Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jos jedan u nizu albuma za brz zaborav, slabo drzi paznju.

Ja sam poceo debelo da se premisljam oko koncerta, jes' da sigurno kidaju uzivo i da je bend legendaran ali sa onom cenom karte da slusam tonu novih pesama, plus sto je u oktobru i Leprous i Arkona... cekam turneju, jedino ako set lista bude perverzija dolazim.

Edited by Grobodan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a

Ja sam poceo debelo da se premisljam oko koncerta, jes' da sigurno kidaju uzivo i da je bend legendaran ali sa onom cenom karte da slusam tonu novih pesama, plus sto je u oktobru i Leprous i Arkona... cekam turneju, jedino ako set lista bude perverzija dolazim.

 

Ja ih nikad i nisam stvarno slušao, tek pokoju pjesmu ili album. Bio sam planirao da odem, čisto da ispoštujem, ali isto mislim da ću odustati, nemam motiva nešto uopšte.

 

A ovo ostalo, nakon teškog dvoumljenja, odoh ipak na Marduk. Leprous sam gledao 3 puta, Marduk 4, al sam trenutno raspoloženiji za Marduk. Baš je truleks što je u isti dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti kurac kao i poslednjih n albuma. Samo mi ovaj album još lošiji od par prethodnika zbog Watersovog vokala. Godinama kukam da on uzme ponovo mikrofon, ali se nisam nadao ovakvom rezultatu. Mislim da mu ovo kurčenje sa melodičnijim pevanjem i sa tim časovima ič nije trebalo, i čak i ove pesme gde i zvuči kao isti lik sa KotK fali dosta edge-a što ga je bilo u vokalu. Plus, onaj Damage Inc. stvarno jadan. Drugi deo albuma nešto bolji nego prvi, ako će da sviraju nešto live, samo da bar ne bude ona naslovna jebena, već dvaput sam je čuo, premnogo mi je.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dobrih stvari. Ovaj pos'o Džef bolje odrađuje od Paddena. Jedino je produkcija prenaglašena, ali to je slučaj sa apsolutnom većinom bendova u 2015.

Every Minute je, recimo, predivna pesmica. Ona srednja deonica u Death Scent je zlo.

Slično je i sa Break, Enter. Ima ima baš dobrih, onih starih, anihilatorskih momenata. Uopšte nije tako loše kao što se na prvu loptu čini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Slično je i sa Break, Enter. Ima ima baš dobrih, onih starih, anihilatorskih momenata.

 

Kao što su npr. umobolni tekstovi :haha:

 

I came home in the afternoon, someone kicked in the door

Three little rats, they came back for more

911, they're on the run, instincts kickin' in

I start the chase of human waste, the race begins

 

No remorse, no respect for what you do

Traumaize, victimize, karma will catch you

 

Break, enter

 

Split up, I take two, sprinting down the road

Grab one, throw her in the bushes, rage and explode

One down and one to go, I got him in my sights

I'm gonna get you, punk, I'm gonna make it right

 

Who do you think you are to break into my place

These are my private things and this is my own space

I'm in shock but I know one thing, I think you better get out now

I think you better run and run real fast, cause you're gonna pay

I'll pay you back for this, here I come

 

You, I'm talking to you

You wanna cross that line, invade where I dwell

Try again, just one more time, I'll send ya to hell

 

I got you, taking to the ground, blood on your face

Time's up, police show up, you're such a damn disgrace

 

Pa jebote. :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio kartu.Ja sam slusao kao klinac Refresh the Demon,posle sam dao nekome disk i nikad ga naravno vise nisam video a tek pre par godina sam prvi put cuo Alice in Hell i to je uglavnom to,malo sad preslusavam Never, Neverland.Mislim dobar band ali ne toliko da se zaludim nesto posebno ali ajde u mogucnosti sam da idem,a od viska koncerata glava ne boli..(ako se ne potrudis dovoljno :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта бре није уреду са бендовима који постоје иксипсилон времена? Моја прва реакција на нови албум је: "Какав је ово офспринг?". Друга песма и некако, а после четврте сам дигао руке... Колико је лоше... Немам речи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...