Jump to content

Haustor


шмизла

Recommended Posts

Ja zelim tako smijesno malo

U par njenih osmijeha sve bi stalo

Samo nemoj reci da trazim sve.

 

Bez tebe sve je tako prazno

Osjecam snazno da sve je lazno

Ostani sa mnom, ja trebam te.

 

Kud god da krenem

Ja nosim noc u ocima

Kud god da krenem

Ja imam led u grudima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju super textove...a najvise mi se dopada

ona pijesma...em je icon_sad.gif em je volim...! icon_da.gif

 

Haustor - Sal od svile

 

Sto vijore...

 

Kapi s oboda

Sada padaju na uze i gun

Ja sam slobodan

Neka s moga vrata vijori sal od svile...

Kapi s oboda

Sada padaju na uze i gun

Ja sam slobodan

Neka s moga vrata vijori sal od svile...

Ja sam se mnogo lozila na tu pesmu a tek kada sam saznala da govori o liku koji se obesio, uh... bas je lepa user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zelim tako smijesno malo

U par njenih osmijeha sve bi stalo

Samo nemoj reci da trazim sve.

 

Bez tebe sve je tako prazno

Osjecam snazno da sve je lazno

Ostani sa mnom, ja trebam te.

 

Kud god da krenem

Ja nosim noc u ocima

Kud god da krenem

Ja imam led u grudima.

pa znam je! icon_wink.gif

 

 

@Maja-o liku koji se obesio... icon_cry.gif bas ima takvu 'atmosferu'

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni isto par stvari nisu jasne...mozda da prelisatamo Vuju?icon_smile.gif

Majooooo ...Prosvetli nas...

Leptiritji moji maleni zeljni znanja... icon_mrgreen.gif

Ma kada sam pala u dilemu sta tu kaze i sta to znaci, dosla sam do toga da je u pitanju gunj - prsluk ili kaput...

 

Na kraju sam i ja prosvetljena chinjenicom da je u pitanju gun= pishtolj, revolver na engleskom, a Rundek voli da ubacuje strane rechi pa sam ovo prihvatila. Primeri: pesma ,,Senor'' ili deo: ,,... sad si free...''

 

ljubim vas sve wub.gif

icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leptiritji moji maleni zeljni znanja... icon_mrgreen.gif

Ma kada sam pala u dilemu sta tu kaze i sta to znaci, dosla sam do toga da je u pitanju gunj - prsluk ili kaput...

 

Na kraju sam i ja prosvetljena chinjenicom da je u pitanju gun= pishtolj, revolver na engleskom, a Rundek voli da ubacuje strane rechi pa sam ovo prihvatila. Primeri: pesma ,,Senor'' ili deo: ,,... sad si free...''

 

ljubim vas sve wub.gif

icon_redface.gif

Ni ti nisi otisla kod Lecke na 18.

biggrin.gif

Mi smo izdajice icon_redface.gif

I ja sam mislila da je u pitanju pistolj icon_mrgreen.gif

 

Ljubis me icon_redface.gif ...Nice icon_biggrin.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ti nisi otisla kod Lecke na 18.

biggrin.gif

Mi smo izdajice  icon_redface.gif

Jebi ga cico, moram te razocharati, ja sam ipak otisla kod Lechkice - samo sam bila na plesovima, pa odatle kod tjaleta i ponela sam stvari za obutji i otisla. Bilo je extra bre. Bas extra. mhihi.gif A, shto bre ti nisi dosla ? icon_confused.gif Nije ti se islo ili... ?

 

I ja sam mislila da je u pitanju pistolj icon_mrgreen.gif

E pa vidis, bila si u pravu, jer ja sam uvek u pravu, a ja kazem da je pishtolj pa si samim tim i ti u pravu. Uh...suvise je kasno za ovakve egzibicije sa rechima. laugh.gificon_wink.gif Sve u svemu, gun je gun. Meni je to bas skenjalo pesmu kada sam skontala, a posle mi je postalo ok. icon_da.gif Ipak je to Rundek. :smajlikojibalavi:

 

Ljubis me icon_redface.gif ...Nice icon_biggrin.gif  wub.gif

Joooj, samo bez stida, zahvatitje i mene. icon_redface.gif

QUOTE (Juca @ 31. 01. 2005, 22:13 )

Evo pocrvenela sam, ali ne vidi se od pudera.  biggrin.gif

 

 

evo josh jedan, u inat wub.gif

icon_wink.gif

Edited by Maja

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Znaci samo ja sam izdajica…O ne… icon_redface.gif  icon_sad.gif

MA jednostavno sam bila u jednom od mojih stanja…Valjda se nece naljutiti… icon_sad.gif  icon_biggrin.gif

 

Uf bre Jelena,

pretpostavila sam da je tako nesto u pitanju, ali ne brini, nije se naljutila, icon_da.gif opusteno. A nevezano za rodjos i Katju: krajnje je vreme da izadjes iz ,,tih tvojih stanja'', to je bezveze, em odbijas tako ljude od sebe em samu sebe cimash. To bese jedan prijateljski savet a sad maua radio nastavlja sa radom i ousta sledetju Rundeku stvar: SENOR wub.gif'

 

Trenutno sam u totalnom fazonu pesme CUBA>>> icon_biggrin.gif  icon_biggrin.gif  icon_biggrin.gif

E jebi ga, vetj odvalih Senor, polako, dotji tjei Cuba na red... u pravi si, extra je pjesma, ali i Sanjam je...:smajlikojibalavi: laugh.gif

 

Prelepa pjesmica…

wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

:aha:

a bre, a meni su bre prelepe i one pesmice koje i nisu toliko tuzne i utripovane kao Sanjam i Senor, vetj eto i MORE, MORE... bas je simpatichna pesmica, zar ne ?

 

Kad tje ponvo Rundek da nam dodje ???? 233.gificon_mrgreen.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Uf bre Jelena,

pretpostavila sam da je tako nesto u pitanju, ali ne brini, nije se naljutila, icon_da.gif opusteno. A nevezano za rodjos i Katju: krajnje je vreme da izadjes iz ,,tih tvojih stanja'', to je bezveze, em odbijas tako ljude od sebe em samu sebe cimash. To bese jedan prijateljski savet a sad maua radio nastavlja sa radom i ousta sledetju Rundeku stvar: SENOR wub.gif'

 

 

E jebi ga, vetj odvalih Senor, polako, dotji tjei Cuba na red... u pravi si, extra je pjesma, ali i Sanjam je...:smajlikojibalavi: laugh.gif

 

 

:aha:

a bre, a meni su bre prelepe i one pesmice koje i nisu toliko tuzne i utripovane kao Sanjam i Senor, vetj eto i MORE, MORE... bas je simpatichna pesmica, zar ne ?

 

Kad tje ponvo Rundek da nam dodje ???? 233.gificon_mrgreen.gif

 

poz

Samo da se ona ne naljuti, ipak je drazesna osoba. biggrin.gificon_da.gif

 

* krajnje je vreme da izadjes iz ,,tih tvojih stanja''>>>Nadam se u skorije vreme. Ako bude losije potrudicu se da potrazim strucnu pomoc. icon_frown.gificon_cry.gif

 

** To bese jedan prijateljski savet>>>Hvala, najlepse. Valjda ce poceti da deluju ti saveti vec jednom. icon_mad.gif

 

*** E jebi ga, vetj odvalih Senor, polako, dotji tjei Cuba na red... u pravi si, extra je pjesma, ali i Sanjam je...:smajlikojibalavi: >>> Nema lose Rundekove pjesmice. icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

**** Kad tje ponvo Rundek da nam dodje ???? >>>Ovo se I ja pitam, stvarno je krajnje vreme…

no.gificon_mrgreen.gifph34r.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da  se ona ne naljuti, ipak je drazesna osoba.  icon_da.gif

Jeste, ali netje veruj mi onda da se naljuti, samo opusteno.

BIla je fina zurka, svako je odradio po neko sranje, komplet. laugh.gif

Fina je katja, bez brige, bitje ti oprosteno. icon_da.gif

 

Nadam se u skorije vreme. Ako bude losije potrudicu se da potrazim strucnu pomoc. icon_frown.gif  icon_cry.gif

Ma daj bre, ne lupaj, ne treba tebi strucna pomotj, samo malo optimizma ili neka fina pozitivna osoba da te izvuce iz toga... znam te od I godine, a i dalje te muce isti tripovi...ajde Jeco, trgni se i uzivaj malo... izadji iz tih gadnih raspolozenja, znas i sama da ona nikuda ne vode... samo polako, bitje, bitje. Samo strpljivo.

Kad ti ja kazem. icon_biggrin.gif

 

Hvala, najlepse. Valjda ce poceti da deluju ti saveti vec jednom. icon_mad.gif

Dzaba saveti kada sama sebe nikako da ubedis da su oni pravo resenje. icon_da.gif

Ne treba ti niko da ti pametuje, kada znas sve to i sama a i dalje teras po svome. Dakle, moras sama sebe da ubedis u to. Ili makar da poverujes u te savete. Deal ?

 

Nema lose Rundekove pjesmice. icon_biggrin.gif  icon_biggrin.gif  icon_biggrin.gif

E to je stvarno istina. Kakav fascinantan covek. Bas bih volela da razgovaram sa njim, to bi bilo fenomenalno. Znam lika koji ga je intervjuisao, kaze da je extra lik. Ma znala sam, znala sam... mhihi.gif

 

Pesmica koja mi se sad vrti... Tranzit... icon_da.gif i... Hiawata icon_mrgreen.gif

 

Ovo se I ja pitam, stvarno je krajnje vreme…

no.gif  icon_mrgreen.gif  ph34r.gif

Dugo ga bre nije bilo pocetju da kriziram... sto ga nema ? icon_sad.gif

 

poz 233.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Da znamo se od prve godine…Khm…Mada se jedno vreme nismo znale…setila sam se kad smo pricale na podu KST- a u hodniku…

 

**Neznam…Vreme…Samo to je potrebno…

 

***Sto se tice razgovora sa Rundekom…Khm…Mozda I uspemo da sredimonesto, I onako se ja zlopatim sa tim novinarstvom , pa da bude neke koristi I od toga…Oko ovoga cemo se jos dogovoriti…

 

**** Valjda ce doci uskoro…

 

*****Sad mi se vrti Treci Svijet…

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...