Jump to content

Helloween

• Please log in to reply
5185 replies to this topic

Poll: Helloween

This is a public poll. Other members will be able to see which options you chose

Najbolji album

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Vote Guests cannot vote

#5181 Night Prowler

Night Prowler

Made of Metal

• iskreni članovi
  • 5079 posts

Posted 14 decembar 2017 - 23:19

Razorili u Sofiji, bogovi.

#5182 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32229 posts

Posted 15 decembar 2017 - 07:57

Prevalio sam hiljadu i nesto km u cugu pa da kazem neki utisak na prvu:
-Kai zasto uzgledas kao ocvala lezbejka? Raskini sa Frenk Beckom i osisaj se, nemas razloga za ove stvari kad i dalje super zvucis. Kad je krenuo da plete sitan vez u medliju, omg
-Kiske mi se cini da se malo stedeo ili zagrevao s pocetka, recimo nisam bio srecan kako je otpevao Kids ali kako vreme ide bio bolji, Kiper na kraju bio sjajan
-Deris bas dobar bio celom duzinom, pokrivao Kisketa gde treba, lako je devedesetih bilo biti Kiske trebalo je tad biti Deris
- ru metal zabraniti zakonom, jedina suvisna pesma sinoc
- setlista heljea, hitovi sevaju, poslastice tipa taj ceo Kiper, Kids of the century, mogao je taj Kai medli da se razdvoji na tri cele pesme ali avaj
- okej jes bio drum solo ali uklopili su sa tribjutu Ingu pa aj, neka bude. Tri sata svirali, bas posteno jebes ga.
- zvuk mogao biti malo glasniji i jasniji, u nekim momentima vise cuo sebe kako mekecem ali vremenom se popravio/ja navikao
- Sofija najjeftini grad ikad
- sedam ratnika u kombiju

Sve u svemu udarnicki i bas lepo.
Metal Sound - Srpski metal webzine

"Yoji Kuri je crnohumorni, nezavisni i minimalni animator čiji su filmovi usmereni na poremećeni ugao gledanja na ljubav i seks. Jedan deo filma "Kupatilo" pokazuje skultpture zadnjica i nogu, a drugi petogodišnjeg dečaka koji uživa u vremenu provedenom u njemu.

#5183 azal

azal

Priest of Metal

• Moderatori
  • 21927 posts

Posted 15 decembar 2017 - 11:36

lepo je bilo. napio sam se kao stoka.

jes deris bolji od kisketa, ali to je taj staz. glas mu je jaci, ima kondiciju.

njemu je sve izlazilo kao iz picke, ono, minimum napor, a kiske izgleda kao da ce da umre uglavnom, iako je dobro zvucao, ali vidi se da nije lako debelom taksisti.

dobro zezanje bilo sve u svemu, pojaka ekipa u kombiju, jeftino pivo, prevelika casa rakije.

#5184 vudun

vudun

Inicijalna kapisla of Metal

• iskreni članovi
  • 19360 posts

Posted 15 decembar 2017 - 19:19

Дође ми криво што нисам био с вама у комбију иако не слушам Хелоувин , Срета да прости.

А да сам био, комби би се сигурно проклето преврнуо тамо негде код Градине. Тако да... боље за вас. Реално.

#5185 Sreta

Sreta

старворс ов метал

• iskreni članovi
  • 5378 posts

Posted 16 decembar 2017 - 04:27

Kako je meni bilo dobro...... Ovo je muzika mog zivota, kao i Sofija, cigansko usrani grad, gde moze da se popije jeftini burbon.
GDE SI CUPI? - MOJ TE LUPI!

#5186 Crusader87

Crusader87

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 14 posts

Posted 23 januar 2018 - 21:50

https://www.hardwire...-intervju-2018/ zanimljiv intervju...
Postoje cak i neke naznake da bi na sledecoj evropskoj turneji svratili na Balkan (mada kako smo se kao publika pokazali 2015. sumnjam da ce kod nas).

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )