Jump to content

Keep Of Kalessin


kuruz

Recommended Posts

  • 1 month later...

Doslo je do greske, izgleda da su i braca Rusi zakazali!

Pritiskom na skacat dobicete novi Blind Guardian album, u najboljem kvalitetu.

 

I see what U did there.

Prećera ga brat Obsidian sa cleanovima a ne zna da peva, gde ne nađe boljeg pevača...

Btw zlo sa Armade? Meni KoK nikad nije ni bio zli bend, samo epik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda na prvim albumima zvucio malo zlo.

 

Sta znam,ima te epik energije u ovom novom,pristojnih delova,cak mi je i malo jaci rifovski od Reptiliana. Ali Bez Tebona nikako nije isto,OC ne može da nadomesti to.

 

Oni bonusi su zanimljivi posto su kratke i brze pesmice. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga ja ne bih bio baš toliko strog kao vi ali da fali nešto - fali. Suma sumarum ovde:

 

Prvo sto su vokali slabi, drugo sto se jedini dobri delovi ponavljaju do iznemoglosti.

 

Prvo se svi slažemo. Em što Obsidian nije Thebonu ni do peta, pa je baš zato trebao biti svestan toga i ne trpati klinove gde stigne a na većini mesta stoje kao na kurcu nokat.

Ovo drugo... hm, pa to ponavljanje je odlika black metala, šta onda reći za Transylvanian Hunger? Ali opet, složismo se da KoK nije black, šta sad... u pravu si i to. Recimo Necropolis je stradao od toga.

 

Znači ove tehničke manjkavosti snižavaju album bar za dve ocene. S druge strane čuje se da je to Obsidian, ima genijalnih muzičkih delova kao kraj te naslovne koja je na Emperor fazon, Dark Divinity, Universal Core... Ipak na kraju je evidentno da je album sklepan pod presijom i da je mogao biti daleko bolji da je atmosfera u bendu bila valjana i svako radio svoj posao.

 

Final verdict: ovaj bend nikad nije dostigao visine koje su im se realno predviđale posle Armade (Kolosus je savršen album btw) i sa ovim su pali ligu niže.

Edited by Grobodan
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...