Jump to content

David Bowie


Millosh_024

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jel to ono kada udrogirani klinci odu na David-ov koncert i ona mala stoji u prvom redu i gleda ga dok peva "Station to station"? Nikad čuo za taj film. icon_biggrin.gif Šalim se. Koje još njegove pesme imamo tamo? Heroes i...?

icon_da.gif to je super pesma.mada meni je omiljena latter to hermione.

 

icon_mrgreen.gif

 

jer gledao neko film baskijat?

tu david igra warholl-a orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo izgled, ti izgledas matorO, s tries cesh izgledati ko da imas chetres.... icon_smile.gif

nego, ja prezirem njegov shit trans imidz, al' moram priznati da nisam upucen u muziku, osim shto sam chuo par najpoznatijih pesama, i ne biH se usudio da na osnovu toga budem kategorican, al' stvarno je tesko sranje....

'vrH dnA', shto biH ja rekao, je prezentiranje njega kaO 'multimedijalnog umetnika' pa se guzio po filmu, a ne bi nista bolelo svetsku kinematografiju da se nije tu pojavio - istu glupost imamo i danas kada je na pr. dzenifer lopez tretirana k'o glumica, shto je vise nego jadno....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzenifer lopez tretirana k'o glumica, shto je vise nego jadno....

 

Pa,pazi...lično, pre je smatram za glumicu nego za pevačicu. Ako si gledao U-turn ili The Cell....

 

Bowie JESTE multimedijalni umetnik. Nemoj da shvatiš pogrešno ili kao uvredu ali vidi se da nisi upućen u čovekovo stvaralaštvo i rad.

 

Što se izgleda tiče....koliko je sada...skoro 60...i i dalje komotno može da konkuriše za najsexipilnijeg muškarca. Rame uz rame sa Sean Conerry-em.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer imas slucajno taj film?

pokusavam da ga nabavim vec neko vreme ali posto to ide preko drugih ljudi, odugovlaci se... mad.gif

ali preuzimam stvar u svoje ruke... trebalo bi u skorije vreme da pregledam neke dvx kataloge pa cemo videti he he icon_biggrin.gif

to je film koji def treba imati u svojoj kucnoj filomteci icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer imas slucajno taj film?

pokusavam da ga nabavim vec neko vreme ali posto to ide preko drugih ljudi, odugovlaci se... mad.gif

ali preuzimam stvar u svoje ruke... trebalo bi u skorije vreme da pregledam neke dvx kataloge pa cemo videti he he icon_biggrin.gif

to je film koji def treba imati u svojoj kucnoj filomteci icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokusavam da ga nabavim vec neko vreme ali posto to ide preko drugih ljudi, odugovlaci se... mad.gif

ali preuzimam stvar u svoje ruke... trebalo bi u skorije vreme da pregledam neke dvx kataloge pa cemo videti he he icon_biggrin.gif

to je film koji def treba imati u svojoj kucnoj filomteci icon_da.gif

kad ga nabavis javi mi...volela bi da ga imam... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh....teško je izabrati. Parcijalan sam prema fazi 1.Outside/Earthling zbog kolaboracije sa Trent Reznor-om. Recimo da baš i NISAM obožavatelj faze koja je trajala neko vreme oko Let's Dance-a. (znači Tonight i Never let me down...) ali ovim nikako ne želim da neko pomisli da smatram da je LOŠE. Samo da to nije BAŠ to. Dalje, Diamond Dogs...atmosfera...brrrrr....pa još i nakon čitanja "1984"....

 

Trenutno mi je naj pesma "Drive in Saturday" sa Aladdin sane. (shvata li neko foru? A ladd insane. Lud dečko. icon_rolleyes.gif )

 

Takođe,dopada mi se i trenutno stanje. Hours možda malo depresivan ali opet suptilno fenomenalan. Heathen i Reality...vidi se da je totalno opušten i da pravi muziku bez ikakvog pritiska. Za svoju dušu. E,sad...da li je upravo u takvoj situaciji najbolji ili....to je stvar ukusa.

 

Ufff...ne mogu a da ne pomenem i Berlin-fazu odnosno Berlinsku triologiju. Low me je na prvo slušanje žestoko razočarao. Ali sada.... icon_rockdevil.gif

 

E,da...da li je još neko bio u početku toliko neupućen da je pomežao Andrew Eldritcha (Sisters of mercy) sa Bowie-em? Mnogo sličan glas bre. (kasniji Bowie)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...