Jump to content

Sabbat (Japan)


Goxy

Recommended Posts

Што бре? Па, ово је потпуно искрено и непатворено. Ја се никад не бих овако нити обуко нити сликао, али волим кад видим да се неко пали на то. Мислим, шта рећи за Sarcofago, тотална паљевина, али предобро.

Konacno neko da se slaze sa mnom.Obozavam ovakav stajling icon_smile.gif Sabbat,Nifelheim,Bestial Mockery,Usurper...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabbat su skroz bili u Venom fazonu.Bubnjar nosi slicne naocare kao Abadon.I kao sto rece RNA,Sarcofago su imali frizure i odecu kao pankeri,a snimili su jedan od najvecih metal albuma.

 

Jeste li procitali u drugom intervjuu kako Gezol komentarise nacin oblacenja na sceni?Ladno nosi tange!!! wallbash.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

SKANDALOZNO!!!

 

After over 14 years with Sabbat Temis Osmond is leaving the band due to difficulties in combining the schedules of the band and his private life. Gezol and Zorugelion are determined to continue but for the time being Sabbat are not likely to play live shows until a new guitar player is found. Temis has still agreed to help the band with some studio work but a permanent solution for the line-up problem is being searched.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не значи то ништа. Биг дил што неће свирати уживо. Човек ће сигурно наћи времена за студијски рад, што повлачи да ћемо и даље добијати добру музику.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sabbat su skroz bili u Venom fazonu.Bubnjar nosi slicne naocare kao Abadon.I kao sto rece RNA,Sarcofago su imali frizure i odecu kao pankeri,a snimili su jedan od najvecih metal albuma.

 

Jeste li procitali u drugom intervjuu kako Gezol komentarise nacin oblacenja na sceni?Ladno nosi tange!!! wallbash.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

uuuu, sarcofago! zakon.. uopste jedan od najboljih levicarskih bm bendova. a izgled totalno pank. zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah,stari dobri Sabbat nikako da me razocara!Evo,nabavih neke nove stvari,pa da prozborim koju,a i cisto da dignem ovu temu na vrh,gde i pripada. icon_rockdevil.gif

 

Album Karizma iz '99 - Goxy je pomenuo da Sabbat majstori solaza,e pa ,mislim da su na ovom albumu njihove najbolje solaze,totalno epske,melodicne i mocne,6 pesama a album traje 50 min,tu je i Japanese Revelation.prva pesma koju sam cuo od njih(Goxy mi pustao dOk smo cekali u redu da kupimo karte za Slayer icon_rockdevil.gif i tu se beznadezno navukoh na njih)

 

Album Disembody iz '93 - malo primitivniji u duhu njihovih starijih radova,ali nevertheless super,tu je jedna od meni omiljenih Evoke the Evil icon_rockdevil.gif a i obrada Madjarskih Igara Hungarian Death

 

Sabbatical Splitombstone - split sa Unpure icon_rockdevil.gif jedna ali vredna Sbbat stvar Transgression of the soul

 

Nastavak moje price sledi kad-tad sa albumima Evoke,Dwelling...a vi ne budite lenji - SLUSAJTE SABBAT!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

I da japanske metal kamikaze jos nemaju u planu izdavanje novog albuma.Sledi gomila raznih ep-jeva i splitova,a poslednje sto je izaslo je tribute to Temis,posledni zivi snimak koncerta sa Temisom u postavi.

U kurac,sad ste me naprzili u onoj temi Abigail,pa samo preslusavam Sabbat:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Jebem im oko koso,sto ne objave nesto novo.

 

Ja sam nabavio pun qrac izdanja,najvise od gospodina iznad mene,imam bar nekih 20 radova,sto EPja,sto albuma,sto lajvova.Jes' da im 60 % stvari koje su izdali nije bas trebalo,ali ajde icon_smile.gif

 

Sad nesto razmisljam - posto Sabbat na onim Harmageddon serijama obradjuju Black Fire na svim jezicima sveta,bilo bi bas kul dovuci ih ovde,pa da cujemo Gezola kako peva CRNA VATRA CRNA VATRA CRNA VATRA,VIKNI,UZMI,IGRAJ SAD,GORI SAD icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro 40 izdanja imam,bas sam pogledao.

 

Ne znam ko bi voleo da ih gleda uzivo vise od mene ,ali ovde ne postoji zainteresovanost za ovaj bend.Doslo bi mozda 50-tak ljudi i to je to.

Inace,mozda i znas,Haramageddon serije su svojevrstan odgovor na Venom Assault serije,sto je Gezol i potvrdio u jednom intervju-u.

Ne znam kako samo uspeva da uci pesmu na svim tim jezicima kad mu je ,kako kazu,i engleski ocajan.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro 40 izdanja imam,bas sam pogledao.

 

Ne znam ko bi voleo da ih gleda uzivo vise od mene ,ali ovde ne postoji zainteresovanost za ovaj bend.Doslo bi mozda 50-tak ljudi i to je to.

Inace,mozda i znas,Haramageddon serije su svojevrstan odgovor na Venom Assault serije,sto je Gezol i potvrdio u jednom intervju-u.

Ne znam kako samo uspeva da uci pesmu na svim tim jezicima kad mu je ,kako kazu,i engleski ocajan.

Bilo bi vise,bilo bi ona standardna ekipa sto dolazi na black svirke i po koji upuceniji thrasher - cenim nekih 200 ljudi,i mozda neki kvltni likovi iz drugih zemalja,znas ti sta je Sabbat svirka

 

A za to ostalo znam.Gezola ne mogu da razumem ni kad citam intervjue icon_smile.gif Kamikaze English icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali biste i potporu iz BiH, ne mnogo doduse, ali doslo bi ljudi. Kao sto uvijek idu na koncerte u Zg i Bg. Znam da bih ja na jedan, recimo Sabbat/Abigail konc dosla pjeske, ako treba. biggrin.gif

 

Kod nas je standard 200 ljudi. Ni na Vitalu ni na Sinisteru nije bilo vise od toga. Jedino je BMF (fest) oborio rekorde.

Na Koldbrannu je bilo 60ak ljudi. Zalosno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tome pricam,mozda bi bilo malo ljudi,ali ti ljudi koji bi dosli bi kitu dali za Sabbat i bio bi pakao.Samo,ne treba mastati previse,ko ce dovuci jebeni Sabbat u Grbiju?Nema 'leba od toga.

 

Bas sam malo pre uzivao uz Sabbatical Holocaust(mislim da taj original ima svako u Srbiji koga Sabbat zanima icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi dolazili u Nemacku, mozda bi ih Rakic doveo. najvise sanse bi bilo kada bi se pravila Desaster/Sabbat turneja, sto nije nemoguce. A isti ljudi koji bi dosli i koji su dolazili na Desaster, dosli bi i na Sabbat. Znaci, nekih 300 dusa uz pravilno ciljanu reklamu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je gotovo jedina mogucnost da Sabbati dodju u Srbiju kao predgrupa Desasteru i samo uz njih.To bi zaista bilo prekrasno i jos bi lepse bilo nakon toga videti u njihovoj diskografiji jedan Serbian Harmageddon ili Serbian Demonslaught.Hm!Dream on!

Ne bih bio optimista u vezi broja posetilaca,jer je Sabbat na ovim prostorima jos uvek relativno nepoznat sastav,za razliku od Desastera,Vital Remainsa,Sinestera...koji su i pored toga manje-vise imali slabe posete.

 

Nego, voleo bih da cujem necije misljenje o albumu The Dwelling!Kod mene se taj album dugo vodio kao osrednji iz njihove kolekcije,ali vremenom je dogurao medju omiljenim,odmah posle Envenom albuma.Cisto ako neko hoce da prokomentarise.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje misljenje vec znas icon_smile.gif

 

To je inace album na kome je samo jedna pesma The Melody of Death Mask,koja traje citavih sat vremena,puna je prelaza i neverovatnih solaza,kao i uvek.Vrh album icon_rockdevil.gif

 

Meni je njihovo omiljeno izdanje ...and the sabbatical queen kompilacija(iz mog avatara),jeste da je glupo da mi kompilacija bude najbolje,ali sve pesme su vrh vrhova,buklet albuma isto strava...a sto se tice albuma,top 3:

 

1.Envenom

2.Karisma

3.The Dwelling

 

mada,nisam slusao Evoke no.gif

 

I Sabbat je jedan od retkih bendova ciju bih majicu sa ponosom nosio icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...