Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Da, i ja sam cuo negde da njih i Dark Traanquillity nazivaju black-om, mada cesce melodicni death, ali rasmislite o ovome:

 

Thrash = NWOBHM + HC agresivnost

In Flames = NWOBHM + death/black agresivnost

 

sledi... In Flames = neki cudni oblik Thrash metala... uvek sam ih tako video biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao, lemmy pa gde su in flames black... :?  

hajde izjasni se da gasim temu ili da je premestam (ako ti je bas stalo do nje, mada mozes da je sam otvoris na drugom mestu...)

 

Pa ajde mi onda reci gde sam ih trebao staviti...death nisu,heavy nisu,thrash nisu,power nisu,gothic nisu...da ih nisam mozda trebao staviti na new wave?Black im je barem po vokalu najblizi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ih obozavam (ovo mi je vec 3. put da t oovdje pisem)!!!!!!

clay man mi je najdrazi,brush the dust away i square nothing su mi prirasli srcu isto kao i jesters race i ddd...

ja ih nebi u blek strpala,prije u thrash (pogotovo clay man) al starije bi u death prije nego black :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALEXIS>>>ja ih nebi u blek strpala,prije u thrash (pogotovo clay man) al starije bi u death prije nego black <<<

 

Izvini ali, LUPETAS GLUPOSTI!!! :oops:

 

Ako su Lunar strain i Subbterranean death metal albumi onda sam ja tramvaj. The jester race, Whoracle, Colony su melodicni "Geteburski" death metal u istinskom obliku. Clayman ima elemenata thrash-a ali istom ne pripada ni slucajno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, sto se samo svirke tice imaju neke heavy trash harmonije i super zvuce...pa ni vocal nije bas black, ali nema veze. Ordinarna je cinjenica da su sve sklopili kako treba i da su jedan od mojih najomiljenijih bendova. Iako se razlikuju podosta, njih stavljam u kategoriju sa Children Of Bodom, nekako su mi i jedni i drugi meshavine svega i svacega ali to stvarno savrseno rade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ODLICNO! Obozavam ih... ja ih kapiram kao power-black! Stilski su najslicniji bendu Children Of Boddom i stvarno mi se njihov stil mnogo svidja jedni su od mojih favorita!

Ne znam zasto se nekima ne svidja ClayMan... meni se svidja veoma! Bulet Ride je tako dobra pesma... a i ove ostale su odlicne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Falmes su melodicni death metal

Ustvari raspoznavanje je u tipicno Gothenburg sound-u

 

In Flames

Dark Tranquility

Arch Enemy

Carnal Forge

Soilwork

Darkane

Gardenian

At the Gates (RIP)

 

svi oni imaju malo razliciti zvuk ali se zna da je uglavno taj melodican death metal tipican zvuk Svedske Gothenburg grupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Falmes su melodicni death metal

Ustvari raspoznavanje je u tipicno Gothenburg sound-u

 

In Flames

Dark Tranquility

Arch Enemy

Carnal Forge

Soilwork

Darkane

Gardenian

At the Gates (RIP)

 

svi oni imaju malo razliciti zvuk ali se zna da je uglavno taj melodican death metal tipican zvuk Svedske Gothenburg grupe.

 

Ja ih ne bih svrsta u istu "grupu" sa At The gates-om....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi...At the Gates su ustvari prva grupa koja je krenula ovaj neki

melodic death/thrash i osnovala taj Gothenburg sound.

 

Po meni su Soilwork novi At the Gates

 

narocito prva dva albuma

'Steelbath Suicide"

"The Chainheart Machine"

 

 

 

azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...