oni su zavisili samo od Christofovog Humanity-a...

I ne to nije proshli deo... Nemaju te dve igre nikakve veze sem ST Sistema iz koga je uzeta tematika...

 

I da, zna li neko chemu podnaslov Bloodlines?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' oni su zavisili samo od Christofovog Humanity-a...

I ne to nije proshli deo... Nemaju te dve igre nikakve veze sem ST Sistema iz koga je uzeta tematika...

 

I da, zna li neko chemu podnaslov Bloodlines?

Hmmm pa generalno prica nema veze jedno sa drugom i samo izvodjenje je znatno promenjeno ali generalno se vodi kao nastavak Redemptation-a. icon_da.gif

Bloodlines... ne znam ja jos nisam skontao mozda do kraja igre skontam. Inace sto sam blizi igri kapiram da je i ovaj deo hack and slash... a to tako gadno smaraaa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se zestoko izbedacio!!! mad.gif Stigao sam skoro do samog kraja igre, tacnije oslobodio sam doticnog profesora, i od kako udjem u camac igra blokira i nema leba da idem dalje. Cak sam i od drugara pozajmio gf4 ti 4200 i nishta sad.gif Tako da bih vas zamolio da mi ispricate shta se desava na kraju i shta biva s LaCroix-om.

Inache hvala makerima igrice shto se u instalacionim folderima igre nashao kompletan mp3 soundtrack, koji necemo morati da skidamo sa neta!!!! icon_rolleyes.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci nisam jedini... isto sranje se desava i meni... Popizedo sam! icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif I smanjio sam sve moguce detalje ne bi li mi radilo kad ono shipak! Samo hard disk pocne de ore i pukne... jebo te koje sranje. Ortakinja mi je pricala da nekom njenom ortako se to isto desilo samo bukvalno na samom kraju igre kada odabere jedan od ponudjenih odgovora koji bi odredjivali zavrsetak igre. Bedak totalni... nemam pojma sta sad da radim. Da trazim neki patch? Jel postoje neke sifre... mozda da se preskoci taj nivo ili da odmah startujes taj sledeci koji nama nece da upali. Sranje wallbash.gif

I NEMOJTE DA PRICATE STA SE DALJE DESAVA JA NE ODUSTAJEM OD IGRE!

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm pa generalno prica nema veze jedno sa drugom i samo izvodjenje je znatno promenjeno ali generalno se vodi kao nastavak Redemptation-a. icon_da.gif

Bloodlines... ne znam ja jos nisam skontao mozda do kraja igre skontam. Inace sto sam blizi igri kapiram da je i ovaj deo hack and slash... a to tako gadno smaraaa...

Zapravo ne vodi se kao nastavak Redemptiona...

Prochitah na net par explicitnih navoda koji potvrduju ovu tvrdju...

A ni isti tim progrmera nije radio Bloodlines...

Pa imal' nagoveshtaja bar neke Bloodline-e? Pa i hack&slash je za ljude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ne vodi se kao nastavak svog prethodnika. icon_rolleyes.gif

Elem Bloodlines... pa ne znam mozda zato sto se tokom cele igre suska oko prevlasti i nesuglasica unutar Camarille. Spominje sa i Cain s tim sto ga neki vampiri tumace kao mit dok drugi vampiri ga gledaju kao svog tvorca, pa mozda i to ima veze. icon_confused.gificon_mrgreen.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ne vodi se kao nastavak svog prethodnika. rolleyes.gif

Elem Bloodlines... pa ne znam mozda zato sto se tokom cele igre suska oko prevlasti i nesuglasica unutar Camarille. Spominje sa i Cain s tim sto ga neki vampiri tumace kao mit dok drugi vampiri ga gledaju kao svog tvorca, pa mozda i to ima veze. icon_confused.gificon_mrgreen.gif

O ne Redmption nije predhodnik Bloodlines-a...

I kakve veze to ima sa Bloodline-ama? icon_confused.gif

Mislim, ochekivah neku Bloodline-u kao npr. Baali, Gargoyles, Samedi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.exxtreme3d.co.yu/

U iščekivanju preko potrebnog zvaničnog patch-a, Vampire: The Masquerade - Bloodlines dobija svoj neoficijalni patch pravljenog od strane fanova ove RPG igre sa pogledom iz prvog lica. Patch ispravlja tonu bagova, a pre instaliranja istog poželjno je backup-ovati sve fajlove koje budete iskopirali, radi mogućnosti instaliranja oficijalnog patch-a, kada se isti bude pojavio...

 

Al avaj ja vec obrisah igru... a interesantna stvar je da mi se ista stvar dogodila i u Redemption delu, onog momenta kada se iz Becha deshavanje igrice selilo u Prag, tako da Bloodlines mirne dushe mozemo smatrati zvanicnim nastavkom Redemptiona! Majq mu, najgotivnije igre uvek naprave neko sranje... Mislim ajde da imam neku totalnu krshinu od makine pa da kazem, ali na asus/barton/512 kombinaciji stvarno je bezobrazluk da se takve stvari desavaju!!!! mad.gifmad.gifmad.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta uradishe sa Disciplinama??? icon_confused.gif

 

Animalissm

Type: Targeted

Clans: Gangrel, Nosferatu

 

This is a set of powers that allow the Kindred to use their Beast to contact and manipulate nearby animals. These animals then be used as agents against your enemies.

 

Level 1: Nightwisp Ravens

Cost: 1 Blood

Targets: Single

Breaks Masquerade: Yes

Description: When activated a flock of black ravens appears and swarms the target, preventing it from taking any actions. The flock will dissipate after a short amount of time and any action taken against the target will cause the flock to dissipate immediately.

 

Level 2: Burrowing Beetle

Cost: 1 Blood

Targets: Single

Breaks Masquerade: Yes

Description: When activated a single beetle flies at the target and beings burrowing into their body. The beetle causes damage to the target as it burrows deeper.

 

Level 3: Spectral Wolf

Cost: 2 Blood

Targets: Single

Breaks Masquerade: Yes

Description: A spectral wolf emerges from a cloud of dust at the feet of the target and mauls the victim. Once the wolf has completed its task it returns to the mist it came from.

 

Level 4: Bloodsucker's Communion

Cost: 3 Blood

Targets: Single

Breaks Masquerade: Yes

Description: A swarm of ghostly bats emerges from the darkness and descends upon the target. They burst in and out of the victim, draining the target of their blood before returning to the caster and delivering the blood they have collected.

 

Level 5: Pestilence

Cost: 3 Blood

Targets: Multiple

Breaks Masquerade: Yes

Description: Summoned insects swarm and wash over any targets within line of sight. Some may be able to fend off the swarm until the discipline expires but others will be overpowered and have their flesh eaten from their bones.

 

Kakve ovo veze ima sa Animalismom?

A "preradjene" su i ostale disciplne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.exxtreme3d.co.yu/

U iščekivanju preko potrebnog zvaničnog patch-a, Vampire: The Masquerade - Bloodlines dobija svoj neoficijalni patch pravljenog od strane fanova ove RPG igre sa pogledom iz prvog lica. Patch ispravlja tonu bagova, a pre instaliranja istog poželjno je backup-ovati sve fajlove koje budete iskopirali, radi mogućnosti instaliranja oficijalnog patch-a, kada se isti bude pojavio...

 

Al avaj ja vec obrisah igru... a interesantna stvar je da mi se ista stvar dogodila i u Redemption delu, onog momenta kada se iz Becha deshavanje igrice selilo u Prag, tako da Bloodlines mirne dushe mozemo smatrati zvanicnim nastavkom Redemptiona! Majq mu, najgotivnije igre uvek naprave neko sranje... Mislim ajde da imam neku totalnu krshinu od makine pa da kazem, ali na asus/barton/512 kombinaciji stvarno je bezobrazluk da se takve stvari desavaju!!!! mad.gifmad.gifmad.gif

v0.9

-----

fixed beckett trying to increase your scholarship when it's already at max (thanks to Executor for this and the similar fix in v0.8)* updated fix for society of leopold exit crash (see leopatch0.3.rar)

 

Sentinele sta drugo da ti kazem osim instaliraj opet igru! I hvala za link! Nadam se da ovaj patch radi! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I shta rade u kamenom (tj. bakarnom) izdanju? Stoje i ... stoje?

Jedna Bloodline-a ne chini prolecje...

A pojavljuju se i Kuei-Jin-ovi (ona cava za koju sam bio ubedjen da je Follower of Set)...

Osim sto Stoje i ... stoje, takodje i dobro izgledaju! mhihi.gif

Da pojavljuju se i Asian Vampires icon_rolleyes.gif i jos po neki tamo ali sve mi se cini da sam naziv igre nema veze sa igrom nego eto dobro zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...