Jump to content

Evergrey


Recommended Posts

Napredak u odnosu na Hymns. Isti pristup mjuzi, samo su pesme zanimljivije, melodije ubedljivije i pamtljive, plus ovaj put ima i nekoliko bržih numera, što pomaže kad se album sluša u celini. Nedostaju mi oni tragični momenti koji su pesme poput The Essence of conviction ili When the walls go down činili tako jezivim, ali dobro.

 

Na prošlom albumu nisam mogao da izaberem nijedan jedini favorit, ovde ih imam nekoliko: Passing through, In orbit, Distance, My allied ocean.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh nisam nesto preterano zadovoljan novim, iako stoji ovo sto gospodin rece apsolutno

 

Isti pristup mjuzi, plus ovaj put ima i nekoliko bržih numera, što pomaže kad se album sluša u celini.

 

Dakle album jeste raznovrsniji od Hymns koji je ceo tekao u jednoj emociji i tempu, ovde se razmisljalo o sarolikom tempu i flowu sto jeste svakako za pohvalu, ima i nekih neocekivanih resenja kao sto je otvaranje albuma i prvi spot za Distance sto je malo cudno.

Problem je meni sto mi je album neujednacen, ima hitova s jedne strane a sa druge pesama za zaborav. Mada i ti hitovi nisu na nivou pesama kao Masterplan, Touch of blessing, More than Ever, Nosferatu itd. Meni je naj traka sa album In Orbit sa Floor i nju bih gurao prvu, no dobro, vidim da se snima spot.

Iako stoji da se bend ocigledno trudi i ne ide na autopilot, mislim da je jasno takodje da im je zlatno doba inspiracije proslo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Izasao spot sa Floor.

 

http://www.youtube.com/watch?v=XKNg2dcO94k

 

Gledao sam ih pre par dana u Becu prvi put. Odlicna svira, odlicno su usvirani, Tom korektno peva, zvuk odlican, klub mali, ali popunjen(bilo je dosta klinaca i klincezi zbog Delain), publika ih je bas super prihvatila. Steta samo sto je bilo kratko, falilo mi je bas puno pesama na setlisti, ali bio sam svestan da ce tako i biti.

Njihov merch se prodavao u dvoristu u satoru, jer se delain toliko rasirio da nije bilo mesta i za njih. :D

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...