Jump to content

Baldurs Gate I & II


Valinion

Recommended Posts

Guest Cyber Mage

Ah, Baldurs Gate naj genijalnija igra svih vremena presao sam je mnogo puta, imam prvi i drugi deo i nastavak za prvi tales of swoard coast kao i za drugi trone of ball, ali me zivo zanima da li ima neko ko ima Dark Alliance posto to nikako ne mogu da nabavim i da li uopste postoji za racunar, jer ja sam to samo video za PS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam presao sa 4 lika i nije bilo tesko.

problem sa jednim likom jeste posle 18. levela kada prestajes "stvarno" da napredujes, a neprijatelji su jaci i jaci. Jos ti dobijas HP-a i smanjuje ti se THAC0 ali.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Cyber Mage
Dark Alliance je za PS2. igra je obicni hack&slash i nema nikakve veze sa baldur's gateom, ali je zanimljivo igrati u multiplayu.

E jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telcontare jel' tutu bese onaj mod koji dize rezoluciju ili tako nesto? Mozda bih mogao da ga probam

btw, stvarno ne znam kako ljudi uspevaju da predju igru vodeci samo jednog lika (tj. sebe) icon_confused.gif

Nemam pojma ali cu da pokusam. Ima neki savetnik KLIK. Dovoljno je detaljan.

Edited by ResurrectioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

E da ja sam to bio načeo pa sam se smorio na pola ... baš bih mogao ponovo da nabavim sad kad mi stigne kablovski ... (mislim na IWD2, BG sam prešao naravno ... sve sem ekspanzije za prvi deo)

Edited by Old Smuggler

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Vadim temu iz naftalina ali me interesuje da li si uspeo?

 

Presao sam BG II bez ikakvih teskoca (nista ne prezivljava Contingency sa 3 Horrid Witlinga ili Lower Reisitancex3+Greater malison+Finger of Death).

 

Trenutno se smaram sa Throne of Bhaal gde sam vec ubio 3 Bhaalspawna i ocistio ceo Watchers Keep osim prokletog Demogorgona koji je bas pretezak za ubiti (ne mozes da mu bacis Lower reisistance).

Throne of Bhaal je dosta veci izazov za preci sa jednim likom ali guram. biggrin.gif

 

Inace sam 50. nivo.

 

Edited by ResurrectioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 years later...

OMFG VREME JE ZA CAPS LOCK I RILJANJE KITOM PO TASTATURIIIIIIAIIIIIAAAAAAAAAAAAA111!!!!1

 

 

Ozbiljno, ne mogu da verujem koja slucajnost, bas nesto zadnjih mesec dana igram BG2 ponovo i podsecam se koliko je odlicna igra... Iz nekog bizarnog razloga ne mogu da je nateram da ide glatko, secka ko nenormalno iako bi po specifikacijama trebalo da mogu da igram sa svim na maksimumu bez ikakvih problema :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...