Jump to content

Grand Belial's Key / Arghoslent


Goxy

Recommended Posts

pa upravo je u tome stvar...ja nikoga ne ubedjujem da su ne znam ni ja koji death/grind bendovi majka svega i svacega ali isto tako ocekujem da me niko ne ubedjuje niusta u ovom slucaju...ali budimo realni ja u ovom bendu ne vidim nista posebno...ko to voli neka voli sta me briga...samo sam rekao svoje misljenje i to je to....ali opet mi nisi odgovorio po cemu se ovaj bend razlikuje od drugih??? nije ni bitno...odoh da slusam tribute to black sabbath (Vital Remains obradise War Pigs :rockdevil: )

 

 

pa naravno,svi ovde iznosimo sopstvena misljenja,nisam ni ja nikoga ubedjivao u bilo sta,i to..

 

nego,vidis,ti koliko ja znam slusas bm veoma malo,i ne mozes imati istancan ukus kao npr,ja koji slusam mnogo vise od tebe i ne mozes da pravis razlike u tolikoj meri kao ja.ti slusas,ako sto rece grave,tonu nekih meni besmislenih grind detah bendova koji ajde realno i jesu isti po meni,ali ti to kapiras i to je u redu sa tobom.

 

a sad o gbk:

 

evo veruj mi na rec,realno,ni jedam bm nema strukturu pesama kao gbk,imaju striktno prepoznatljive rifove koji se ne mogu prepoznati kod ni jednog drugog benda.dalje,najblasfemicnije tekstove ikada napisane,originalne covere i u potpunosti razlicit stav i vidjenje black metal muzike u odnosu na ostatak scene

 

a sto nesto mora/treba biti revolucionarno,zajebano za sviranje,brzo..a da bi bilo dobro?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej odo ja da jedem,ajd da zavrsim svoju posetu forumu u ozbiljnom maniru.

 

Elem,sabane,Goksi je u pravu u svemu,bend je stvarno svoj,poslusaj ti to malo pazljivije.Koji bend onako slaze rifove i melodije?

 

Inace,goksi,ne moras me oslovljavati sa "grave",mislio sam da smo prosli tu fazu druzenja :no: Ili se mozda varam? :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej,Goxy,ko peva na ovom demu Goat of a thousand young?Odlican demo,ali glas mi je malo cudan.

 

I sad sam bas slusao Judeobeast...Kako je ovo dobro!Nunslaughteru,ako ti je ovo tipicno...Po meni,tipicni black metal bendovi danas su oni koji kopiraju darkthrone i kriju se iza troo kvlt produkcije ili NS pagani sa narodnjackim uplivima,a GB'sK je bend koji je bolji iz albuma u album,sa svojim zvukom.Jebi se,kujo,veze ti nemas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej,Goxy,ko peva na ovom demu Goat of a thousand young?Odlican demo,ali glas mi je malo cudan.

 

I sad sam bas slusao Judeobeast...Kako je ovo dobro!Nunslaughteru,ako ti je ovo tipicno...Po meni,tipicni black metal bendovi danas su oni koji kopiraju darkthrone i kriju se iza troo kvlt produkcije ili NS pagani sa narodnjackim uplivima,a GB'sK je bend koji je bolji iz albuma u album,sa svojim zvukom.Jebi se,kujo,veze ti nemas!

 

Mislim da im je tada pevao Lord Vlad Luciferian,pa su ga sutnuli iz benda ,a ovaj je onda pevao u Ancient-u jedno vreme.I do dan danas prozivaju taj bend i tog lika u svakom intervju-u.

Istoimena pesma im je jedna od najboljih ikada.Cuo si onaj rad sa klavijaturama?!

 

Ja nunslaughtera ignorisem,znas i sam koliko je zagoreo po svim pitanjima.Sta ce covek od dosade pa po ceo dan drlja po tastaturi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 years later...
  • Talvi changed the title to Grand Belial's Key / Arghoslent

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...