Jump to content

Info


michelle

Recommended Posts

Evo, da vam ja, kao novi moderator kazem "zdravo".

 

ZDRAVO!

 

I da- FUN TIME IS OVER.

 

Nemilosrdno cu deliti warnove jer je ovaj podforum uvek bio podlozan spamu i vidim da ste vi nemogucnost modova da prate sve teme nemilosrdno iskoriscavali.

 

Bacam se na ciscenje, preciscavanje i slicno.

 

Da vas podsetim na pravila prilikom otvaranja tema (ustedite mi vreme, budite tako slatki):

 

1. PRETRAGA, PRETRAGA I SMAO PRETRAGA- Proverite tri puta pre nego sto otvorite temu.

 

2. Nema potrebe da pokazujete kreativnost prilikom imenovanja tema- ime izvodjaca je SASVIM DOVOLJNO (Znaci ne "Kraljica popa" nego "Madonna", NE "{++MaDOnNa++}", neg "Madonna)

 

3. Ne korisatite znake interpunkcije tamo gde im nije mesto (Ne "Madonna!!!!" nego "Madonna" ne "Madonna..." nego "Madonna")

 

4. Ne upisujte nista u opis teme, (podrazumeva se da cemo diskutovati o tom bendu i svemu vezanom za bend, nema potrebe da pisete "o bendu...", "sta mislite o njima?" niti da dodajete svoje komentare, to cete uciniti u samom postu, I nikada nemojte stavljati samo "..." ili "!!!" to me jebeno izludjuje). upisujte nesto u to polja smao ako je izvodjac vrlo nepoznat ili hocete da naglasite da je rec o nekom drugom izvodjacu koji ima isto ime kao poznatiji.

 

Vas novi-stari moderator koji vas voli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Da se nadovezem...

 

Shodno pravilniku koji ne citate:

5.3) Opšta uputstva za otvaranje tema

 

5.3.1) Otvorite temu isklju?ivo u odgovaraju?oj sobi ili u onoj koja vam deluje najlogi?nije. Izdvojite 1 minut vašeg vremena da pogledate opise soba. Poruke tipa “izvinjavam se ako sam pogrešio sobu” koje se pojave na pogrešnom mestu, a ?ije je pisanje trajalo duže od tog minuta koji ste mogli da utrošite na gledanje opisa sobe, ne?e biti tolerisane.

 

5.3.2) Nemojte otvarati teme o kojima ve? postoji diskusija. Prvo proverite u odgovaraju?oj sobi da li tema ve? postoji.

...nema vise ovde tema tipa "Prodajem karte za Exit","Jel ide neko veceras samnom na to-i-to","Sta mislite o koncertu toga-i-toga" i slicne.

Za sve njih postoje odredjeni pod-forumi,pa ih tamo postujte :da:

 

Inace ce se to sankcionisati :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

 

a ono shto me zanima je- jel postoji na ovde tema o bendu 357?!

Ima sigurno tema o 357.

Pogledaj negde pozadi na ovom pod-forumu.

 

EDIT:greska,nisu na ovom pod-forumu,na Rock-u su:

http://www.yumetal.n...ic/37318-3-5-7/

 

 

 

 

Prvo se pozabavite sa ovim problemom pa onda delite warnove.

Nece se zbog toga automatski deliti warn,sem za one osobe specijalne inteigencije koje 100 puta otvaraju jednu te istu temu ili teme koje vec postoje. 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
Guest HEFEST

Ima li tema ovde gde mogu da se postave pitanja o imenu benda?

 

Nesto kao ono za filmove. Objasnis radnju, glumce i ostalo i vidis da li neko zna. Mene interesuje jedna nasa vojvodjanska grupa za koju nemam pojma kako se zove. :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...