Jump to content

Iron Maiden

• Please log in to reply
17410 replies to this topic

#17401 Runner

Runner

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 1905 posts

Posted 15 mart 2017 - 00:01

Ja bio sa nekoliko drugara, stoički izdržali čekanje u masi sigurno oko dva sata, pa onda Lauren Harris, a onda kad su krenuli Maideni svi smo se negdje pogubili. Ekstra mi bilo prvih 25 minuta, bio sam relativno blizu bine, a onda naglo osjetim da sam gotov i da nemam više snage i krenem se nazad probijati kroz masu ka šanku da nešto popijem, jer ću inače pasti. U tom probijanju negdje duboko pozadi u dvorani prođem pored Zorana Zdravkovića iz Kraljevskog apartmana, čovjek stoji u mjestu i sav mokar. Tolika je sparina bila od te silne gužve. Onda se jedva probijem na onaj nivo iznad preko stepenica, koje su bile krcate, jer su i na njima stajali ljudi. Dok sam došao do šanka, uzeo nešto da popijem i vratio se do ograde gore, koncert već gotov, Nicko sa bine baca onaj poklopac sa bubnja ili šta već u masu i tu je kraj, gotovo. Mislim da nije trajalo ni sat i po sveukupno, a bio je kao neki "bis".
Koncert je bio baš ono "tresla se gora, a rodio se miš". Nekako smo svi očekivali puno, a dobili malo.

Edited by Runner, 15 mart 2017 - 00:03.

Run Silent, Run Deep... Run Free!

Southern Storm one-man-crew ;)

#17402 Descender

Descender

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 2603 posts

Posted 15 mart 2017 - 00:04

Upravo tako.
Zvuk užasan, prostor užasan, gomila one najgrđe provincijske metalne stoke kakva u današnje vrijeme (srećom) još postoji samo u tragovima, što domaće što bugarske. Majmunsko guranje, omanje tuče, pišanje na sve strane i tako to.

Još kad pomislim da mi je to bio drugi put da ih gledam, nakon Budimpešte 2000. godine, koja je u svakom smislu bila skoro savršen koncert. Od tamošnjeg kristalno čistog zvuka i svemirske svirke, kao i sjajne setliste do ovoga na sajmu - osjećaj je bio kao da je riječ o potpuno drugom bendu, bio sam totalno razočaran.

Ipak, srećom u Areni je već bila druga priča.
I don't want to achieve immortality through my work... I want to achieve it through not dying. Woody Allen.

last.fm

#17403 Vic Rattlehead

Vic Rattlehead

Totti of metal

• iskreni članovi
  • 7561 posts

Posted 15 mart 2017 - 10:19

Moja anegdota je ta da me lik iz obezbjeđenja spasio maltene smrti od dehidracije, bio sam desno od bine kod neke ograde, a šank je bio predaleko za probiti se. Vidim njega kako nosi paket vode i priđem mu i bukvalno ga krenem preklinjati da mi proda jednu za koliko god para. On se sažali i da mi džabe. :D A kasnije sam morao pobjeći nazad jer su talasi ljudi bukvalno bili opasni po život.
Dave Mustaine, Beograd, 14.06.2005: "This song is dedicated to the fighting spirit of Serbian people. It's called HOLY WARS!"

LAST.FM

#17404 destruction of mankind

destruction of mankind

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 273 posts

Posted 15 mart 2017 - 14:50

Zabod kod šanka je bila jedina izdrživa varijanta, stajali su ljudi jedni na drugima bukvalno. Krene masa da se gura, završiš za par sekundi negde u pizdi materinoj i to još dok je bend Laren Harris svirao. Pre Maidena otišao sam skroz nazad kod onih šankova Jelen piva ako se dobro sećam, tamo je i bio malo lufta. Doduše ništa se videlo nije odatle, mislim da je to jedini put da sam gledao Maidene da nije bilo video bimova. The Evil That Men Do mi bio hajlajt svirke.. :rockdevil:

Edited by destruction of mankind, 15 mart 2017 - 14:50.

#17405 Descender

Descender

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 2603 posts

Posted 15 mart 2017 - 15:02

Da, jbt, nije bilo ni bimova.
I don't want to achieve immortality through my work... I want to achieve it through not dying. Woody Allen.

last.fm

#17406 Lord Iffy Boatrace

Lord Iffy Boatrace

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 5728 posts

Posted 17 mart 2017 - 00:24

LIKNO RAVEN AGE !!! FUCK YEAH
https://getmetal.biz...ness-will-rise/
HP 9999
MP 9999

#17407 Drogarito

Drogarito

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 2797 posts

Posted 17 mart 2017 - 00:47

Gledao sam ih kao predgrupu anthraxa u Mađarskoj. Zvuče kao da su se igrali barbikama još dok su bili fetusi.

Nazvacemo ga Dinero,jer je zelen kao novac.

MANOWAR JE GEJ
Shit, Fuck, Satan, Death, Sex, Drugs, Rape
These seven words
You`re trying to take

#17408 Dekapitator_Prisoner

Dekapitator_Prisoner

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 1029 posts

Posted 17 mart 2017 - 00:57

Ko ih jebe.
RISEN FROM THE GRAVE
FOR BLOOD WE NOW CRAVE !!!

#17409 Drogarito

Drogarito

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 2797 posts

Posted 17 mart 2017 - 01:12

srećan im rođendan!

Nazvacemo ga Dinero,jer je zelen kao novac.

MANOWAR JE GEJ
Shit, Fuck, Satan, Death, Sex, Drugs, Rape
These seven words
You`re trying to take

#17410 Sreta

Sreta

старворс ов метал

• iskreni članovi
  • 4947 posts

Posted 17 mart 2017 - 02:27

Sve je nestalo kad mi se Steve nasmesio i namignuo sa dva metra razdaljine. Mozda i najgori koncert sto sse zvuka tice... Jednom bratu sam otisao taj dan da prospem pivo u zemlju, neke tuge nikad se ne prebole... drugi me je docekao u podrumu pica na stanici na keju zemunskom... Nesto kontam nevezano za post, kako sam ja do jaja lik, bez zajebavanja. Mejden je nesto posebno, uvek ce biti, makar pevao i Blazo Balija.
GDE SI CUPI? - MOJ TE LUPI!

#17411 Runner

Runner

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 1905 posts

Posted 25 mart 2017 - 09:24

Za diskofile sa dubokim džepom

NEXT SERIES OF IRON MAIDEN ALBUM REISSUES TO BE RELEASED FROM 19th MAY  - 12 ALBUMS ON HEAVYWEIGHT 180GRAM BLACK VINYL

NO PRAYER FOR THE DYING / FEAR OF THE DARK / THE X FACTOR / VIRTUAL XI / BRAVE NEW WORLD / ROCK IN RIO / DANCE OF DEATH / A MATTER OF LIFE AND DEATH /
DEATH ON THE ROAD / FLIGHT 666 / THE FINAL FRONTIER / EN VIVO!

Posted Image

http://ironmaiden.co...ram-black-vinyl
Run Silent, Run Deep... Run Free!

Southern Storm one-man-crew ;)

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )