Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nemam nista od njih, strucnjaci, preporucite mi nesto.

 

REZULTATI ANKETA:

 

 

 

Bonded By Blood:

 

Piranha - 12

Bonded By Blood - 11

And Then There Were None - 11

A Lesson In Violence - 11

Strike Of The Beast - 11

No Love - 6

Deliver Us To Evil - 6

Metal Command - 5

Exodus - 4

 

Pleasures Of The Flesh:

 

Pleasures Of The Flesh - 8

'Til Death Do Us Part - 6

Seeds Of Hate - 6

Brain Dead - 6

Faster Than You'll Ever Live To Be - 4

Deranged - 3

Chemi-kill - 3

Parasite - 1

30 Seconds - 1

Choose Your Weapon - 1

 

Fabulous Disaster:

 

The Toxic Waltz - 9

Verbal Razors - 7

Fabulous Disaster - 7

Cajun Hell - 5

The Last Act of Defiance - 4

Low Rider - 4

Like Father, Like Son - 4

Corruption - 3

Open Season - 3

Overdose - 1

 

Impact Is Imminent:

 

Impact Is Imminent - 5

Objection Overruled - 4

A.W.O.L.- 3

The Lunatic Parade - 3

Only Death Decides - 3

Heads They Win (Tails You Lose) - 3

Thrash Under Pressure - 3

Changing of the Guard - 2

Within the Walls of Chaos - 1

 

 

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

I ja mislim da ima neki demo, samo nemam pojma kako mu je ime. To bi valjalo čuti. Ba me interesuje kako je Exodus zvučao sa njim u postavi.

Ja sam konačno nabavio "Fabulous Disaster" na ploči. Šta drugo da kažem sem da je fantastičan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Da li je Exodus izdao neki album dok je jos Kirk Hammet bio u bendu.Ja mislim da ima neki demo,zna neko kako se zove?

 

Mislim da je glup samo reci da je Hammet "bio" u bendu! Treba ipak znati, da je Kirk Hamett osnovao Exodus.

 

Sto se tice omiljenih albuma, to su mi "Bounded by Blood" i "FD"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je "Fabulous Disaster" definitivno njihov najbolji album, mada većina ljudi smatra da je njihov ultimativni rad "Bonded By Blood" i misle da je Balofov grubi glas mnogo bolji od Souzinog. Šta znam, mozda su u pravu, ali ja volim takve vokale kao što i Bobi 'Blic' ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to sto kazes, mada ko ne bi svirao u Metallici

S obzirom da u to vreme Metallica i nije bila nešto posebno drugačija od ostalih bendova, on je morao da bude vidovnjak, pa da pogodi šta će se desiti. Seti se da tada nisu imali ni potpisan ugovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i ona majica sa motivom koji je trebao da se koristi za naslovnu stranu. Jeste lozačka, ali mi se više sviđa od "Kill 'Em All", a i slika je bolja.

"Bonded By Blood" je prava stvar. Jedan od boljih debi albuma u thrash metalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

"Fabulous Disaster" ne mogu nikako da svarim, osim mozda par pesama: "The Toxic Waltz" "The Last Act Of Defiance" "Verbal Razors" ... bolje da su se raspali odmah 1985 posle "Bonded By Blood" albuma biggrin.gif

Sve osim "Bonded By Blood" je bruka! On je tako jebeno dobar, jedno vreme sam bio zaljubljen u njega 8O biggrin.gif

 

Morao sam da izvucem temu iz naftalina, nisam mogao da odolim biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da će ti iko zameriti zbog toga.

Kako bre ne mozeš da svariš "Fabulous Disaster"? Meni su i "Pleasures Of The Flesh" i "Impact Is Imminent" dobri albumi. Ne toliko kao "Fabulous..." ili "Bonded...", ali dobri albumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da će ti iko zameriti zbog toga.

Kako bre ne mozeš da svariš "Fabulous Disaster"? Meni su i "Pleasures Of The Flesh" i "Impact Is Imminent" dobri albumi. Ne toliko kao "Fabulous..." ili "Bonded...", ali dobri albumi.

 

Pa dobro malo sam preterao kada sam rekao da je sve ostalo bruka, ali meni je "Bonded by blood" najjaci. Dobar je "Fabulous Desaster", ali ja ipak mislim da bez Paula nema Exodus-a biggrin.gifa:

 

Kada sam gledao nesto o Balofu, pisalo je da je bio jos u bendovima: Heathen, Piranha, Spastik Children

 

Ja sam malo trazio ali nisam nista nasao o bendu Piranha...jel znas ti nesto o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i ona majica sa motivom koji je trebao da se koristi za naslovnu stranu. Jeste lozačka, ali mi se više sviđa od \"Kill 'Em All\", a i slika je bolja.

\"Bonded By Blood\" je prava stvar. Jedan od boljih debi albuma u thrash metalu.

 

Gde na net-u moze da se vidi ta slika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro malo sam preterao kada sam rekao da je sve ostalo bruka, ali meni je "Bonded by blood" najjaci. Dobar je "Fabulous Desaster", ali ja ipak mislim da bez Paula nema Exodus-a biggrin.gifa:

 

Kada sam gledao nesto o Balofu, pisalo je da je bio jos u bendovima: Heathen, Piranha, Spastik Children

 

Ja sam malo trazio ali nisam nista nasao o bendu Piranha...jel znas ti nesto o tome?

Ne, mada mogao bih da priupitam pravog znalca Bay Area metal scene koji radi za Snakepit magazin, pa da ti javim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...